Şimdi Ara

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
106
Favori
251.877
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sil supur yoktu simdi cıkmıs haftalık 2gb verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bagirtan kullanıcısına yanıt
    9520 ye SIFRE yazıp gönderin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aloco44

Sil supur yoktu simdi cıkmıs haftalık 2gb verdi
    faturalı hattım var. Şimdi kontrol ettim, ben de çıkmıyor.

• Painkiller. kullanıcısına yanıt
    4g üzerinden oyunlarda pingler ortalama aynıdır. Ben telefondaki internetten bağlayıp cs go oynuyorum. Yoğunluğun olduğu zamanlar 110 a kadar çıkıyor. Yoğun değilken 70 e kadar düşüyor ama daha aşağısını görmedim. Bu değerler iç Anadolu için böyle, serverlar avrupada onu göz önünde bulundurmak lazım. İstanbul'daysanız 50-90 civarı olur herhalde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengos07

Alıntıları Göster
    az önce kontrol ettim, bana da 2gb silsüpür tanımlanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: cengos07

Alıntıları Göster
    Uygulamayı güncelleyin çıkıyor.

• Aloco44 A kullanıcısına yanıt
    Aynen bana da.
    Sil süpür geri gelmiş yazmak için girmiştim.
    Bakalım bu sefer ne kadar kalıcı olacak yoksa yine bir sistem hatası mı?! Uyandıran olmasa bari :) Mobil hatlara malum hep internet paketi çıkıyor.

• Bugün de baktım sil süpür gelmiş. Yapabilirsiniz.

• 10gb 29 lira olan paket için hem telekom appten onay verdim hem de sms ile gönderim yaptım 2 gün oldu hala ne bir arama ne bir sms geldi. normal mi bu ?
  • Sil süpür yine yalan olmuş

• Data hattıyla arama yapılabiliyor arkadaşlar bilginiz olsun. Açık mı var bilmiyorum ama 2.hat olarak kullandığım wifi 10gb tarifeli data hattımla yanlışlıkla arama yaptım. 4.5g volte aktifken arama yapıp alabiliyor.Gelen aramalarda numara göstermiyor özel numara olarak çağrı geliyor.Sil süpürden haftalık dakika gelmişti ondan düştü konuşmalar.

• tarife data stoplu olmasına rağmen 50gb kotayı doldurduğum halde internete girebiliyorum. daha önce böyle bir şey olmuyordu. faturayı kontrol ettim herhangi bir ücret yansıtılmamış. bu durumu yaşayan var mı? sürpriz fatura çıkmasın sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: cndncrr

tarife data stoplu olmasına rağmen 50gb kotayı doldurduğum halde internete girebiliyorum. daha önce böyle bir şey olmuyordu. faturayı kontrol ettim herhangi bir ücret yansıtılmamış. bu durumu yaşayan var mı? sürpriz fatura çıkmasın sonra
    özür mahiyetinde 2 kez aylık 5gb yüklenmişti herkese, o olmasın?. Bu arada sil süpüre de bakabilirsiniz kullanım hakkınız bittiyse. Bana bugün 250 dk. konusma geldi sil süpürden..

• gargamel11 kullanıcısına yanıt
    Data hattına sil süpür'den dakika gelmemesi lazım

Giden çağrılarda numara gösteriyor mu pekiyi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blur kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta haftalık 100 dk verdi ne alaka dedim bende 3g ile arama denedim aramadı.Sonra 4.5g olan bir yerde arama yapacakken data hattını seçmişim aradı. Baktığımda volte de aktifti.Karşı tarafta benim numaram görünüyor bana gelen çağrılarda numara gelmiyor. Sil süpür bayadır yoktu 2 3 hafta önce başladı ilk internet verdi 2. Hafta dakika bu hafta da yine internet verdi.

Sil süpür bende 2 haftadır yok, tek hafta tesadüfen çıktı ve bitti, sizlerde durum nedir?

• Blur kullanıcısına yanıt
    Sil süpür data hattıma son 2 haftadır geliyor. En son dün baktım 1gb verdi.
    TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL

kardeşim öncelikle verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim sana, sayende data hattından arama yapılabildiğini öğrenmiş olduk. ben de şimdi voLTE aktif ettim, dakika gelmedi bu hafta. gelirse hemen deneyip yazacağım buraya. zaten eğer arama olursa aylık 100dk'yı 8tlye tanımlatırız, hiç normal hattımıza paket yapmaya gerek kalmaz.

bi sorum olacak sana, faturanın güncel durumunda bi değişiklik oldu mu? yani aranma gelince veya arama yapınca faturana ücret yansıdı mı acaba?
  • buura7 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Güncel fatura tutarında herhangi bir değişiklik olmadı. 100 dk paket varken arama yapıp aldım. Baktığımda aramalarımın paketten dakika olarak düştüğünü gördüm.

Ben de denedim, dediğin gibi gerçekleşiyor. Paketim yok ama aradım, numara karşıda görünüyor, aranırken görünmüyor. Data hattı ile aradığımda açmadık tabi aşım ücretlerinden emin olamadığım için. Ama normal hat aşım ücreti uygulanıyorsa dk/60kuruş gibi bir tarife olması gerekir diye düşünüyorum. Yine de aylık dk. paketi alınıp avantajlı bir şekilde kullanılabilir.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.