Şimdi Ara

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB 39TL (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
78
Favori
334.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O degilde internette film belgesel disinda hic ilgilenmiyorum nerdeyse.

Keske Turk telekom bi youtube paketi ckarsada kullansak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Faturalı mı faturasız mı istiyorsun?
    Faturalı, konudaki tarifedeyim zaten ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Kamu tarifesinin avantajı yok.

kamu Personeli çalışıyor ve araştırmaya pek vakti olmuyor o yüzden işi bilmeyen araştırmayana KAMU adı altında kilitliyorlar :)
    Numarasını taşıyarak yada yeni hat alarak gelene Turk Telekom Kamu tarifeleri uygun. Piyasa ile karşılaştırarak karar verelim,15 GB 35 TL tarifesini baz almayalım. Kamu tarifelerinin çoğunda operatör içi konuşmak sınırsız Whatsapp kullanımları ücretsiz.
    Anlik kampanyalı fiyatlarla diğer uygun tarifeleri karşılaştırmak yanıltır. Faturalıda 15 GB ve 10 GB özel teklif tarifeleri kriter alınmamalı,çünkü herkes geçemez. En önemlisi numara taşıyarak direk geçilemiyor ve bu önemli bir kriter. Numara taşıyarak gelene şuan 2 tarife grubu avantajlı: 1.Fırsat Webde tarifeleri. 2.Kamu tarifeleri. Operatör içi sınırsız konuşmayı ve ücretsiz whatsapp'ı küçümsemeyelim. Bu iki avantaj için çok uğraşanlar var. Mesela ben bu yüzden eşimin hattını Faturalıda tarifesi değil,Kamu tarifesi yapacağım 40 gün sonra diğer operatörde süre dolunca. İstesem faturalıda tarifesi yaparım ama eşime 1000 dakika üstü konuşma lazım ve yoğun whatsapp kullanımı lazım operasyonel bir görevde olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 12 Nisan 2019; 4:13:7 >

• Bugün faturasıza geçiş talebine istinaden arandım. Prime 15 gb tarifemi 80 tl den, 1000 dk 250 sms 8 gb tarifesini 29 tl den teklif ettiler. Kabul etmedim. Prime tarifleri için bastırıyorum ama 80 tl den aşağısına inemedik.

• rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Prime 15 gb yi 29 mart da bana 55 dediydiler demekki zam gelmiş :)
  • quote:

Faturalı mı faturasız mı istiyorsun?
    Cevap yazmadınız görmediniz mi acaba hocam. Faturalı Selfy için. Ucuz internet paketi lazım.

• Forum1th kullanıcısına yanıt
    Sizin cevabınızı görmedim yada trafikteyken okuyup geçmiş olabilirim. Ucuz paketten kastınız 1 GB kaça gelmesi lazım. 5 GB 10 TL mi mesela? Hiç bir operatörde anlık kampanyalar hariç istedigin zaman 5 GB interneti ek paket olarak alma imkanı olmaz. Ek paketlerin fiyatlarının çok uygun olması operatörlerin yüksek tutarlı tarife yada paket satmalarını olmusuz etkiler. Mesela abone 15 GB içeren tarife yerine 5 GB içeren tarife alır biterse ek paket alırım der. Bu operatörlerin işine gelmez,bu yüzden ek paket fiyatları bütün operatörlerde kazık diye tabir edilen fiyattandır. Tekrar belirtiyorum anlık haftalık yada aylık kampanyalar hariç. Siz kaç GB istiyorsunuz kaç TL verebilirim diyorsunuz? Ben başka konularda son 15 gün içinde ek paket soranlara detaylı seçenekler yazdım şuan geriye dönük bakmaya bulmaya vaktim yok. Yine de siz gb ve fiyat yazarsanız seçenek sunayım. Ek paket lazım oldugunda mutlaka musteri hizmetlerini arayın bazen kişiye özel harika tekkifler sunuyorlar. Ben tarifemdeki internet bitince aradım,o gece klasik paketleri saydılar sabah arayıp 10 GB taahhutsuz paketi 10 TL'ye teklif ettiler ve 20 ay tarifeme ek kullandım. O da yetmedi 1GB 1TL'ye teklif ettiler onu da kabul ettim hatta onu da 10 GB 10 TL yaptılar,Aile tarifesi kullanıyordum 15 +10 +10 = 35 GB olmuştu. Ben şuan bile internete ihtiyacım olmadığı halde 10 GB 10 TL teklifi gekir belki diye haftada bir arayıp ek internet paket fiyatlarını sorup cıks begenmedim deyip kapatıyorum. Siz de bunu yapın mutlaka haftada bir. Neyse siz kaç GB lazım ve en fazla ne ödersiniz yazın bi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 17 Nisan 2019; 22:9:27 >

