Şimdi Ara

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB 39TL (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
78
Favori
334.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Ben görüştüm diğer operatörlerden gelenler için geçerli değilmiş faturasızdan faturalıya geçenler için geçerliymiş

bu gün Türk Telekom Genel Müdürlüğe gidip Türkcell den Türk Telekom Faturasıza geçiş yaptım
    Banada farkli birsey soyledi ama hocam o sekilde oluyormuymus tt faturasiz olup sonra bu tarifeye gecebiliyormuyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Bekle belli olur hocam, acele etme. Fatura çıkana kadar da belli olmayabilir. Sorun olmaz büyük ihtimalle. Bu tarifeye nasıl geçtin kendileri mi önerdi?

• Bana önce senin modem uyumsuz diyip modem kilitlemek istedi oysaki bende 1200 tl lik modem var :)
    İnternet VDSL olarak 72 mbps ye kadar desteklediği halde en fazla 24 destekley diyip onu satmak istedi o yüzden güvenmiyorum.

Ben 15 gün önce Facebookdan yazmıştım beni arayıp 1 ay faturasızda bekleyip öyle geçebilirsiniz demişledi sizin bana verdiğiniz bilgiye istinaden şimdi kontrol ettim, Mobil Müşterisiyim ve Mobil Müşterisi değilim seçtiğimde paket kaybolmuyor sanırım hem dışarıdan gelenlere aktif etmişler hemde normal olarak aktif etmişler.
    Benim hattım Türk Telekom olarak aktif olsun 30 gün beklemeye gerek yoksa hemen geçerim ne güzel 35 Türk Lirasına 1000 Dk, 1000 SMS, 15 GB internetim olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 5 Şubat 2019; 0:7:37 >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Ben de bir ay önce öyle yaptım bir ayın dolsun ara dediler. Şimdi aradım size yine yok dediler. Biraz daha bekleyin belki tanımlanır diyor. Çok zor yani. Öyle her geçerim diyeni almıyorlar maalesef.

• Arkadaşlar bu paketin yanında ekstra 10 lira vergi ödeyen tek keriz ben miyim?

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Benim kaybettiğim bir şey olmaz bana öyle yaparlarsa ben yine Türkcell'e geçerim.
    Ben sırf bu tarife için 15 yıllık Türkcell hattımı Türk Telekoma geçirdim, Türk Telekom şimdi yan çizerse anlayışınız için teşekkür ederim Türkcell'e geçiyorum derim giderim.
    Ben de yıllardır türkcell olan ikinci hattımı taşıdım iki üç ay sonra bu tarifeyi önerdiler. O hat ev hattı onda internet paketine ihtiyacım yok diğer hattıma verin dedim vermediler. Bunu da iki üç ay paket yükleme yaparak kullanacağım artık. Avantaj 4 gb vardı yükledim 30 liraya. Hediye falan verdi 2+1 gb. İdare ediyorum.

• quote:

Bana önce senin modem uyumsuz diyip modem kilitlemek istedi oysaki bende 1200 tl lik modem var :)
    İnternet VDSL olarak 72 mbps ye kadar desteklediği halde en fazla 24 destekley diyip onu satmak istedi o yüzden güvenmiyorum.

Ben 15 gün önce Facebookdan yazmıştım beni arayıp 1 ay faturasızda bekleyip öyle geçebilirsiniz demişledi sizin bana verdiğiniz bilgiye istinaden şimdi kontrol ettim, Mobil Müşterisiyim ve Mobil Müşterisi değilim seçtiğimde paket kaybolmuyor sanırım hem dışarıdan gelenlere aktif etmişler hemde normal olarak aktif etmişler.
    Benim hattım Türk Telekom olarak aktif olsun 30 gün beklemeye gerek yoksa hemen geçerim ne güzel 35 Türk Lirasına 1000 Dk, 1000 SMS, 15 GB internetim olur :)
    Buyuk ihtimalle orda bir iletisim kopuklugu olmus hocam yarin bayiye gidip bu olaya bir netlik kazandiracagim cunku sizinde dediginiz gibi tt musterisi degilim secenegiyle bakincada fiyat ayni gozukuyor mh de bayiden farkli bir operatordeyseniz bile gecebilirsiniz yardimci olurlar hem yeni gelenlere hemde faturasizdan gelenlere ozel bir kampanya olarak belirtti.

