Şimdi Ara

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB 39TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
78
Favori
334.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturasıza geçmek istiyorum bahanesi ile aradım. 1000 dk 1000 sms 8 gb vergi dahil 27 TL teklif ettiler ama 8 gb yetmiyor bu tarifeye ek 2gb 9 TL alabilirsin dediler o zaman da 36 TL ye 10 gb geliyor. Zaten mevcutta 12 gb 1000 dk ya vergi dahil 41 ödüyorum. Teklif edilen tarifeyi kullanıp extra internet paketi uygun fiyata alınabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dur bakayım ısrar ediyorum verecekler mi :D

17 dk konuştum vermiyor şikayet kaydı aç diyorum açmıyor bayiye git dedi turk telekom sitesi yalancı galiba Müşteri Hizmetleri aracılığıyla Faturalıda 15 GB Tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 19 Ekim 2018; 20:21:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ayi gectim teklif yok su gerizekali turktelekom yokmu ah ulan ah..

• Peki arkadaslar faturasiza geçtik teklifi bekliyoruz. O esnada faturasizda nasıl bir tarife kullanıyorsunuz,kaç TL yükleyip ne kadar konuşma internet alabiliyorsunuz,hesaplı bişey varmı faturasizda?

• quote:

Orijinalden alıntı: MakineMaden

Peki arkadaslar faturasiza geçtik teklifi bekliyoruz. O esnada faturasizda nasıl bir tarife kullanıyorsunuz,kaç TL yükleyip ne kadar konuşma internet alabiliyorsunuz,hesaplı bişey varmı faturasizda?
    abi niye bekliyoruz tt sitesindeki yazan o zaman hatalı yada müşteri hizmetleri hatalı yada 2 side sahtekar böyle birşey mi var yazana uyucaklar net.

Alana kadar yarın ben uğraşıcam aklımızla dalga geçiyorlar sizde arayın bastırın ya verecekler yada websitesindeki bilgiyi değiştirecekler

Müşteri Hizmetleri aracılığıyla Faturalıda 15 GB Tarifesine geçiş yapabilirsiniz.Faturalıda 15 GB tarifesi yalnızca faturasızdan geçişe açık olup; faturalıdan geçiş, yeni hat tesisi ya da numara taşımayla geçişe kapalıdır.

Detaylarda nerede kampanya sunulucak diyor öyle birşey yok işkembeden salla milletin aklıyla dalga geç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 19 Ekim 2018; 20:39:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

abi niye bekliyoruz tt sitesindeki yazan o zaman hatalı yada müşteri hizmetleri hatalı yada 2 side sahtekar böyle birşey mi var yazana uyucaklar net.

Alana kadar yarın ben uğraşıcam aklımızla dalga geçiyorlar sizde arayın bastırın ya verecekler yada websitesindeki bilgiyi değiştirecekler

Müşteri Hizmetleri aracılığıyla Faturalıda 15 GB Tarifesine geçiş yapabilirsiniz.Faturalıda 15 GB tarifesi yalnızca faturasızdan geçişe açık olup; faturalıdan geçiş, yeni hat tesisi ya da numara taşımayla geçişe kapalıdır.

Detaylarda nerede kampanya sunulucak diyor öyle birşey yok işkembeden salla milletin aklıyla dalga geç

Alıntıları Göster
    Link olarak paylaşır mısınız bunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: MakineMaden

Link olarak paylaşır mısınız bunu?

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturalida-15-gb-tarifesi.aspx

• 1 sene önce faturalı 8 gb tarifeden faturalıda 10 gb tarifesine geçiş yapmıştım. Şimdi faturaya şunu yazmışlar; 30 tl geçiş ücretinizi o zaman sistemsel hatadan dolayı almayı unuttuk şimdi alıyoruz, 8 taksitle faturanıza ekleyeceğiz yazmışlar. Var mı böyle bir şey?

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    ohaa faturasızdan faturalıya geçiş ücreti 30tl mi birde? iletişim vergisini filanda ekleyince aylık 40tl yapıyor tarife...
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

1 sene önce faturalı 8 gb tarifeden faturalıda 10 gb tarifesine geçiş yapmıştım. Şimdi faturaya şunu yazmışlar; 30 tl geçiş ücretinizi o zaman sistemsel hatadan dolayı almayı unuttuk şimdi alıyoruz, 8 taksitle faturanıza ekleyeceğiz yazmışlar. Var mı böyle bir şey?
    Bana da sistemsel hata nedeniyle 34.25TL eklemişler. BTK üzerinden şikayet oluşturdum 2.kez aynı cevabı verdiler. Bende THH başvurdum. Onlar savunma istedi bakalım ne olacak. Unutmazsam sonucu size etiketlerim.

• İlk önce faturasıza geçip sonra faturalıya geçeceğim. Hat sahibi ben değilim ama tc ve doğum tarihini biliyorum. Sıkıntı çıkar mı acaba hat sahibi gibi davransam?

• quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

1 sene önce faturalı 8 gb tarifeden faturalıda 10 gb tarifesine geçiş yapmıştım. Şimdi faturaya şunu yazmışlar; 30 tl geçiş ücretinizi o zaman sistemsel hatadan dolayı almayı unuttuk şimdi alıyoruz, 8 taksitle faturanıza ekleyeceğiz yazmışlar. Var mı böyle bir şey?
    Saka gibi

• Faturalıdan faturasıza geçtim. Mh:yi aradım. 30 gün geçmeden faturalıya geçemezsiniz dediler. Ortada kaldım.

• 2.aydayım hâlâ bu paket teklif edilmedi bekliyoruz bakalım

• Vodafone kullanıyorum. Bu ya da benzer bir tarifeye geçemez miyim?

• quote:

Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylardaki bu madde aklimi karistirdi.

Eğer torrent kullanirsak veya hotspot acarsak ileride surpriz bir faturayla karsilasir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

geçebildinmi dostum ?

Alıntıları Göster
    Hayir hocam vazgectim zaten :)

• symphonyx S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam olumune somuruyorum hic bir sey olmaz +10 gb daha var 25 gb totalde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende bugün aradım. tarifemin taahhütü bittiği için. 1000dk 1000sms 10gb 30TL' ye kullanıyordum. 38 TL+vergi 12gb' lısını önerdiler. kabul etmedim. faturasıza geçiş sağladılar. turk telekom macerası buraya kadarmış.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.