• quote:

Sizin cevabınızı görmedim yada trafikteyken okuyup geçmiş olabilirim. Ucuz paketten kastınız 1 GB kaça gelmesi lazım. 5 GB 10 TL mi mesela? Hiç bir operatörde anlık kampanyalar hariç istedigin zaman 5 GB interneti ek paket olarak alma imkanı olmaz. Ek paketlerin fiyatlarının çok uygun olması operatörlerin yüksek tutarlı tarife yada paket satmalarını olmusuz etkiler. Mesela abone 15 GB içeren tarife yerine 5 GB içeren tarife alır biterse ek paket alırım der. Bu operatörlerin işine gelmez,bu yüzden ek paket fiyatları bütün operatörlerde kazık diye tabir edilen fiyattandır. Tekrar belirtiyorum anlık haftalık yada aylık kampanyalar hariç. Siz kaç GB istiyorsunuz kaç TL verebilirim diyorsunuz? Ben başka konularda son 15 gün içinde ek paket soranlara detaylı seçenekler yazdım şuan geriye dönük bakmaya bulmaya vaktim yok. Yine de siz gb ve fiyat yazarsanız seçenek sunayım. Ek paket lazım oldugunda mutlaka musteri hizmetlerini arayın bazen kişiye özel harika tekkifler sunuyorlar. Ben tarifemdeki internet bitince aradım,o gece klasik paketleri saydılar sabah arayıp 10 GB taahhutsuz paketi 10 TL'ye teklif ettiler ve 20 ay tarifeme ek kullandım. O da yetmedi 1GB 1TL'ye teklif ettiler onu da kabul ettim hatta onu da 10 GB 10 TL yaptılar,Aile tarifesi kullanıyordum 15 +10 +10 = 35 GB olmuştu. Ben şuan bile internete ihtiyacım olmadığı halde 10 GB 10 TL teklifi gekir belki diye haftada bir arayıp ek internet paket fiyatlarını sorup cıks begenmedim deyip kapatıyorum. Siz de bunu yapın mutlaka haftada bir. Neyse siz kaç GB lazım ve en fazla ne ödersiniz yazın bi.
    Ya bana internetin miktarı farketmez. Siz bildiğiniz ucuzları yazarsanız güzel olur kendim için değil akrabam için.

• bu tarıfe hala gecerlımı..

->https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturalida-15-gb-tarifesi.aspx
  • Forum1th kullanıcısına yanıt
    Selfyli olanlara online işlemlerde farklı avantajlı seçenekler de sunulmuş olabilir. Bakmak lazım online işlemlere.

Online işlemlerde 5GB 15 TL olan ve altta aylık 8 GB olanlar hazırdaki ulaşması kolay seçenekler.
    Online İşlemlerde olmayan ama SMS göndererek alabileceginiz taahhut gerektirmeyen ek paketlerle ilgili ekran görüntülü ve linklerle detaylı anlatım yaptığım yazılarım mevcut.
    Profil aktivitelerim herkese açık,incelerseniz bulabilirseniz.

