Şimdi Ara

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB 39TL (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
78
Favori
334.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizde keriz gibi 10 gb a 32 tl ödeyelim ama gör bak turk telekom 1 ay kaldı taahhüt bitimine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm arkadaşlar. Benim de iki hattım 15 gb 35 tl kampanyasında ve 22 mayısta bitiyor.En iyi 42 tl ye devam olarak arandım.Şimdi 22 mayıstan sonra fatura çıkmaması için müşteri hizmetlerini arayıp faturasız hatta çevirin mi demeliyim?
    Faturalıdan faturasıza geçersem ücret öder miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayaz77 -- 14 Mayıs 2020; 11:2:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayaz77 kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayım. Turkcell hazırkart 10gb 39 tl hoşgeldin e geçeceğim.
    42 den öneriyor 10 gbı telekom. En azından turkcell kullanmış olurum. Aynı paraya.

Faturasız telekoma geçmek için 30 tl istiyorlar. 30 tl hediye tanımlıyorlar faturasız hattına. Başka da ücret yok. Ama faturasız telekom cidden çok pahalı. Kalmanın mantığı yok.
    Faturalıdan faturasıza telekom içi geçilebilecek Faturasız varsa söyle, ben bulamadım:)

• quote:

Orijinalden alıntı: serkans.

Aynı durumdayım. Turkcell hazırkart 10gb 39 tl hoşgeldin e geçeceğim.
    42 den öneriyor 10 gbı telekom. En azından turkcell kullanmış olurum. Aynı paraya.

Faturasız telekoma geçmek için 30 tl istiyorlar. 30 tl hediye tanımlıyorlar faturasız hattına. Başka da ücret yok. Ama faturasız telekom cidden çok pahalı. Kalmanın mantığı yok.
    Faturalıdan faturasıza telekom içi geçilebilecek Faturasız varsa söyle, ben bulamadım:)
    Cevap için saolun.Siz Turkcele geçiş için ne zaman başvuracaksınız?Başvuru gününe göre fatura değişecek mi acaba?

• arkadaşlar taahhütüm 22 haziranda bitiyor. bitince turkcell'e taşıyabiliyor muyum hattımı direkt yoksa önce faturasıza mı geçirmem gerekiyor?
  • Ayaz77 kullanıcısına yanıt
    çok önemli değil açıkçası. 20'sinde başvururum.
    Bu arada artık MT rest çekiyor. 10 GB 42TL son teklif. Bi daha aramayız bak diyor açık açık. Ben de restinizi gördüm. Restinize rest dedim.
    Tükürdüklerini yalarlar da ararlar ve aycell'den zamanından beri kullandığım hatta 39TL 15GB önerirlerse kalırım. Bi şikayetim yoktu açıkçası.
  • Gelen teklif.
    Hayret bir şey ya 😱
    TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB  39TL

• iPoint kullanıcısına yanıt
    Hocam sen de ne yaptın ya böyle söyleyerek forumu dağıttın? 20 GB vergiler dahil 24 TL ödemek de nasıl bir şey ya? Vallahi helal olsun size....
    Bize de 15 GB 1000dk-sms paketini naz yaparak 39 TL'ye sonradan iptal edeceğim deyince kerhen vergiler dahil 29 TL'ye çektiler, o da 40 naz ile ...
    Bir taraftan da 15 GB olan paketi 21 TL'ye, 23 TL'ye, 25 TL'ye arkadaşlar olunca insan bu telekoma ne diyeceğini bilemiyor."Kör tuttuğunu yaparmış." hesabı tam telekom için geçerli ...
    Bakalım sonrasında neler olacak?
  • benımde mayır 22 tahutum bıtıyor gecen gun aradılar 42+ vergiler son olur dedıler 20 GB paketı sordum 55 dedıler son fıyat bende bır hafta kala Turkcell hazırkart 20 gb 59 tl hoşgeldin e geçeceğim.
  • Benim 15 gb 35tl paketinin taahhutu bitmek uzereydi gecenlerde yuzde 30 indirimle devam edelim dediler kabul ettim. Ancak mobil uygulamadan herangi bi taahhut uzamasi gorunmuyordu. 2 fun once tekrar aradilar yuzde 20 indirimle devam dedi. Yine kabul ettim😂
    Musteri hiz aradim ikisini toplayip %50 indirim yapacaz dediler. Pek inandirici gelmedi. Yarin bi daha teyit edecem ikisini birlikte yapmazlarsa iptal edecem. Var mi bu durumda olan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar son durumunuz nedir acaba?
    Vergiler de dahi olmak üzere 29 TL civarı olan paketi bana da teklif ettiler.
    Daha iyi teklif alıp kabul eden veya farklı bir teklif alan var mı acaba?
    Ne dersiniz acaba?
    Taşıma yapan arkadaşlar hangi şirkete ve pakete geçtiler acaba?
    Bilgi verir mi acaba ???
  • Özellikle 22 Mayıs gününde 15 GB paket taahhüdü biten arkadaşlar size nasıl bir teklif geldi?
    Fiyat paket olarak hangisi önerildi?
    Çünkü neredeyse her gün yeni bir teklif çıkıyor karşımıza...
    Şimdi de vergisiz 46 TL dediler 15 GB pakete ...
    Hat taşımaktan başka bir çare kalmayacak gibi ...
  • Merhaba arkadaşlar;

