Şimdi Ara

TT eski numaramı yeniden almak (üstünden 5 yıl geçti) numaramı alabilecek var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar. Bir tane numaram vardı, parasızlıktan ödeyememiştim kapanmıştı. Şimdi aynı numarayı kullanmak istiyorum. Aynı numarayı nasıl alırım? Yardımcı olabilecek telefon bayileri var mı aramızda? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Benim bildiğim üstünden 2 Yıl süre geçtiğinde hat havuz'a düşer. Havuzdan rastgele bir müşteriye satılır. Söz konusu operatör Turk Telekom ise satılmamışta olabilir. Ama tahminimce alamazsınız.
  • 5 yılda senin numarani başkasina satmışlardir.
    Nasil geri almayi düşünüyorsun?
  • O numaranızı arayın kullanılmıyorsa bi bayiiye sorun
  • Bayiler alırız da dedi alamayız da dedi

• Numara boştaysa alabilirsiniz. Aradınız mı numarayı?

• Numaranın boşta olup olmadığını rehberinize kayıt edip whatsaptan kontrol edin. Resim görünüyorsa bilinki başkası kullanıyor. Şahsen ben eski numaramı bu şekilde kontrol ettim.

• serkaneker kullanıcısına yanıt

Evet numara bosta. Fakat her bayi vermiyor sanirim. Bu kismi cozemedim. Hangi bayiye gitmeliyim bilmiyorum

• Saat Mahkumu S kullanıcısına yanıt

TT online işlemlerde numara değişikliği diye bir bölüm vardı. Şu an TT kullanmadığım için teyit edemiyorum. Oradan istediğiniz numarayı yazarak numaranızı değiştirebiliyordunuz.

TT kullanan bir arkadaşınızın online işlemler menüsünden kontrol edebilirsiniz.

bireysel.turktelekom.com.tr
    Mobil Telefon Numaramı nasıl değiştirebilirim? > Destek > Web > Türk Telekom
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/destek/sayfalar/fatura-ve-hat-islemleri/mobil-telefon-numarami-nasil-degistirebilirim.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkaneker -- 5 Temmuz 2022; 9:49:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.