Şimdi Ara

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB 39TL (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
78
Favori
334.342
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 gb 29 liraya geçiş yapmak için aradım bide lafın arasında 'bazı arkadaşlarıma 15 gb 35 liralık teklif sunulmuş bana da sunulsa iyi olurdu' dedim 1-2 saniye bakıyorum dedi sonrada tamam isterseniz ona geçireyim dedi şaşırdım açıkçası kabul ettim hemen iyi oldu bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oOoSöNMeZoOoO -- 15 Mart 2019; 18:46:33 >
  • oOoSöNMeZoOoO kullanıcısına yanıt
    Hocam 15 gb lık paket online işlemlerde bana özel kısmında görünüyormuydu acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alper_love A kullanıcısına yanıt
    Yok hayır gözükmüyordu 10 gb 29 liralık teklif gözüküyordu ben tam onu alırken diğerini sordum tamam ona geçirelim dediler
  • oOoSöNMeZoOoO kullanıcısına yanıt
    Hocam banada sizin gibi 29 tl olanı teklif ettiler sizin gibi 15 gb olanı söyledim olur dediler detaylarınsaydı fatura şu tarihte kesilecek 5 dk içinde geçişiniz sağlanır dedi sansıma tüküreyim genel bir çalışma olduğundan hata verdi siatem daha sonra arayın dediler inşallah sonra gözükmüyor demezler...

Haydaa sizde ne şanssız mışınız ,ne oldu son durum hocam aradınız mı tekrar ?
  • Hala güncelleme olduğu için yapamadım ara sıra deniyorum bakalım ne olacak

• Arkadaşlar az önce Online işlemlere baktım teklif geldi kabul dedim ne olacak simdi ?

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB  39TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MEMATİ -- 16 Mart 2019; 9:34:50 >
  • Sabah aradım size teklif gelmemiş olmuyor dediler sadece 1000 dk 1000 sms 10 gb 29 tl olan var ona gecebilirsiniz dediler kapattım yine aradım geçtim bilginize

• MEMATİ kullanıcısına yanıt
    Hocam nerden bakiyoruz? Sağ ustteki hediye paketinden mi? Orada sadece kodlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hangi bölüme bağlandınız 444 'den?

• Normal müşteri hizmetleri

• sakurek kullanıcısına yanıt
    Size özel. Fırsatlar yazıyordu tıkladım bu teklif çıktı kabul dedim bekliyorum şu an

• quote:

Orijinalden alıntı: MEMATİ

Size özel. Fırsatlar yazıyordu tıkladım bu teklif çıktı kabul dedim bekliyorum şu an
    bence müşteri hizmetlerini arayın onlar halleder gibime geliyor soz 5555 sms göndermen gerek
    Aradım geçiş sağladılar hemen telefon bi yarım saat sapıttı şebeke filan 3g 4.5g kapanmış aradım tekrar açtılar oldu suan. Güzel oldu

• Bende de aynı olsu yarım saat gitti hat v.s sonra online işlemlerden açtım 3g ve 4.5 g yi

• Aradilar teklif ettiler kabul etmedim.Cunku gereksiz faturasiz kullaniyorum 4gb 1000 dk 1000 sms 19 lira fakat hediyesidir zarti zurtu hic net bitmiyor yine 15gb oluyor.Her ay fazla para odemeye gerek yok.Ayrica 29 tl 16 gb 6 ay,sonraki 6 ay 8 gb teklifi yapti onuda kabul etmedim.
    Bilgi olsun diye yazdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni aramayacaklar, bu gün tekrar dan Türkcell'e geri dönüyorum
    Sen beni kayıp ettin Türk Telekom bir paket için yalvaracak değilim zaten şebeke kalitesi de çok iyi değil en fazla 10 bilemedin 15 mbps hız verebiliyor.
  • Faturalı hat kullanıcısıyım taahütümün bitmesine 7 gün kaldı 1000DK+1000SMS+10GB 34 TL teklif ettiler , kabul etmedim.
  • yLceu kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de 7 günüm var. Bana da aynı paketin 7GB lisini 37 liraya teklif ettiler. Kabul etmedim. Sizin paketi teklif etselerdi ederdim ama.

Bu gidişle bir kaç ay bimcell falan takılacağım...
  • AF CoRSe A kullanıcısına yanıt
    Sizin tarife ne peki ? 19 TL olan

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.