Şimdi Ara

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB 39TL (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
78
Favori
334.346
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Az önce güncel fatura tekrar yansıdı,32.55 olması lazım,değişmiş 37.33 yazıyor. 15 günden fazla kullanım oldu diye mi,interneti bitirdim diye mi full aldılar acaba? İnterneti de bitirmedim,3 GB kalmıştı sanıyorum.
    Sen de bir bak buraya at bi zahmet.

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB  39TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fatura yeni nisan faturası için ama nedense mart da kullandığımız faturalandırılmadı ödemelerde borcunuz yok diyor
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Ha bak unuttum bu yeni ayın güncel faturası,dalgınlığıma gelmiş. Şuan ödenmemiş faturanız yoktur diyor zaten. Sanıyorum 25 nisan yada 26 nisan sabahı Online İşlemlerde kesilen faturayı ve detaylarını görebiliriz.

• 22-23 Nisanda kesilen faturalar Online İşlemlere yansımış arkadaşlar. Faturaların ekran görüntülerini düzenli olarak her faturada paylaşacağım. Siz de bu şekilde paylaşırsanız hepimiz için yararlı olur. Yanlış ve hatalar varsa görmemizi sağlar.

2019 Nisan (Fatura kesim tarihi: 23 Nisan 00:00)
    Faturalıda 15 GB Tarifesi 24 günlük fatura:

1.59 TL ilk aya özel kampanya katılım ücreti alınmış,bu daha önce bu teklifleri kabul edenlerden ilk faturada alındı mı?

@TulparHAN
    @ysnsln
    @c34
    @VDSL1
    @Forum1th
    @Araxes
    @artçı
    @babasayfa

@Şıh Hazretleri

@alimmm78
    @seferihsn

@aerdalg

@ gsad1905
    @mert6385

@ratsorizzo
    @yavusari

@hasan basr

@007messi
    @V-for-vandetta

@obersth
    @B.AYAR

@Ceyhυn
    @chnyldz03
    @Outformer10
    @oOoSöNMeZoOoO
    @MEMATİ
    @alper_love
    @Cou_de_GraCe
    @hacidesdemir
    @MaDMaxiBo
    @şenolköz
    @WEAS
    @wade96
    @Erhan07
    @S0NADAM
    @Mc_RiKi72
    @YETISEN
    @atla
    @cream cheese
    @akcakoylu
    @tb_fb
    @allaturca89

• Slm dostlar. Bende yaklaşık 1 haftadır faturalıdan faturasıza geçtim. Teklif ederler diye bekliyorum. Lakin ne dakikam var nede internetim.. bu süreçte konuşma internet paketi alsam sıkıntı olurmu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoTuTuRK -- 25 Nisan 2019; 12:6:48 >
  • Almışlar hocam Turkcell de iken vergi borç oldugunu bildirmiş ona itraz etdim daha yansitmadilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 25 Nisan 2019; 12:12:26 >

• sms ile söz verince ücret alıyormuş, sizden de onu almış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Ben SMS ile taahhüt vermedim,telefonda taahhut verdim.

• Benım fatura geldi, 13 lira güzel, Hesapdaki tl nin üzerine yatmamışlar :)

gerçi ben 30 gb nin 28 ini kullandım

Tahüt den 2 gün önce 10 gb lik paket yaptıydım onu bitirdim falan hediye vs geldi derken 28 gb kullanamadım fazla g eldi
  • Hocam hattın taşıma işlemlerini yaptım, dediğiniz gibi 25 yaş altı bir tc ile selfy XL paketini aldım. Bu gün zam gelmiş paketi 44 TL yapmışlar. Siz yükle kazan ve ekstra tekliflerle 19 GB bulur internet demişsiniz, bunlar hakkında bilgi verir misiniz nasıl yapabilirim? TT veya Selfy sitesinde belirtmemiş kampanyaları bir kaç tane gördüm ama ben yararlanamıyor muşum. Bu arada önceki yardımlarınız için de teşekkürler.
  • selhamnes kullanıcısına yanıt
    Hattınız açılınca 1 dakika arayla sırayla:

internet acik yazıp 5555'e gönderiniz.
    internet onay yazıp 5555'e gönderiniz.
    4.5G Hazir yaz 5555'e gönderiniz.
    4.5G yaz 5555'e gönderiniz.

Türk Telekom'dan avantajlı teklifler,ve size özel fırsatların mesajlarını almak için: (tavsiye ederim)

EVET yazıp 5008 'e gönderiniz.
    EVET yazıp 8070 'e gönderiniz.

Çağrı yapma ekranında *100# tuşlayıp aramaya basınız,gelen ekrandan ayarların kodunu girip gönder deyip devam ediniz. İnternet ayarlarinin kodunu girip gonder diyerek internet ayarları kurulum mesajını alınız.
    Gelen mesajı,kur seçenegini tıklayarak kurunuz.
    Mobil Ayarları açıp,şebeke seçeneklerinden ilerleyerek kurulan ayarı kaydet yapınız.
    Sonra telefonu kapatıp açınız.

Hattınıza yükleme yapmadan önce:

Senlik GB yazarak 5555’e gönderiniz.(kampanya bitmediyse)

Bu kampanyaya mutlaka kayıt ol sonra yükleme yap. Yükleme yaptınsa da kayıt ol. Online işlemlere mutlaka gir veri iznini aktif yap. Zamanla ekstra teklifler gelecek.

