Şimdi Ara

TSK SİHA'da sınıf atlayacak, akıncı geliyor,ağır bombardıman yapabilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 19 Eylül 2017; 13:30:39 >

• İnsansız hava aracı teknolojisine yüklenmesi gerekiyor Türkiyenin. Katma değeri çok yüksek ve yararlı bir proje. Saçma sapan yerli araba vb. işlerden vazgeçmesi gerekiyor bana göre. Güzel haber.
  • urdun, peru, brezilya, vietnam gibi ulkelerin bile yapabildigi ( tabi bizim gibi israilden amerikadan almanyadan yuksek teknolojik urun tedarik ederek) sistemler artik o kadar gelismis degil. onemli olan artik o donanimlari kendin yapabilmen... isi sensoru hollanda. moyor avusturya. mmw radar israil... mercek ve image process unit ingiltere vs vs uzar gider.

avrupada 10 firma var bu ihalari artik jet motoru ile uretebilen son 5 senedir. gidip 10.000 dolara minisini aliyorsun. buyuk istersen parasi ona gore oluyor...

ekleme : ama bizim. damat israilin coplerini bize adetini 32 milyon dolardan kitledi. tayyibin 3 ay once trupmtan istedigi 1990 yapimi mq1 lerin birim adeti 4 milyon dolar. damat 32 adet kitledi. 30 milyon dolardan 30 adet... yani damat bize fena kitledi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justaprogrammer -- 19 Eylül 2017; 14:37:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: justaprogrammer

urdun, peru, brezilya, vietnam gibi ulkelerin bile yapabildigi ( tabi bizim gibi israilden amerikadan almanyadan yuksek teknolojik urun tedarik ederek) sistemler artik o kadar gelismis degil. onemli olan artik o donanimlari kendin yapabilmen... isi sensoru hollanda. moyor avusturya. mmw radar israil... mercek ve image process unit ingiltere vs vs uzar gider.

avrupada 10 firma var bu ihalari artik jet motoru ile uretebilen son 5 senedir. gidip 10.000 dolara minisini aliyorsun. buyuk istersen parasi ona gore oluyor...

ekleme : ama bizim. damat israilin coplerini bize adetini 32 milyon dolardan kitledi. tayyibin 3 ay once trupmtan istedigi 1990 yapimi mq1 lerin birim adeti 4 milyon dolar. damat 32 adet kitledi. 30 milyon dolardan 30 adet... yani damat bize fena kitledi...

Sen nasıl bir trolsün ya...Türkiye lehine yazılan her konuya atlayıp palavra sıkıyorsun.Çok biliyorsan git nikinin hakkını ver de program yaz.Değersiz vaktini buralarda harcama...Ürdün iha yapıyormuş da bilmem ne....çocuğun elinde uçan aliden aldığı şeylerde iha.iha var ihacık var çok komiksiniz...Bir daha sayın cumhurbaşkanı diyeceksin tamam mı?

Kudursanız da bu ülke yola çıktı bir kere...

• Sinirlendirmeyin Kılıçtaroğlu'nu. Bak valla ağlar ha..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

quote:

urdun, peru, brezilya, vietnam gibi ulkelerin bile yapabildigi ( tabi bizim gibi israilden amerikadan almanyadan yuksek teknolojik urun tedarik ederek) sistemler artik o kadar gelismis degil. onemli olan artik o donanimlari kendin yapabilmen... isi sensoru hollanda. moyor avusturya. mmw radar israil... mercek ve image process unit ingiltere vs vs uzar gider.

Sen nasıl bir trolsün ya...Türkiye lehine yazılan her konuya atlayıp palavra sıkıyorsun.Çok biliyorsan git nikinin hakkını ver de program yaz.Değersiz vaktini buralarda harcama...Ürdün iha yapıyormuş da bilmem ne....çocuğun elinde uçan aliden aldığı şeylerde iha.iha var ihacık var çok komiksiniz...Bir daha sayın cumhurbaşkanı diyeceksin tamam mı?

Kudursanız da bu ülke yola çıktı bir kere...

aglama duvari burasi degil sana yalnis tarif etmisler. yola girmis evet. mq1 dileniyor parti baskanin trumptan. ama yola girdi dedigin ulkeye girdi. matematigin yok sanirim. 30.000.000 x 30 hesapla bakalim ulke nasil yola girmis :))))

birde demokrasi diyorlardi. adamin sulalesi zengin oldu devletten.

• Chp rahatsız olur

• justaprogrammer J kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarının kaynağını öğrenebilirmiyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunları yapan mühendisler zamanında kaliteli eğitim alan fen lisesi mezunu ve odtü-bilkent mezunu mühendisler.

maalesef 10 yıl sonra mezun olan mühendisler şimdiki seviyede bile olamayacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: scuti

Yazdıklarının kaynağını öğrenebilirmiyim?

