Şimdi Ara

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB 39TL (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
78
Favori
334.315
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Biz bunu kaç defa hem bu konuda hem başka konularda yazdık anlattık. Bu tarifeye faturasız tarifeleri en az 30 gün kullanan faturasız hat sahipleri Müşteri Hizmetleri'nin onayı ile geçebilirler. Kod göndererek yada online işlemlerden yada bayii yardımı ile geçemezsiniz.
    Bu tarife bir teklif tarifesidir,her isteyen ben bu tarifeye geçmek istiyorum deyip geçemez. Teklif edilenler kullanabilir. Türk Telekom,kimlere teklif edileceğjni bir algoritma ile belirliyor.

Teklif alabilmek için,şansını denemek boş beklemekten iyidir.
    Online İşlemler > Bize Ulaşın tıklayarak form doldurup mail gönderiniz. Şu kadar internet dakika ihtiyacım var. Bütcem bu kadar. Bir tanıdığım bu tarifeyi kullanıyor,ben de kullanmak istiyorum. Uygun görüp değiştirirseniz sevinirim. Çok sevdiğim Turk Telekom'dan numara taşıyıp yrılmak istemem,ama bütcem ve ihtiyaçlarım beni buna mecbur bırakıyor..

Bu yada buna benzer mail oluşturup gönderin.Analiz edip ararlar.

Eğer ihtiyacınıza uygun en ekonomik tarife yada paketleri öğrenmek,tavsiye almak istiyorsanız;bana internet dakika sms ihtiyaçlarınızı ve ayırabileceğiniz bütceyi yazınız. Ben size uygun olanları yazarım.
    turkcell Lifecell faturalı 7gb + dergilik + fizy + ıvır zıvır turkcell uygulamalarını 34 liraya kullanıyorum. geçen sene mart ayında forumda konusunu açmıştım hatta, yüzlerce insanın aynı paketi kullanmasına vesile olduk. şimdi taahhütün son ayındayız. aynı benzer fiyat içerikte tarife bakıyorum faturalı. vodafone olur telekom olur duruma göre inceliyorum şu anda, 2 tane hat var aynı özellikte taahhütü bitecek.

zaten forumda şu anda turkcellden geçmek için tarife arayanların yüzde 99'u muhtemelen bizim tarifeden yararlanıp taahhüdü bitenler, onun için kişiye özelden ziyade genele hitap eden güzel tarifeler herkesin işine yarayacaktır.

bu arada müşteri hizmetleri algoritma vs... söylemedi hiç hattınızı taşıyın 30 gün faturasız kullanın sonra 10gb 29lira yada 15gb 35lira tarifesine geçebilirsiniz dedi. faturasız hat kullanmayı sevmediğim için uğraşmam bu tür şeylerle. ama dersen ki aynı içeriği aynı fiyata veririz konuşalım. hatta şöyle diyelim ; bütçe 30 lira internet 10gb, yardımcı olabilecek misin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Ben Türk Telekom personeli değilim bu arada. Sadece kampanya avantajları iyi takip eden biriyim. Bazı aşılması zor bariyerleri aşabildiğim.doğrudur ama Türk Telekom personeli değilim.

Size şuan kullandiginiz içeriği Turkcel kaça vermeyi teklif etti yeni dönemde. Öncelikle bunu bilelim.Telekom avantajlı degilse Turkcellde kal diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gkys

Twitter'dan Paul Doany'e mesaj atıyorsun bu tarifeye geçmek istediğini sonra sana bir mail adresi veriyor konuyu buraya ilet diyor oraya iletiyorsun daha sonrasında arıyorlar. Arayan arkadaş ilk olarak hattınızda tanımlı değil v.s. diye zarf attı. Sonrasında ben sitenizde tarife için belirtilen şartları sağlıyorum sitenizde kişiye özeldir gibi bir ibare yok siz tüketiciyi mi kandırıyorsunuz dediğimde tarife şartlarını inceleyip evet şartları sağlıyorsunuz o halde geçişinizi yapalım diyerek tarifeyi tanımladı.
    Bu adamı dinleyin ben aynı dediğini yaptım geçişim sağlandı bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkancan1993

