Şimdi Ara

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
106
Favori
251.899
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bende ADSL alt yapısı mevcut kullanılıyordum hatta yakın zamana kadar ama evde sürekli kalmıyorum diğer aile bireylerim de ihtiyaç duymadığından kapattırdık. Evde ne kadar kalacağım belli olmadığımdan taahhütlü bi internet bağlantısı istemiyorum mecburum bu paketi almaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolgasonkaya T kullanıcısına yanıt
    hocam bende bu paketı alıcam bı kac sorum oalcak cevaplayabılırmsıın
    1-sadece bayılerde mı yapılıyor bu paket ?
    2-taahadut varmı varsa 1 2 ay kullandıktan sonra ne kadar ucret cıkar
    3-turk telekom hattım olması yeterlımı
  • canbaz67 C kullanıcısına yanıt
    1-Hocam bende bu gün başvurdum sanırım sadece bayilerde yapılıyor.
    2-Taahütlü ve taahütsüz 2 paket var ben taahütsüzü tercih ettim aralarında 10 tl civarında fark var (20 GB olan paket için konuşuyorum)
    3-Diğer operatörlerde olan hattınızı data hattı olarak açıyorlar yani aramaya kapalı ya da yeni faturalı hat alacaksınız bende 2. bi hat vardı onun için başvurdum
  • Tolgasonkaya T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bu yazan fiyatlara her şey dahil mi? Yarın Turkcell'den buna taşımayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sönmeyen Arıza Lambası.

Beyler bu yazan fiyatlara her şey dahil mi? Yarın Turkcell'den buna taşımayı düşünüyorum.
    Numara tasima yoluyla geleceksiniz galiba. Bu fiyatlarin ustune aylik 2.5-3 tl civari vergi eklenir.

Eger yeni hat alip tarifeye gelirseniz fiyatlara +10 lira eklenir. (Hat ucreti 12 taksite bölünüyor)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbaz67

hocam bende bu paketı alıcam bı kac sorum oalcak cevaplayabılırmsıın
    1-sadece bayılerde mı yapılıyor bu paket ?
    2-taahadut varmı varsa 1 2 ay kullandıktan sonra ne kadar ucret cıkar
    3-turk telekom hattım olması yeterlımı
    hocam normalde pek birsey cikmamasi lazim. Maksimum 10 tl civari bi ucret çıkar. Ancak yeni hat alip tarifeye gelirseniz taahhut bozuldugu takdirde hat ucretini de alirlar toplamda 100 lira gibi bi ucret cikar

• gozleri kullanıcısına yanıt
    Selam, bu yöntemi iki ay boyunca denedim ve aynen çalışmakta, bilgi için çok teşekkürler. İlk ay bir ek paket, 2. ay dört ek paket aldım.

Sonuncu paketi bitirirseniz ne oluyor deneyen var mıdır? Tam tarife sadece son pakete mi yazılır yoksa hepsine mi?

Coronasız günler dileğiyle
  • 2 aydır 20 gb paket cok hızlı bitiyor.
    pc de 1 yıldır kullanıyorum ,
    arka plan verileri kısıtlı,
    güncellemeler kapalı,
    kullanım tarzım hep aynı,
    gecen ay ilk kez 2 ek paket almak zorunda kaldım,
    bu ay 6 gün gecti 12gb harcanmış, 8 gb kalmış.
    tuhaf bir durum var,
    ancak 32 gelen fatura 49 olarak geldi 2 paket alınca,

bence TT bir katakulli yapıp paketin hızlı bitmesini sağlamaya basladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Sms ile de yapabilirsiniz, sistem allak bullak, dilerseniz bir iki gün arayla tekrar arayın.

50 gb olan tarifeye geçipte xayma bedeli ödeyen var mı dostlar, cayma bedeli yansımaz demelerine rağmen 140 tl yansıdı.
    Bir önceki mesajınızı görünce ben de denedim. Müşteri hizmetlerini aradım, "ekranımızda geçiş yapabileceğiniz bir tarife bulunmuyor, bayilerimize başvurun" cevabını aldım. Bayilerin de yapamadığını söylememe rağmen birşey yapamadı.

Şansımı 2.kez denedim. Bu sefer daha anlayışlı bir müşteri temsilcisi çıktı karşıma. O da aynı şeyleri söyledi. Ama "merkeze bir sorayım" dedi. Yine de olmayınca kayıt oluşturdu. Sonra sizin bu mesajınızı görünce endişeye kapıldım.

Son aramadan 4-5 saat sonra "Talebiniz gerçekleştirilmiştir" mesajı geldi. 10GB'lık tarifeden 50GB'lık tarifeye geçmiş oldum. Mevcutta 5GB'tım vardı, sıfırlanmış. Güncel faturam 64 ₺ değil 37,56 ₺ gözüküyor. Niye böyle az çıktı anlamadım. Sonra belki düzeltirler.

Gelelim sizin probleminize: Taahhüt bozma bedeli gözükmüyor. Garanti olsun diye 24 saat bekledim, bir değişiklik yok. Sonra talep ederler mi bilemem. TT'dan herşey beklenir.
    Taahhüt bitiş tarihimde bir değişiklik yok. Ancak 2 taahhüt gözüküyor. Tahminime göre, taahhüt bozma bedeli çıkmasın diye önceki kayıtı da tutuyorlardır.

Cayma bedeli almaya hakları yok. BTK vs yerlere şikayet edin bence.

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL

• 53*MURAT kullanıcısına yanıt
    Taahhüd bedeli çıkmayacak diyen hanımefendi ile yaptığımız görüşme dinlendi ve yansıtılan bedel silindi.

Bir problem daha gözüküyor, tarifem 64 tl olması gerekirken 98 tl olarak güncel faturayı görüntülüyorum, bu problem de çözülürse çok rahatlayacağım. Faturanız 64 olarak gelmeyeceğini bilmenizi isterim.

64+3+7=74 olması muhtemel.

37 olarak kesilen faturanız da normal gibi, bana da 21günlük kullanım ile eski fatura+8 gün yeni tarife olmak üzere 67 tl yansıdı.

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    64+3+7=74'ün 7 lirası nedir?

• Arkadaşlar kapatmak istiyorum ama taahhütüm var. Dondurma seçeneğimiz var mı ?

• 53*MURAT kullanıcısına yanıt

Bazı tarifelere bunu karıştırıp iki defa alıyor olabilirler, özel işlem vergisi 2" diye geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 31 Mart 2020; 14:52:49 >
  • bölgeye şebekeye göre vs değişir ama ortalama bir rakam merak ediyorum. 1-2 arkadaş upload hızını paylaşabilir mi?
    Ayrıca 10GB lık bir paket ile 720p olarak kaç saat yayın yapabilirim bunu merak ediyorum, varmıdır bu tarz birşey deneyen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 53*MURAT

64+3+7=74'ün 7 lirası nedir?
    yeni hat alip tarifeye gecis yaptiysaniz, hat ucreti vergileri vs 12 ay taksite bölünüp faturaya yansıtılır.

• etomon kullanıcısına yanıt
    Kac gb sizinki

• 50 gb lik tarife var mı göremedim kac lira bir de varsa?

• quote:

Orijinalden alıntı: CheErnesto

50 gb lik tarife var mı göremedim kac lira bir de varsa?
    Var. Modemsiz 64, modemli 95 lira.

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.