10.000 euro ya aliyorsun bu aleti. tabi diger ayricalik taninan sistemleri israil amerika hollanda gibi ulkelerden alacaksin !

bu arada damat`in yapicaz dedigi ve sanirim adetini 50 milyon dolardan ulkeye kitleyecegi jet motorlu drone :)))

videodakine ne kadar benziyor. sanirim israilin cop projelerinde jet motorlu drone bulamayip, damat artik boyle firmalardan lisansli kopyalarla ulkeye ittirmeyi planliyor.

bu alttaki de vietnamin urettigi drone! dunya vietnami kiskaniyi... sen mesela su anda kiskancligindan catliyorsun vietnami kiskanarak... vietnamlilar oyle demekte. (uzaktan bakinca ne kadar salakca duruyor degil mi )

hadi hayirli traslar cumleten.

Sen buna kaynak mı diyorsun? Bu mudur kaynak gösterme anlayışın? 10.000 dolar oldu 10.000 Euro 32 milyon dolar oldu 50 milyon dolar? Bir iddian var ise resmi delillere dayandırmalısın, resmi kaynaklar göstermelisin ki biz de saygı duyup inanalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: scuti

Sen buna kaynak mı diyorsun? Bu mudur kaynak gösterme anlayışın? 10.000 dolar oldu 10.000 Euro 32 milyon dolar oldu 50 milyon dolar? Bir iddian var ise resmi delillere dayandırmalısın, resmi kaynaklar göstermelisin ki biz de saygı duyup inanalım.

komik sey.

internette arama kabiliyetin yok ise, hic forumlarda dahi takilma.

bak bakalim akp tarafindan geri cevrilen kacinci soru onergesinde bu dile getirilmis. damat iyi gecirdi devlet hazinesine !!! agla agla belki acilirsin.

odedigin elektrige %110 vergi degilde %300 ode ... size yagmurlu havada su veren itfaiyenin onune celenk birakmak gerek :)

helal tayyib`e ... sulalesini zengin ediyor adam ...

ama sen agla :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justaprogrammer -- 19 Eylül 2017; 20:31:43 >
  • bence xray işınlarıyla sayın kılıçdaroğlununda dediği gibi cici terörist tamamen xrayle taranmalı cetelesi sabıka kaydı geçmişi sgk dökümü dökülmeli ve öyle vurulmalı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 19 Eylül 2017; 20:30:8 >
    Şu tartışma adabına bak! Şu usule bak! Arkadaşım iddia sahibi iddiasını ispatlamalıdır! ben senin iddianı 'forumlarda' araştırmak zorunda değilim. Bir söz söylüyorsun arkasını getir! Getiremiyorsan alçalmanın lüzümu yok. Muhalefet bile edeple olur ki ben sana muhalefet etmedim. İddianın resmi kaynağını istedim.

Burada boşa zaman geçireceğine git çalış sen de kazan.Acaba hangi ulvi işi yapıyorsun merak ediyorum.Sürekli buralarda hükümet düşmanlığı yaptığına göre ağır işsiz olmalısın yada işin bu.Hükümet aleyhine propaganda yapmak .

• haberturk kanalı deyince inanmıyorum ben bu adamlar yalan konuşuyor
  • quote:

Burada boşa zaman geçireceğine git çalış sen de kazan.Acaba hangi ulvi işi yapıyorsun merak ediyorum.Sürekli buralarda hükümet düşmanlığı yaptığına göre ağır işsiz olmalısın yada işin bu.Hükümet aleyhine propaganda yapmak .

dunyanin en buyuk sosyal aglarindan birinde calismaya basladim kardes. dert etme :)
  • quote:

quote:

dunyanin en buyuk sosyal aglarindan birinde calismaya basladim kardes. dert etme :)

Bu bana yabancı gelmedi MühendisMurat da öyle diyordu ama forumu dolandırdığı ortaya çıktı sonradan .

• quote:

quote:

quote:

Bu bana yabancı gelmedi MühendisMurat da öyle diyordu ama forumu dolandırdığı ortaya çıktı sonradan .

aslinda bir tane degil en buyuk sosyal aglardan ikisi diyim.

soyle bir ipucu vereyim. artik tayyi ile keci fotograflari yan yana sergilenemeyecek.

sirket politikasindan dolayi daha fazla sey paylasamiycam. ama istedigine inanmakta ozgursun.

bu arada dolandiran sadece muhendis murat degilmis. lakin yine de amazon konusu hit. iste aslinad senin de parcasi oldugun toplumun ozeti bu :) .

Beyler koşun Sezgin Tanrıkulunu buldum, foruma üyeymiş. Korkma canısı o kadar piknik ateşinizi harlayacak sadece.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.