Şimdi Ara

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB 39TL (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
78
Favori
334.344
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 saat içerisinde arayıp ilgileniyoruz dediler. 3 saat sonrada arayıp geçişimi yaptılar.
  • MEMATİ kullanıcısına yanıt
    Twitter'dan Paul Doany'e mesaj atıyorsun bu tarifeye geçmek istediğini sonra sana bir mail adresi veriyor konuyu buraya ilet diyor oraya iletiyorsun daha sonrasında arıyorlar. Arayan arkadaş ilk olarak hattınızda tanımlı değil v.s. diye zarf attı. Sonrasında ben sitenizde tarife için belirtilen şartları sağlıyorum sitenizde kişiye özeldir gibi bir ibare yok siz tüketiciyi mi kandırıyorsunuz dediğimde tarife şartlarını inceleyip evet şartları sağlıyorsunuz o halde geçişinizi yapalım diyerek tarifeyi tanımladı.
  • bu konuyu gördüm türkselden türk telekoma geçiş yaptım geçiş yaptığım gün 4 saat sonra da müşteri hizmetleri yardımıylla geçiimi yaptım bu faturalıya
  • Direkt paketi kapatıyorlar eski alanlar devam ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Shawshank kullanıcısına yanıt
    Hocam 30 gün beklemek gerekiyormuş siz nasıl geçiş yaptınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesaj ile geçiş var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende faturasız numara taşıma ile tt geçtim fakat kampanya falab görünmüyor 1 ay beklemek gerekiyır dendi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Taahhüt bitimine 40 gün var.

4-5 defa görüştüm şu an yeni teklif vermiyolar. Bitime yakın bi tarihte çıkarmış teklifler.

Şu paketi teklif etselerde direk yapıştırsam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Shawshank

bu konuyu gördüm türkselden türk telekoma geçiş yaptım geçiş yaptığım gün 4 saat sonra da müşteri hizmetleri yardımıylla geçiimi yaptım bu faturalıya
    Numara taşıma ile faturasız tarifeye gelen 30 gûn geçmeden faturalı tarifeye geçemez. Bir yakınımı bayii hatası yüzünden faturalı thhütlü yerine faturasıza taşındı hattı. Bizzat ben aradım ilgilendim,hatasını kabul ettiler,bu 15 GB tarifeyi 37 TL ye tanımladılar,o kadar uğraştılar 30 gün dolmadığı için sistem geçiş vermedi. Tarife tanımlandı 28 gün sonra kullanmaya başlayacaksınız,28 gün faturasız kullanmak zorundasınız dediler. Tabi bayi hatası yüzünden mecburen hat taşındığı gece 30 TL yükleyip paket almak zorunda kalındı internet lazım olduğu için. Bayii yalvardı şikayeti geri al diye,dedim bu tarifeyi ayarla geri alayım. O da bir yerlere yalvardı yaptırdı.

• Merhaba arkadaslar. Vodafone sozlesmem yasklasik 2 ay sonra bitiyor. Bu tarifeyi gördüm. Avantaj web primein bu tarifeden sanirim tek avantaji e-dergi. Türk telekomu arayarak hattimi tasimak istedigimi söylesem ve direk olarak bu teklifi istesem verebilme imkanlari var mi?
  • gokhan_16 G kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom bayisine git faturasız olarak geçiş yap 30 gün kal onlar teklif vereceklermiş.
  • Ağustos ayında türk telekomdan türksele geçiş yaptım. Ocak ayında da türkselden tekrar telekoma geçiş yaptım. öğlen 12 de hattım türk telekom olarak açıldı ikindin üzeri 4 te ise faturalı oldum. İlk faturam geldi bile 15GB lı tarifeyi kullanıyorum. Neden size yalan söyleme gereksiniminde bulunayım ?
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Kardeş kimine kabul ediyor kimine etmiyorlar demek ki müsait bir zamanda ekran görüntülerini yüklerim.
  • arkadaşlar bana inanmak zorunda değilsiniz ama yalan değil 8 10 arkadaşım daha bu şekilde geçti. bazıları da 30 gün bekle dediler herkes şansını denemeli kimine geçişe izin var kimine ise yok. Burda amacım kimseyi kandırmak değil elbette yardımcı olmak. Fotoğraf ekleyebildim mi bilmiyorum ama eklemeye çalıştım hattımın taşındığı saat ve tarifeye geçtiğim saat belki görüntüler sizi ikna eder

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB  39TL

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB  39TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Shawshank -- 6 Şubat 2019; 8:37:22 >

Siz işlemi nereden yaptırdınız

Normal bayiden yaptırdım kontorluye geçiş yapılınca twitterden yazdım bana özel faturalı teklifler için aramınızı istiyorum diyerekten no bıraktım aradılar 4 saat içinde kabul ettim ve geçtim.

Beni mevcut müşteri zannetmiş olabilirler çünkü 5 ay önce telekomdan başka hatta geçeceğim zaman aynı twitter hesabından bayağı bir mention ve dm atmıştım beni mevcut müşteri zannedip hat aktivasyonuma bakmamış olabilirler o mesajlar hala mevcuttu mesaj kutumda
    Bende sil süpür bile gelmedi

hattınız aktif olduktan sonraki çarşamba günü gelir.

Ben çarşamba günü salladım mesela 5GB haftalık verdi 1 hafta boyunca onu kullandım kendi netim 1 hafta azalmadı 14GB var daha. Şuan sildim gecelik haftalık 10GB verdi gece olması işime yaramaz bu benim için çöp oldu
    Cumartesi aktif oldu
    Henüz gelmedi

benim hat perşembe aktif olmuştu diğer çarşamba sallamıştım diye hatırlıyorum diğer hafta gelir belki tam 1 hafta olmadığı için
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.