Şimdi Ara

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nicknick Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
106
Favori
251.967
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Öztürk35

Simkart ile calisan modem fiyatlari nerelerde acaba 2.el alip bunu kullansakmi. Evde 30 40gb anca tuketiliyor
    150lira civarında turkcell 150mbpslik wifi modemler satılıyor ikinci el. Forumda var mı bilmiyorum da bulursunuz letgodan bile. Ben de 2.el modem alıp kullanmak için almıştım. Ipadin hat yeri boş olunca oraya taktım şimdilik. Modem alıp kullanmak daha iyi hem hareketli olmayacak hız değerleri daha stabil olur. Hem de adsl hızının 5-10 katı internet hızı olur. Hat takılabilen her yerde çalıştığı için çok avantajlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatsune Miku kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, ihtiyacı olanlar faydalansın. Ben de internet yüzünden çok çektim Bu fiyatlarda taşınabilir internet bulmak çok zor

• quote:

Orijinalden alıntı: tccb44

Çift hatlı telefonlara uyar mı?
    2,5 Aydır çift simli telefonumda ikinci hat olarak kullanıyorum. Diğer hattım pttcell ve gece 2-8 arası sınırsız paket de aldım. İnternet hiç bitmiyor. Mükemmel ikili oldular
  • 20 GB 29 TL ye almak için hat mı taşımak lazım arkadaşlar ? Yoksa Türk telekom abonesi olmak yetiyormu ? Alanlar izah edebilirlermi ?
  • kullanmadığım bir telefon hattı var buna taşıyıp sadece data olarak kullanabilirmiyiz acaba. Çift sim kartlı telefona ikinci olarak takıp kullanalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BUGATTI

20 GB 29 TL ye almak için hat mı taşımak lazım arkadaşlar ? Yoksa Türk telekom abonesi olmak yetiyormu ? Alanlar izah edebilirlermi ?
    Ben yeni hat alarak yaptım. Sitede detaylar kısmında yazıyormuş zaten ben de şimdi öğrendim :) Konuyu güncelleyeyim

Tarifeye, yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla kayıt olunabilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziroo -- 23 Ekim 2018; 12:44:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

kullanmadığım bir telefon hattı var buna taşıyıp sadece data olarak kullanabilirmiyiz acaba. Çift sim kartlı telefona ikinci olarak takıp kullanalım.
    Kullanabilirsiniz. Detaylar kısmında numara taşıma yoluyla kayıt olunabilecektir yazıyor.

• Zamanında Turkcell’in verdiği usb wınn modemlerden var olurumu acaba?

• YENİ HAT AÇILIŞ ÜCRETLERİNİ ÖDEMEK İSTEMİYORSANIZ...

Öncelikle; yeni bir faturalı hat aldığınızda 53TL(12Ay*4,42TL) İlk Tesis Özel İletişim Vergisi ile 22,52TL(12Ay*1,88TL) Telsiz Ruhsatname Ücreti ödersiniz. Bunun yanında aylık 1,88TL telsiz kullanım ücreti de ödersiniz. Yani sıfır hat aldığınızda bu tarifeyi 12 ay boyunca 19,00+4,42+1,88+1,88=27,18 TL fatura ödeyerek kullanabilirsiniz.

Vodafone ya da Turkcell'de kullanmadığınız normal bir kontorlü/faturalı ses hattınız varsa Turk Telekom bayilerine giderek bu hattı faturalı data hattına taşımak istediğinizi söyleyin. Taşıma yaptığınızda 52,00TL ve 22,52TL'lik vergilerden muaf olursunuz. Böylece 19TL tarife + 1,88TL telsiz kullanım aylık taksitle toplam 20,88TL fatura ödeyerek bu tarifeye sahip olabilirsiniz.
  • Hocam turkcell’in bazı 4g modemleri kilitli diye biliyorum, bundan dolayı uzak duruyordum. Siz nasıl hallettiniz diye merak etmiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakura_tr

Hocam turkcell’in bazı 4g modemleri kilitli diye biliyorum, bundan dolayı uzak duruyordum. Siz nasıl hallettiniz diye merak etmiştim.
    Ben şimdilik ipadime takarak kullanıyorum. Başka cihaza internet lazım olduğunda cihazı modem gibi kullanıyorum. Turkcellin her hat çalışan modemleri var, sim klidi olanlarını da; ufak bi araştırmayla açabilirsiniz sim klidini. Sıfır almaya gerek yok modemi aslında. İkinci el alıp her hattın çalışıp çalışmadığını sorabilirsiniz. O şekilde her hat çalışan modelini öğrenip turkcell sitesinden sıfıra da alabilirsiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yazz

Zamanında Turkcell’in verdiği usb wınn modemlerden var olurumu acaba?
    Onlar 3g hız destekliyor diye biliyorum öyleyse verim alamazsınız çok. Ülkeye 4.5g geleli hatlar 3g ye düştüğünde çekmez oldu 4.5g destekli usb tarzında bi modem varsa dediğiniz gibi kullanılır. Önce sim kilidini araştırın, türkcellin bazı cihazlarında sim kilidi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziroo -- 23 Ekim 2018; 18:09:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziroo

Ben şimdilik ipadime takarak kullanıyorum. Başka cihaza internet lazım olduğunda cihazı modem gibi kullanıyorum. Turkcellin her hat çalışan modemleri var, sim klidi olanlarını da; ufak bi araştırmayla açabilirsiniz sim klidini. Sıfır almaya gerek yok modemi aslında. İkinci el alıp her hattın çalışıp çalışmadığını sorabilirsiniz. O şekilde her hat çalışan modelini öğrenip turkcell sitesinden sıfıra da alabilirsiniz :)

Alıntıları Göster
    Teşekkürler cevabınız için. En iyisi sanırım deneyerek almak, 0 ürünler oldukça pahalı görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nuroll

YENİ HAT AÇILIŞ ÜCRETLERİNİ ÖDEMEK İSTEMİYORSANIZ...

Öncelikle; yeni bir faturalı hat aldığınızda 53TL(12Ay*4,42TL) İlk Tesis Özel İletişim Vergisi ile 22,52TL(12Ay*1,88TL) Telsiz Ruhsatname Ücreti ödersiniz. Bunun yanında aylık 1,88TL telsiz kullanım ücreti de ödersiniz. Yani sıfır hat aldığınızda bu tarifeyi 12 ay boyunca 19,00+4,42+1,88+1,88=27,18 TL fatura ödeyerek kullanabilirsiniz.

Vodafone ya da Turkcell'de kullanmadığınız normal bir kontorlü/faturalı ses hattınız varsa Turk Telekom bayilerine giderek bu hattı faturalı data hattına taşımak istediğinizi söyleyin. Taşıma yaptığınızda 52,00TL ve 22,52TL'lik vergilerden muaf olursunuz. Böylece 19TL tarife + 1,88TL telsiz kullanım aylık taksitle toplam 20,88TL fatura ödeyerek bu tarifeye sahip olabilirsiniz.
    Elinize sağlık çok güzel açıklama olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdsavas -- 23 Ekim 2018; 18:49:3 >

• nuroll kullanıcısına yanıt
    Acaba hali hazırda turkcell winn hattımızı taşımaya müsade eder mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Tahsildarr

Acaba hali hazırda turkcell winn hattımızı taşımaya müsade eder mi
    Turkcell vinn data hattinizi diger operatorlere ses ya da data hatti olarak tasiyabilirsiniz.

• bu numarayı taşıdıktan sonra ses olarakda kullanabiliyoruz değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.