Bu adamı dinleyin ben aynı dediğini yaptım geçişim sağlandı bilginize

Alıntıları Göster
    verilen mail adresi nedir? direkt ordan başlasak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur208

verilen mail adresi nedir? direkt ordan başlasak

Alıntıları Göster
    ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr buraya mail atın arkadaşlar durumunuzu belirtin arıyorlar
  • Sonunda bana da çıktı Online işlemlerden kabul ettim hemen.
    Kabul ettikten sonra kayboldu yalnız. Ararlar mı kendileri yoksa ben mi arasam?

Üç aydır uğraşıyorum. Vodafone geçişi yaptım bir ay bekleyip geri mobil öğrenci tarifesine geçiş yaptım, iki ay bekledikten sonra geldi nihayet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • online işlemlerden bana bu teklif geldi 35 tl 15 gb 1000dk falan kabul ettim bugün onlar arıyacak mı bide hattımda 44 tl var o ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: chn_yldz_

online işlemlerden bana bu teklif geldi 35 tl 15 gb 1000dk falan kabul ettim bugün onlar arıyacak mı bide hattımda 44 tl var o ne olacak
    Hocam faturadan düşüyorlar

• Bana da uygulama içinde 35 tl ye bu teklifi sunuyor, henüz onaylamadım. İnternet kotasını aşınca duruyor mu yoksa kitleme usulü mü ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

• Bana da sonunda teklif geldi ama malesef 6gb olan. 15 için mail attım bekliyorum :\
    Edit: 5 dakika içinde aradılar, geçirmediler yine site düzeltilecek sistem tanımlamadan geçiremiyoruz diye 2-3 defa rica ettim yapılacak bir şey yok dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wade96 -- 15 Şubat 2019; 19:9:13 >
  • sh33p3r kullanıcısına yanıt
    Kaç gün sonra aradılar hocam?
    Ben de onay verdim bekliyorum ama kendim mi arasam diyorum...
    Bir de geçiş hemen oluyor mu belli bir gün mü veriyorlar şu tarihte geçeceksiniz diye?

• Bana da bugün gelmiş, 15gb 12 ay taahhütlü 35₺. Selfysarı paket kullanıyorum, faturasız 29₺ 10gb. Geçip geçmemekte kararsızım, 12 ay sonra tarifenin fiyatı 60 oldu derlerse diye endişeleniyorum. Faturasız tarifelerde de süreç içerisinde fiyat artışı yaşanıyor mu bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • allaturca89 kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık bir senedir 29 tl'ye selfy turuncu l paketini kullanıyordum. (750 dk, 5000 sms, 8 gb) Geçen ay 36 tl'den yenileneceği bilgisi geldi sms'le, ben de bu faturalı 35'lik tarifeye geçtim.

• sfenxx S kullanıcısına yanıt
    Anlaşıldı hocam cevabımı aldım ben teşekkür ederim, onaylıyorum hemen.

Zaten faturalı kullanırken nasıl geçtin hocam? Kabul etmiyorlar normalde.

Bende turuncu l paketindeyim 6 ay oldu geçeli ama bana zam mesajı gelmedi. MH ile görüştüm fiyatta değişilik görünmüyor dedi. Paketin bitmesine de 2 hafta var, aynı fiyattan turuncu l devam eder mi acaba sizinki 1 sene doldu diye mi zamlandı ?

• faturasız hattıma yeni yıl 4 gb 1000 dk geldi faturalıya geçiş şartıyla. tek kafamı kurcalayan bittiğinde duran olmaması. 4 gb fazlası ile yeter aslında ama. ne yapsam, bilemedim.

• Teklif gelen arkadaşlar 30 gününüz doldumu acaba?

• geçin faturalıyada kapattırırken yada başka firmaya geçerken 100tl-200tl civarı sürpriz faturalar çıkartsınlar.
    Ne kadar kullandıktan sonra fiyat artışı olacağına dair mesaj geldi hocam?

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.