Şimdi Ara

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
106
Favori
251.965
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hattını kapatanlar olmuştu sanki burda bir yardımcı olabilirler mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • liberty_damn L kullanıcısına yanıt
    Karşındaki şahıs sizi yanlış anlamış.
    Abonelik sade yani taahhüt vermeden de olur. Öyle durumda tabii ki herhangi bir ceza ödemeden ayrılma şansınız var.
    Bu bahsi geçen konuda ise taahhüt verdiniz. Kaç ay kullandığınıza göre taahhüt bozumunda indirimler toplamı son faturanıza eklenir.
    Bu tarifeyi kullanmıyorum. SMS atma hakkınız varsa taahhüt yazıp 5555 e gönderin. Olmazsa mh arayıp ceza bedelini öğrenebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    O kişide onu söyledi abonelik ise istediğiniz zaman çıkabilirsiniz ama taahhütse ceza ödersiniz dedi ben anlatamadım galiba. *124#den baktım 54tl yazıyor ben daha fazla çıkar diye düşünmüştüm ama bunu ödemeden ayrılma imkanımız yok galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_damn -- 11 Temmuz 2019; 10:17:47 >
  • liberty_damn L kullanıcısına yanıt
    Fazla çıkmaz ilk aylarda.
    Evet ödememek gibi bir şansınız yok maalesef. Çünkü indirimli kullandığınız bedeli vaktinden önce çıktığınızda sizden tahsil etme hakları oluyor.
    54+ son fatura ödeyeceğiniz tutar olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EK MOBİL yazıp 5555 gönderiyorum ama ek internet paketi gelmiyor.

• gooogle96 kullanıcısına yanıt
    EK MOBIL yazıp dener misin? mobili i ile yazdığın için kabul etmemiş olabilir.
  • MOBİL EK yazınca geldi. Teşekkürler.

• Arkadaşlar faruram 23 ünde yenileniyor. İnternetim bitmesine rağmen son sürat indirme yapıyorum şu anda :D Nasıl oluyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni çıkan faturasız mobil wifi 50 GB paketi kullanan var mı?
  • Bu hattın ücretlendirme periyodu nedir bilen var mı? Çok çabuk bitiyor kota.

• Çift hatlı telefonlar için uygun bir paket ama bilgisayar için hiç uygun değil, bilgisayar hiçbirda şey yapmasanız 3-5 gbı şu gibi içiyor.

Superbox kullanan arkadaşım bu ay 250gb kullanmış.

• Traful T kullanıcısına yanıt
    Haber sitelerine bile girdiğimde 45 mb gibi absürd saçma kazık ücretlendirme yapıyor, Youtube'a değinmiyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 30 Temmuz 2019; 5:19:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Haber sitelerine bile girdiğimde 45 mb gibi absürd saçma kazık ücretlendirme yapıyor, Youtube'a değinmiyorum bile.
    Benim fatura 23ünde kesiliyor. 23 temmuzdan bugüne 5.2 gb harcamışım. 2 aydır kullanıyorum 2 ayda da ek paket aldım. son 1 hafta kala alınca aldım faturaya 6 lira ekledi. ilk ay 3 lira eklenmiş mesela ama onu kaç gün kala aldığımı hatırlamıyorum. O nedenle kotaya çok takılmamak lazım. Ek paket almak çok masraflı olmuyor.
  • ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    Malesef azdan az çoktan çok düşüyor, 1 gb ile ay boyunca gezindiğimiz günler oldu , ne değişti de 45 mb'ye kadar periyot çıkarıldı. Bunun da çıkar foyası bakalım.

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    45 mb derken ne demek istiyorsunuz. her siteye giris 45mb mi harcıyor.
  • Traful T kullanıcısına yanıt
    Belki benim kullanımımla ilgilidir ama enteresan bir şekilde 45'er mb lik periyotlarla ciddi internet kullanımı var.

• Merhabalar, bu tarifenin 50 gb'lik versiyonu vardı sanki, bir ara gözüme ilişti ama ihtiyacım olmadığından üzerinde durmamıştım, ayrıntılı bilgisi olan var mı acaba.

• 50gb 64 lira olarak mevcut türktelekomun sitede yazıyor detaylar

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.