Şimdi Ara

TT bina bilgisi bulunamadı. Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aylar sonra ne olduğunu anlayabildim ve sonunda TurkNet sitesindeki sorgulama ekranındaki yazı değişti.

Eğer bulunduğunuz apartmanda altyapıya dair hiçbir şey yoksa bu yazı çıkıyor benim evimde bu yeni taşındığımız apartman için geçerliydi 7 ay sonra altyapı döşediler ve bu yazı değişti altyapı ekranı güncellendi

Diyeceğim o ki Allah sabır versin sıkıntılı bi süreç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dişsizadam -- 3 Aralık 2017; 20:51:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php
    bide buradan deyin bakalım, inşallah olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hersh

http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php
    bide buradan deyin bakalım, inşallah olur.

Bölgede yalnızca ADSL altyapısı olup müsait ADSL portu bulunmadığından şu anda hizmet verilememektedir

😢

• O kutunun fotoğrafını atar mısın?

• dişsizadam D kullanıcısına yanıt
    Siz yinede ttneti arayıp bi sorun. Ttnet, vdsl portlarını başka iss lere neden vermiyor diye okumuştum. Ne kadar doğru bilemeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hersh -- 2 Mayıs 2017; 22:10:17 >
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    TT bina bilgisi bulunamadı. Yardım

Bu kutu fiber sonlandırıcı. Dairenize kadar fiber geliyor. TT bunu diğer firmalara kullandırmıyor maalesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bole bir sorun bendede var, apartman girisinde, icinde fiber kutusu var su an fiber TT kullaniyorum. fakat hem vodafone hem turknette fiber baglanti gozukmuyor. daha ilginc olani ayni sitenin baska apartmanini sectigimde fiber gozukuyor. acaba bu apartmanda port olmamasi gibi bir durum olabilirmi?
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Fakat ttneti aradığımızda bulundugunuz yerde altyapı vs yok demisti. Simdi benim bulundugum mahalle luks sayilabilecek bi yerin hemen arkasında bir cadde aynı cadde uzerinde gençlik ve spor bakanlığına ait bina vs de var fakat hiç WiFi yok acaba altyapı aktif falan mi değil ?

• lemartes kullanıcısına yanıt
    Zaten port meselesini hiç anlamadım bir de o var

Aktif edilmemiş olabilir. Müşteri hizmetleri ekranda gördüğünden başka birşey bilmez. Sizde ftth/gpon altyapısı var, aktif olduğunda sadece TT kullanabilirsiniz.

• Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Hocam sagolun yardiminiz icin peki bu altyapi ne kadar destekler kac mbite kadar ve aktifligini nasil ogrenebilirim dediginiz gibi mh pek bisey bilmiyor. bana bulunduğunuz bolgede ev telefonu olsa bile internete giremezsiniz dedi geçen aradigimda

1 Gbit bile destekler

Bugün Müdürlüğe gittim 10 daire ve üstünde olan binalara böyle yapıyorlarmış artık ondan Size de çekildi diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Bugün Müdürlüğe gittim 10 daire ve üstünde olan binalara böyle yapıyorlarmış artık ondan Size de çekildi diye düşünüyorum

Hocam anlamadim Biraz daha acar misiniz

Benim binaya da yeni altyapı kurulacak bunun hakkında konuşmaya gittiğimde türk Telekom a sordum neye göre ftth yapıyorsunuz diye onlar da dedi ki eğer oturduğunuz binada 10 ve üstünde daire var ise daireye kadar Fiber çekiyoruz dediler bu karar Son 1 aydır uygulanıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 4 Mayıs 2017; 1:55:57 >
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi denk gelmiş o zaman fakat bir sorum daha var bizim bina da yeni faaliyete gecti fakat bu altyapı ne zaman aktif olur ? Ttnet yetkilisi var mı forumda acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: dişsizadam

Hocam iyi denk gelmiş o zaman fakat bir sorum daha var bizim bina da yeni faaliyete gecti fakat bu altyapı ne zaman aktif olur ? Ttnet yetkilisi var mı forumda acaba

Çok sancılı bir süreç. 3 ay bekleyen var, 1 yıl bekleyen var, 2 yıl bile bekleyen gördüm forumda. Müdürlüğe git peşine düş.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    1 hafta da biten bile var

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

1 hafta da biten bile var

Alla alla nasıl oluyor o iş?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.