Şimdi Ara

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
106
Favori
251.950
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yarın bakacağım bayiden evet müşteri alımı yapılıyorsa sınırsız olanından alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KTurk K kullanıcısına yanıt
    Güzel haberlerini bekliyoruz hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • E5573s Model bir modem var bende ve lte 4 çekmesine rağmen kötü hızlar alıyorum maksimum 20 mbit. En merkezi yerde bile görebildiğim 60'ı geçmiyor. Buna göre alın derim en azından alacaksanız da bir test edin. Açıkçası sorunun nereden kaynaklandığını tam olarak bilmiyoru. Belki hattan kaynaklanıyor olabilir. Bakalım
  • ibokubat kullanıcısına yanıt
    Maalesef jet wifi müşteri alımına kapalı arkadaşlar. Sistemde gözüküyor ancak Telekom bayideki arkadaşlar girmeyi denedi ama olmadı sistemi kapatmışlar. 20GB 29 TL olan kampanya devam ediyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KTurk

Maalesef jet wifi müşteri alımına kapalı arkadaşlar. Sistemde gözüküyor ancak Telekom bayideki arkadaşlar girmeyi denedi ama olmadı sistemi kapatmışlar. 20GB 29 TL olan kampanya devam ediyormuş.
    Bir şikayetim üzerine az önce telekomdan beni aradılar, bahsi geçen paketi de sordum. Yalnızca kurumsal hatlar için abone alımına açık olduğunu ilettiler.

• Merhaba dostlar kalan neti nerden sorgulanabiliriz.?

• birkaç sorum olacaktı.

1-hali hazırda türk telekom kullanıyorum. 20 gb 29 tl için ek hat almam mı gerekecek ?
    2-modem gerekli mi yoksa hattı çift sim destekli telefona takıp paylaşım açarak kullanabilir miyiz ?
  • canguler917 kullanıcısına yanıt
    ilk sorunun cevabını tam olarak bilmiyorum isterseniz müşteri hizmetlerine sorun.
    ikinci sorunun cevabı ise evet, çift hatlı cihazda da kullanabilirsiniz bir sıkıntı olmaz. Fakat sürekli paylaşım yapmanız mobil cihazınızın ömrünü tüketir. Yani modem almak daha mantıklı eğer sürekli kullanıyorsanız. Yok eğer sürekli kullanmıyorsanız o zaman çift hatlı telefonda kullanılabilir.
  • tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    Online işlemlerden bakılıyor hocam.
  • Fatura kesim tarihi nedir herkes için aynı gün mü acaba

• Hatti cikar taj ek mobil net almak sıkıntı bunu ttye sorucam modemden hatti cikarip takmadan ek net almak icin zaten port soruni olmasa almazdi kardesim ben tavsiye etmedim mecbur yegen youtube felan izledigi icin port sorununu cozmeye calisiyorum boyle gitmez bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modemin sms gönderme özelliği yokmu arayüzünde. Ben vodafone modem aldım onunla kullanıyorum. Modemin arayüzünden sms ile ek paket aldım.

• gozleri kullanıcısına yanıt
    Yok sms gonderme ozelligi hatti cikarip oyle aliyorum baska turlu olmuyor sadece tt online islemlerr giriyorum ordada 10 gb 12 olan bir secenek yok baska turlu bildiginiz yontem varsa yardimci olabilirmisiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla Türk Telekomun online işlemler bölümünden şikayet kaydı açtım konuyla alakalı.

Başka bir yöntem var ikiz sim kart kullanmak ama Türk Telekom bu konuda hizmet vermiyor diye biliyorum.

Son bir yöntem var sövmezseniz iyi olur. başka bir mobil modem kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gozleri -- 9 Ocak 2019; 13:13:58 >
  • Gerek kalmadi kapattiriyoz alt yapi sorunu cozuyoruz az kaldi
  • an itibariyle aranıza katılmış bulunmaktayım.

yalnız dakika bir gol bir!

taahhütsüz ve modemsiz olarak (yani ayda 39TL) yararlanmak istedim ancak farkettim ki 24 ay taahhütü dayamışlar. daha 1 kb bile kullanmadan hemen aradım müşteri hizmetlerini. hattı kapatsam 0 TL bedel, taahhütü sonlandırınca 13 lira bedel istediler. (içimden lanet olsun diyerekten) kabul ettim. telekomun saçmalıklarına katlanmak zor. taahhüt falan veremem. fırsatını bulunca kaçmak gerek.
  • Zaten taahhütsüz katılamıyorsunuz. Katılıp taahhütü ilk ay iptal etmeniz gerekir 39 tl ödemek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gozleri -- 10 Ocak 2019; 0:43:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozleri

Zaten taahhütsüz katılamıyorsunuz. Katılıp taahhütü ilk ay iptal etmeniz gerekir 39 tl ödemek için.
    buna dair ne web sayfasında bir bilgi gördüm ne de telekom ofisi uyardı.
    kaldı ki taahhütsüz katılmamak diye bir şey olsaydı müşteri hizmetleri bana "bu konudan ötürü bayimizden şikayetçi misiniz?" diye sormazdı diye düşünüyorum. ben de şikayetçiyim dedim.
  • Sitesinde ücretlendirme kısmında bir yıldız ve iki yıldızlı açıklama kısmını incelersen taahhütsüz fiyat yazmıyor. 24 ay sonra taahhüt bitince 39 tl diyor. Firmaların açıklamarı detaylarda gizli. Örnegin digitürk ilk üç ay büyük indirim 9.9 diyor spor paketine . detayını incelersen nasıl geçireceğini öğreniyorsun. 😀😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gozleri -- 10 Ocak 2019; 7:57:9 >
  • gozleri kullanıcısına yanıt
    Taahhütlü başlayıp, taahhüdünü bozabilirsin. Daha önceden bu şekilde cevap vardı konuda

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.