18.05.2020 tarihinde hattımı Türkcell'den Türktelekom'a taşıdım, 12gb 35 TL şeklinde bayi fiyat verdi.

Geçiş sırasında taahhüt 1 yıl mı? Diye sorduğumda 1 yıl dediler. SOZ yazıp 5555'e gönderin gelen mesajıda ONAY yazarak cevaplayın dediler.

Şimdi beni geçirdikleri tarife efsane 12 gb tarifesi ve 12+12 şeklinde mesaj geldi. Ben 2 yıl taahhüt vermek istemiyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda; Bir yıl dolmasına 1 ay kala size mesaj gelir ikinci yıl devam etmek istiyor musunuz diye dedi. Açıkçası pek güvenemedim. Durum böyle midir?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.
  • Th3_SpiRitLEsS kullanıcısına yanıt
    Oluyo zannedersem hocam. Bende de aynı sorun oldu aynı açıklamayı yaptılar. İnternetten kontrol ettim tarife detaylarında var öyle bı detay.

• quote:

Orijinalden alıntı: akindogan38

Özellikle 22 Mayıs gününde 15 GB paket taahhüdü biten arkadaşlar size nasıl bir teklif geldi?
    Fiyat paket olarak hangisi önerildi?
    Çünkü neredeyse her gün yeni bir teklif çıkıyor karşımıza...
    Şimdi de vergisiz 46 TL dediler 15 GB pakete ...
    Hat taşımaktan başka bir çare kalmayacak gibi ...
    Ben 26 tl ye kullanıyorum şuan. Daha önceki mesajlarda bir arkadaşımız anlatmıştı durumu Ben müş. hiz. lerini arayıp %20 lik indirimi aldım

mesaj aşağıdaki linkten ulaşınız.
    Arkadaştan alıntı:
    "iNDİRİMİN ADI : MEVCUT KULLANDIĞINIZ FATURALIDA 15GB TARİFENİZE %20 İNDİRİM + TAAHHÜT VERİYORSUNUZ ORADANDA İNDİRİM ALIYORSUNUZ."
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/143375655

• Gecen ay babam vergiler dahil 30 aldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 22 Mayıs'ta taahhüdü bitip 15 GB paket de yeni ve tekrar indirim alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullansınlar...
    Biz de sizleri örnek gösterince aldığımız cevaplar:
    "Öyle bir şey yok, olamaz."
    "Kişiye özgü indirimdir, siz de bu gözüküyor. O yüzden yapabileceğimiz bir şey yok."
    "Fiyat ve paketi bu fiyata kullanıyorum diyenlere çok itibar etmeyin hatta hiç güvenmeyin onlara."
    "Oranlar ve indirimler sürekli değişebiliyor, sizinki bu şekilde eğer kabul ederseniz.(Her ne hikmetse çoğunda yüksek yüksek fiyat çektiler bana.)"

Bu ülkede yalan, dolan almış başını gidiyor. Kim kime ne tutturabilirse !

Ben de gittim bugün Turkcel'e geçiş yaptım. Artık sonrasını göreceğiz hep birlikte ...
    İnşallah hat taşıma işlemleri uzamaz da yeni bir fatura çıkmaz sonrasında...
  • TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    Üstad, güle güle kullan inşallah .... 26 TL vergisiz fiyat mı? Yoksa vergilerle beraber mi? Malum ki 3 TL'ye yakın da vergi var ...
  • Konudaki arkadaşlara helal olsun. 2 sene önce 15 gb. 1000 sms dakikaya 42 tl ödüyordum. İkinci yıl 36.25 teklif ettiler yıl sonu taahhüt bitiyor. Teklif ne olursa olsun taşıyacağım. Daha önce ise telekomda iken hiç teklif gelmedi hatta zamlı geldi. türkcel faturasıza geçtim 3 ay zor dayandım. 1 gün gecikti diye 25 tl kesti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akindogan38 A kullanıcısına yanıt
    Vergisiz fiyat vergi ile 29 diyelim. Zaten daha önceden vergi ile 38 civarıydı
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.