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB  39TL
    TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB  39TL

• Bugün faturalıdan faturasıza geçiş talebime istinaden ,500 dk her yöne 500sms 4gb internet 19 liradan teklif ettiler

• quote:

Orijinalden alıntı: _Jüpiter_

Bugün faturalıdan faturasıza geçiş talebime istinaden ,500 dk her yöne 500sms 4gb internet 19 liradan teklif ettiler
    Hangi tarifeyi kullanıyordunuz,ne alıp ne ödüyordunuz? Taahhut bitince faturasıza geçiş talebinden önceki teklifleri neydi?

• Yeni hat fiyatları nedir arkadaşlar bilen var mı acaba?

• 1000 dk 1000 SMS 6 yada 8gb olması lazım 36 lirayı teklif etmişlerdi , aynı palete vergiler dahil 27 küsür fatura ödüyordum .30 lira üstü bütçemi aştığı için 19 lirayı kabul ettim vergilerle 21 lira felan olacakmış

• Faturasıza numara taşıyalı 1 ay doldu 2-3 gün önce. Hiçbir yeri aramadım. Mobil uygulamada çıkmış 1000/1000/15gb - 35₺. Kabul edin sizi arayalım yazıyor. Bende bir şey yapmadan kapattım uygulamayı. Faturasız aylık Paket yeni tanımlandı daha ; 5 GB internet ve 650dk var hattımda. Bir dahaki ay Turkcell e taşımazsam fatıralıda bu tarifeye geçeyim diyorum. Herhangi bir işlem yapmayınca silinmez değil mi bu teklif mobil uygulamadan? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

• DarthWorm kullanıcısına yanıt
    BimCeLL 50 TL ve civarı satılıyor. Turk Telekom bayiden bayiye ufak farklar olmasına rağmen 70-80 TL civarı.
    Turk Telekom yeni hat alanlara ilk ay 8 GB 750 dakika 750 SMS hediye. Turk Telekom numara alırken bayide numara seçebiliyorsunuz. 0555 yada 0505 sorun bayiye,tavsiye ederim. Size 0552 satmak isteyeceklerdir.

• _fırtına_ _ kullanıcısına yanıt
    Siliniyor,teklifler süreli. Telefondaki teklifler anlık,o an kabul etmezsen 2 saat sonra arasan da sistemde görünmüyor diyorlar. Online Islemlerden gelen teklifler de sanırım 3-5 gün civarı sistemde belirledikleri süreye kadar duruyor siz reddetmezseniz. Paketin bitişine denk getirebilmek zor. Bence de şuan kabul etmeyin,fatura kesimi 22 Nisan olacaktır 5 gün için taahhutte 1 fatura hakkın geçiyor.

Teklife reddetme dursun,ekran görüntüsünü al,25 gün sonra paketin biterken sana verecegim email adresine ekran goruntusuyle birlikte tarifeye geçmek istedigini belirten email gönder.

Eğer Turk Telekomdan memnunsan,lokasyonlarında genellikle 4.5G internet iyiyse tabiki 15 GB 35 TL tatifesine geçebilmek büyük avantajdır. En çok bulundugun 2 lokasyonda Turk Telekom çekimi ve 4.5G internet hızı nasıl,memnunmusunuz? Benim evimde Turkcell ile aynı hatta genellikle Turkcellden iyi mesela.

• TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB  39TL

Merhaba Türk Telekom da 2.ayimdayim. 3 gün önce tarife yenilendi ve bugün online islemlerden 15gb teklifi geldi ve kabul ettim.Bundan sonraki süreç nasil olacak ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araxes kullanıcısına yanıt
    Tarife yenilendi derken faturasız paketin mi yenilendi? Paketini yeni mi doldurdunuz? Paketinizin ismini,içeriğini ve ücretini yazabilirmisiniz? Sonra detaylı yazacagım.

• quote:

Tarife yenilendi derken faturasız paketin mi yenilendi? Paketini yeni mi doldurdunuz? Paketinizin ismini,içeriğini ve ücretini yazabilirmisiniz? Sonra detaylı yazacagım.
    Faturasiz selfy xlarge 42 tl te yenilendi 3 gün önce.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.