Şimdi Ara

TT'den Netspeed'e Geçtim, Sonuçlar SS'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ayın 24 ünde türk telekom ile tahattütüm bitiyordu, sıfırdan bağlatıp vakit kaybetmek yerine geçiş yaptırdık
    Türk telekom 16 mbit için 24 ay 85 tl teklif etti, aynı hızı netspeed 56 tl ye veriyor, diğer iss lerde 60-70 tl civarı değişiyor
    Ayrıca telekom düşük fiyat verse dahi almazdım, çünkü kaç yıldır adsl kullanıyoruz, fiber altyapı için çok kez görüştük fakat sonuç alamadık

Altyapım adsl, paketim SPEED PLUS 16 (16/1 akk siz) memnun kalır devam edersem diyerek aktivasyon bedeli ödememek için 6 ay tahattütle alındı

Geçiş Aşaması
    23.01.2019 : Gerekli belgeler doldurularak yollandı
    24.01.2019 : Öğlen aradılar, onay verdik ve 48 saat içinde geçileceğini söylediler
    26.01.2019 : Öğlen internet kesildi ve kullanıcı adı şifre yollandı, modeme girerek bağlantıyı sağladım

Bugün gözlemlediğim kadarıyla türk telekomdan farkı yok gibi, tek fark türk telekomdayken ip adresinin 80 ve 90 ile başlaması, netspeede geçince 185 li ip verdi
    aşağıya ping ve tracert değerlerini koyuyorum, oyun pinginin görüntülerini eklemedim, tt ile aşağı yukarı aynı değerleri veriyor

Hat Değerlerim :

İndirme Hızım :

Tracert ve Pingler

• Çok iyi görünüyor hayırlı olsun.
    Bende millenicomdan geçmeyi düşünüyorum doğrusu millenicom ile pek bir sorun yaşamıyorum ama netspeed 75 Mbps alabileceğimi söylüyor millenicom pek yanaşmıyor ve bir kaç oyunda yüksek ping alıyorum bu yüzden geçmeyi planlıyorum. Memnun kalmaz isem taahhütsüz olduğu için iptal edebileceğimi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusobreak

Çok iyi görünüyor hayırlı olsun.
    Bende millenicomdan geçmeyi düşünüyorum doğrusu millenicom ile pek bir sorun yaşamıyorum ama netspeed 75 Mbps alabileceğimi söylüyor millenicom pek yanaşmıyor ve bir kaç oyunda yüksek ping alıyorum bu yüzden geçmeyi planlıyorum. Memnun kalmaz isem taahhütsüz olduğu için iptal edebileceğimi düşünüyorum.
    teşekkürler hocam, netspeedde cgn muhabbeti var, akşam 8-12 arası pingler yüksek diyorlar, o yüksek pingliler de hep vdsl, fiber sahipleri, ben adsl de olduğum için belki sorun yaşamam, yada bi süre sonra bu sorun bendede oluşur belli olmaz
    bu tür firmaların tahattütsüz olması avantaj, 75 tl aktivasyon ücretini dert etmezseniz geçebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.