Avantajlar ve indirimler içeren Selfy üyesi olabilmek için 7-25 yaş arası TC numarası var ise ya online işlemlerden Selfy Ol menüsünden üye olunuz yada:
    7-25 yaş arasıTC numarasını 4545'e göndererek Selfy üyesi olunuz.

Sonra:
    ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e gönder.
    GECE yaz 4545'e gönder.

Selfy'e özel kampanyalarının mesajları genellikle 4545'e gönderilir unutma.

Online İşlemlere hergün girerek size özel teklifleri ve fırsatları takip ediniz. Ücretsiz bedava ek paket yada internet teklifleri yada daha uygun tarifeler teklifleri olabiliyor. Bu teklifler sürelidir,birkaç gün içinde silinir.

Yardıma ihtiyacınız olursa yazınız,müsait oldukça yardımcı olurum.

SON OLARAK BU YAZIMIN EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ MUTLAKA ALIN VE SAKLAYINIZ. MUTLAKA BİRGÜN LAZIM OLUR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 28 Nisan 2019; 10:24:32 >

• Merhaba arkadaslar, tt faturali kullanicisiyim ve birkac aydir taahhutsuz kullaniyorum. Birkac kere musteri hizmetlerini aradim ama bir indirim alamadim. 15gb seviyesinde interneti olan bir pakedi uygun fiyatli alabilmek icin nasil bir yol izlemem gerekiyor. Yonlendirebilirseniz cok makbule gecer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

22-23 Nisanda kesilen faturalar Online İşlemlere yansımış arkadaşlar. Faturaların ekran görüntülerini düzenli olarak her faturada paylaşacağım. Siz de bu şekilde paylaşırsanız hepimiz için yararlı olur. Yanlış ve hatalar varsa görmemizi sağlar.

2019 Nisan (Fatura kesim tarihi: 23 Nisan 00:00)
    Faturalıda 15 GB Tarifesi 24 günlük fatura:

1.59 TL ilk aya özel kampanya katılım ücreti alınmış,bu daha önce bu teklifleri kabul edenlerden ilk faturada alındı mı?

@TulparHAN
    @ysnsln
    @c34
    @VDSL1
    @Forum1th
    @Araxes
    @artçı
    @babasayfa

@Şıh Hazretleri

@alimmm78
    @seferihsn

@aerdalg

@ gsad1905
    @mert6385

@ratsorizzo
    @yavusari

@hasan basr

@007messi
    @V-for-vandetta

@obersth
    @B.AYAR

@Ceyhυn
    @chnyldz03
    @Outformer10
    @oOoSöNMeZoOoO
    @MEMATİ
    @alper_love
    @Cou_de_GraCe
    @hacidesdemir
    @MaDMaxiBo
    @şenolköz
    @WEAS
    @wade96
    @Erhan07
    @S0NADAM
    @Mc_RiKi72
    @YETISEN
    @atla
    @cream cheese
    @akcakoylu
    @tb_fb
    @allaturca89
    19₺ ödedim ilk ay ama 1 hafta falan kullandım ondan az sanırım. 13,58₺ diğer ücretler, 5,42₺ vergi ve yükümlülükler yazıyor.

• Hocam ben tavsiyenizle üye oldum Selfy XL Faturasıza. Bu dediklerinizi de girince bir sürü hediye verdi. Sil süpür çıkmıyor bende. Ne yapmalıyım o konuda?

• quote:

Orijinalden alıntı: HCan35

Hocam ben tavsiyenizle üye oldum Selfy XL Faturasıza. Bu dediklerinizi de girince bir sürü hediye verdi. Sil süpür çıkmıyor bende. Ne yapmalıyım o konuda?
    Bir sürü hediye vermemesi lazım hemen. Zamanla teklifler gelir ancak. Paketine ek ücretsiz 2 GB 100 dakika,1 hafta içinde 30 TL yükle aylık 2 GB kazan gibi ani teklifler. Cevap olarak 1314,1315,1316,1295 gibi numaralara gönder tanımlansın der.

Neyse,sil sûpür hattın taşındıktan.sonra 8 gün yada 11 gün içinde online işlemlere hediye kutusuna gelir,hergün gece 02:00 den itibaren kontrol et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 26 Nisan 2019; 4:0:11 >
  • Forum1th kullanıcısına yanıt
    Bu tarifedeki ilk faturanızı inceleyebilirmisiniz zahmet olacak. İlk faturada 1.59 TL kampanya katılım ücreti var mı? Ayrıca yazar kampanya kayıt ücreti diye. Vergi olarsk geçmez,diğer ücretler olarak da geçmez.

• Evet maalesef alıyorlar ilk faturada kampanya katılım ücreti adı altında vergiler dahil 2 TL.

• Şimdi burada eren isimli bir üye faturasızda 30 gün dolmadan bu tarifeye geçiş teklifi geldi yazmıştı. Teklifin ekran görüntüsünü at yazıyordum ki yazısını silmiş galiba,yazısı da benim cevap da uçtu yok ortada.
    30 gün dolmadan Paul Doany'nin yardımcısı uğraşmasına rağmen geçiremedi verdiğim bir numarayı. Sistem izin vermedi ekip elinden geleni yapmasına rağmen. Numara taşındığı gün hata varsa düzeltilmesi için ancak faturasız hat faturalıya geçirilebiliyormuş,onun dışında 30 gün dolcek.

• TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB  39TL
    Benden de alinmiş
    2 gün için alınan bedele bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysnsln -- 26 Nisan 2019; 9:14:13 >
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.