• Hocam bu saaten sonra kimseye güvenmiyorum :)

Bu arada geçiş kaç gün de oluyor bu gün öğlen 2-3 gibi işlem yaptık.
    24 saat icinde gecis tamamlaniyor olmasi lazim ama ekstrem durumlarda 2-3 gunude buluyormus eski hattinizdaki sebeke gidince yeni operator simini takiyorsunuz.

• ben 2 sene önce aynısının 8gb olanını yaptım diye yaptı kesin türk telekom başkası olsa 15gb olana denk gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam sonuç ne oldu
  • Gittim bugun bayiye calisanin ekraninda boyle bir tarife bulunmuyor. Musteri temsilcileri disardan gelenlerede acik bir tarife oldugunu belirtti ama bunlar tarifeden bile habersiz disardan gecislerede acik diyorum o webde yer alan bir hata bilemiyorum diyolar yarim saatlik bir diyalog sonucu yinede tarifeye gecemedigimizi belirttiler faturasiza geceyim o zaman dedim o sekildede uc ay faturasiz kullanmaniz gerek belki o zaman araliginda da bu kampanya sona erebilir vs dedi bende yildim artik dedim sizin olsun kardesim tamam 😀 yani ne diyeyim napalim hocam artik ayni tarifeyi disardan gelenler icin 59.90 a gosteriyor bana gecmedim tabiki durum bu yani yapabilen varsa birsekilde yontemini bulan bizide aydinlatsin.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Bu tarife ne kadar açık tutulacak bilmiyorum dediğin gibi 8gb kullanıyordum bu sene zam yaptılar faturasıza geçirin dedim. Sonra 36TL dediler faturasıza geçiş talebi vereceğim bakalım ne olacak.
  • 444 0 375 i ara geçiş yaptırt bayiler yapamaz

Bende yarın Türk Telekom a geçiş tamamlanacak babada vermezlerse Türkcell e geri dönerim. Sırf bu kampanya için Türk Telekom oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: CartmanBra

Arkadaşlar bu paketin yanında ekstra 10 lira vergi ödeyen tek keriz ben miyim?
    Taahhüt vermediğiniz için olabilir mi?

• quote:

444 0 375 i ara geçiş yaptırt bayiler yapamaz

Bende yarın Türk Telekom a geçiş tamamlanacak babada vermezlerse Türkcell e geri dönerim. Sırf bu kampanya için Türk Telekom oldum
    Mh de bayilerden yapabilirsiniz gidin yardimci olurlar dedi ama tekrar sansimi deneyecegim mh den gecmek istesem sim kart bana nasil ulastiriiyor :) islem biraz daha uzar heralde ama mh den gecis yapabilecegimi sanmiyorum tt faturasiz olsam belki ama vodafonedan gecicem

• Hocam ben önce genel müdürlüğe gittim faturasıza geçiş yaptım. Kart'ı elden verdiler yarın sabah 5 gibi türk telekom aktif olacakmış...

Yarın Türk Telekomu arayıp faturalı 15 gb geçebilir miyim diyeceğim
  • Umarim olur fakat bugun bayidekilsr uc ay kullanimda olmaniz gerek faturasiz hatti dedi. Bilgilendirirsiniz yarin yine

• 444 0 375 ile 10 gün önce konuştum faturasız hat için 30 iş günü kullanımınız sonrasında Faturalı olarak bu tarifeye geçiş yapılabilir demişlerdi ama sitede baktığımda şuan faturasızda geçebiliyor umarım faturasızdan direk geçilebiliyordur :)
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.