Şimdi Ara

TT Efsane Tarifelere Gelenlere 2020 Sonuna Kadar Her Ay 10GB Hediye!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
7
Favori
3.033
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efsane 8, Efsane 12 ve Prime Efsane 20 Tarifeleri’ne gelen ve Sil Süpür uygulamasına katılan yeni müşterilerimize 2020 sonuna kadar Sil Süpür’den aylık toplam 10GB mobil internet hediye!

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/efsane-tarifeler.aspx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TTden Trcelle geçişim 2 ay oldu. 3 ay olunca buna geçeceğim. Bimcell pttcell derken en iyisi bu galiba.

• eyvahnecdet kullanıcısına yanıt
    Benim de tt de taahhüt dolmak üzere. 20 gb 45 tl vermiyor namussuzlar 10 yıllık müşteriye. Başka operatöre geçip geri gelecem. Belli bi bekleme süresi var mı acaba biliyor musun reis ?

• Çekmiyor ki evde lanet şey yoksa atlardım.

• Güzel teklif ama taahhut vermek hatta 24 ay taahhüt vermek içimi sıkıyor. Elim gitmiyor açıkçası 2 yılda neler neler oluyor.

Edit ;
    Kampanya Linki Tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 10 Temmuz 2020; 22:42:3 >
  • Çeken yerde oturanlar hic dusunmesin bedava

• Geçen hafta turkcellden tt ye internetten geçmeye çalıştım, internetteki paketler faturasız içinmiş ve faturasıza geçmek için tt mağazaya gitmem lazımmış. Aradılar 8gb 29 TL var faturalı geçer misin dediler ben de olur geçeyim dedim. 2 saat sonra geçişim tamamlanacak ama paketin adını sormadım bu mudur acaba, eğer her ay 10gb da verirse tadından yenmez ama tek endişem çekmemesi. 10 senelik turkcell 5gb 49 TL ve başka alternatif sunmuyordu. Sinir oluyorum şu operatörlere, sadakat anlayışı olması lazım asıl

• ben geçen ayın sonunda tt selfy faturalı aylık 10gb 29 tarifesine geçtim
    çekim konusunda endişesi olanlar haklılar
    zira lte full olan ortamda evdeki kameradan çok geç görüntü alabildim
    aynı yerde turkcell akıcı görüntü veryodu
  • Bimcell hattım var. Bulunduğum yerde internet hızı 3-4 mbps geçmiyor. Acaba Türk Telekom da aynı mıdır ? Yoksa bimcell daha ucuz olduğu için mi interneti yavaş ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herhangi bir felaket anında cortlayacaksa kalsın almayalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +10 GB verileceği nerede yazıyor bilgi verebilirmisiniz?

• tiger1717 T kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sky_warrior S kullanıcısına yanıt
    3 ay ama 30 lira veririm derseniz süre yok aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Güzel teklif ama taahhut vermek hatta 24 ay taahhüt vermek içimi sıkıyor. Elim gitmiyor açıkçası 2 yılda neler neler oluyor.

Edit ;
    Kampanya Linki Tıklayın
    Haklısınız ama bugünkü şartlar devam ederse 12 aylık taahhütle 45e verdiğini bir sonraki yıl 53e alamayız gibi geliyor.
    En azından 2 yıl ne ödeyeceğimiz belli diye düşünüyorum

• hakkan058 H kullanıcısına yanıt
    Aciklama için teşekkür ederim. Silsupurden tek seferde vermyebilir bu durumda hatta günlük Internet bile verebilirler. Bu durumda Vodafone çarkdan bir farkı kalmiyor

• Geçen ay turkcell faturasızdan tt faturasıza geçtim ama internetin hiç tadı yok. Ne işte ne evde şehrin göbeğinde 4-5 mbps den yukarı çıkmıyor hız. Gaiba tt kullanan çok herhalde. Sadece sabah 6 da bir kez hız testi yaptım onda 50-60 mbps yi gördüm. 20 gb 45 lira kulağa çok hoş geliyor ama çekim konusu pişman edecek gibi. Bir ay daha sabredip türkcell e geri döneceğim galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakteristik61 -- 11 Temmuz 2020; 0:12:33 >
  • Bimcellliler faydalanabilir mi acaba?
  • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi hediyeye göre değişkenlik göstermektedir, kampanyada sunulabilecek hediye detayları ve geçerlilik süreleri aşağıdaki gibidir:
    2 gün boyunca 00:00-06:00 saatleri arasında geçerli arasında geçerli toplam 10 GB internet hakkı, 2 gün boyunca 00:00-06:00 saatleri arasında geçerli arasında geçerli toplam 5 GB internet hakkı, Günlük 10 GB, Günlük 1 GB, Günlük 2 GB, Günlük 5 GB, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli günlük 2 GB internet hakkı, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli günlük 4 GB internet hakkı, Haftalık 10 GB, Haftalık 1 GB, Haftalık 2 GB, Haftalık 5 GB, 7 gün boyunca 00:00-06:00 saatleri arasında geçerli arasında geçerli toplam 10 GB internet hakkı, 7 gün boyunca 00:00-06:00 saatleri arasında geçerli arasında geçerli toplam 5 GB internet hakkı, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli haftalık 2 GB internet hakkı, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli haftalık 4 GB internet hakkı, WhatsApp’ta geçerli haftalık 1 GB internet hakkı, WhatsApp’ta geçerli haftalık 2 GB internet hakkı, WhatsApp’ta geçerli haftalık 4 GB internet hakkı, WhatsApp’ta geçerli haftalık 10 GB internet hakkı
    Haftalık olarak haftada bir defa sunulan hediyelerin kotalarının toplamı 1 ay içerisinde 10 GB mobil internet olacak şekilde planlanacaktır.

• Mevcut müşteriler yine faydalanamıyor sanırım.

• TT Efsane Tarifelere Gelenlere 2020 Sonuna Kadar Her Ay 10GB Hediye!

Faturasizdayim. Bu teklif geliyor ama 12 ay taahhüt diyor. 24 ay değildir değil mi?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.