Şimdi Ara

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
106
Favori
251.965
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nuroll

YENİ HAT AÇILIŞ ÜCRETLERİNİ ÖDEMEK İSTEMİYORSANIZ...

Öncelikle; yeni bir faturalı hat aldığınızda 53TL(12Ay*4,42TL) İlk Tesis Özel İletişim Vergisi ile 22,52TL(12Ay*1,88TL) Telsiz Ruhsatname Ücreti ödersiniz. Bunun yanında aylık 1,88TL telsiz kullanım ücreti de ödersiniz. Yani sıfır hat aldığınızda bu tarifeyi 12 ay boyunca 19,00+4,42+1,88+1,88=27,18 TL fatura ödeyerek kullanabilirsiniz.

Vodafone ya da Turkcell'de kullanmadığınız normal bir kontorlü/faturalı ses hattınız varsa Turk Telekom bayilerine giderek bu hattı faturalı data hattına taşımak istediğinizi söyleyin. Taşıma yaptığınızda 52,00TL ve 22,52TL'lik vergilerden muaf olursunuz. Böylece 19TL tarife + 1,88TL telsiz kullanım aylık taksitle toplam 20,88TL fatura ödeyerek bu tarifeye sahip olabilirsiniz.
    Bu kısım zaten gayet açık

Ancak mevcutta TT data hattım varken, kapatıp yenisini açmak, mevcut numaramı kaybetmek ve aynı vergileri yeniden ödemek hiç de mantıklı değil.

Bunun bir çözüm yolu var mı asıl?

Örneğin, mevcut data hattını Bimcell'e taşıyarak, TT'ye geri taşımak istediğimizde yasal bekleme süresi ne kadar bilgisi olan var mı?

Müşteri hizmetlerini aramak istemiyorum, ne yazık ki çok bilgisizler ve çoğu zaman güvenilir değiller. En güvenilir bilgii kullanıcı tecrübesi

• Benim bildiğim kadarıyla Bu kampanyanın iki şartı var hocam ya numara taşıyayarak geleceksin, ya da yeni sıfır faturalı hat alacaksin

Faturasız kullansan da , tekrar dışarı taşıyıp geri gelmen gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blur kullanıcısına yanıt
    Bimcell'e taşıma. O da TT'nin altyapısını kullandığı için geçiş yapmamış gibi olursun. Turkcell veya Vodafone'a taşı ve dön. Bekleme süresi yok. 5-6 günde taşır ve geri dönersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 53*MURAT -- 17 Aralık 2018; 18:17:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion222

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sizin sorunuzun cevabı bende yok.

Benim sorumu da hatırlattığınız için teşekkürler. Bir de cevap gelebilse !

Hocam ben Turkcell taşıyıp hemen geri geldim

Soracağınız bir şey varsa buyurun

• 53*MURAT kullanıcısına yanıt
    Hocam imkanınız varsa normal modem şeklinde ama 4G destekleyen modem almanızı öneririm

Ben bahsettiğini bu Turkcell'in küçük bataryalı modellerinden aldım.

Ama bazen internet kesiliyor, anlam veremiyorum

bazen de çok ısınıyor.

Bataryasız çalıştıramadım. Bilen varsa ayrıca anlatırsa çok sevinirim.

Elim boş olsa içerisini söküp bataryasız kullanım için gerekli işlemleri yapacağım.

Yani kısacası ben pek alışamadım bu alete,

İyi yanı şu bazen gittiğiniz yerde cebinize alıp götürüyorsunuz o kadar.

Extra powerbank de varsa epey uzun süre işinizi görüyor

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/sayfalar/evimde-mobil-wifi-tarifeleri.aspx?tag=donanimhaber-21&ie=UTF8&language=tr_TR
    Bu linkten detaylar bölümünden aşağıdaki açıklamaya ulaştım. Genelde kampanyalardan yararlanmak için 90 günlük geri taşıma süresi oluyor operatörlerde. Anladığım kadarıyla 90 günden önce geri taşıdığınızda 30TL ilave ücretle bu kampanyadan yararlanabiliyorsunuz.

24.07.2018 tarihi itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

• Pttcell gibi ek paket değilde tahhahutlü paketse akn kalkması lazım seneye link var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu sahibine teşekkür ederim. Bugün bayiye gittim. Hattın data hattı olması gerektiğini, bireysel hat olamayacağını söylediler. Konu hakkında müşteri hizmetleriyle konuşan görevli işlemi yaptı fakat garanti vermedi. Olumlu veya olumsuz mesaj gelir dedi. Bekliyorum sonuç ne olacak.
  • Bende var. pilde duruyor, bittikçe şarjda duruyor, şarjı dolunca pilde duruyor. Dolduktan sonra 1 saat falan şarjda kaldığı da oldu, kesilme yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HmB_SaL -- 18 Aralık 2018; 22:44:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion222

Bu mesaj silindi.
    ben iş yerine aldım öğretmenim 40 dk da ders 15 dk tenefüs gibi gidiyor. Tak çıkar orda sorun olmuyor. Evde sorun olabilir evet sürekli uğraşmak. Ben konuşurken bile bir yandan gidip takabiliyorum.
  • 24 aylık sınırsız wifi jet 64 tl, hız kısıtıda 1 Ocak tan sonra kalkıyor çok iyi bir paket gibi duruyor

(Sınırsız tarifelerde 01 Ocak 2019 tarihi itibariyle 15GB internet kotasına ulaşıldıktan sonra, kullanım hızı 128kbps'a düşürülmeyecek yüksek hızda devam ettirilecektir.)

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL

• Ve anladığım kadarıyla cihazda fiyata dahil

• quote:

Orijinalden alıntı: sam.sepiol

24 aylık sınırsız wifi jet 64 tl, hız kısıtıda 1 Ocak tan sonra kalkıyor çok iyi bir paket gibi duruyor

(Sınırsız tarifelerde 01 Ocak 2019 tarihi itibariyle 15GB internet kotasına ulaşıldıktan sonra, kullanım hızı 128kbps'a düşürülmeyecek yüksek hızda devam ettirilecektir.)

Bu sınırsız 2 yıl taahhütlü, yıl başından sonra hız düşümü de olmayacaksa fazlasıyla cazip duruyor. Kyk yurtlarında barınan biri olarak superbox 10 mbps sınırsız 160tl çok gelmişti ama bu yarı fiyatına daha iyisi gibi.

Kullanan var mı yada kullananların bir konusu vs varsa birisi linki paylaşabilir mi?

Ayrıca Hilmi hocam paylaşım için teşekkürler@hilmiemmi

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.