Şimdi Ara

tşk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kiracozdagsiz -- 7 Ocak 2021; 23:4:43 >

• tşk
  • Benim de kalça brezilya oldu kilo aldım baya bir. Saklamakzor haklısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düz kalçalı kızlara karşı artı katabilir ciddiyimtşk 

Yaz aylarında oversize t-shirt giyeceksin.

Biraz daha yaşın ilerleyince spora başla özellikle omuz çalış. Kilonda bir problem yok kesinlikle kilodan değil. Bence geniş üst vücut her türlü kalçayı kamufle eder.

• Genetik. Bazı erkeklerde kalça kaba oluyor. Kilo versende kalça küçülmez. Bölgesel küçültme lazım. Bunun içinde uzman bir doktora görünmen lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marvel_Recai

Düz kalçalı kızlara karşı artı katabilir ciddiyim 

Biraz daha yaşın ilerleyince spora başla özellikle omuz çalış. Kilonda bir problem yok kesinlikle kilodan değil. Bence geniş üst vücut her türlü kalçayı kamufle eder.

Eyvallah <3

• quote:

Orijinalden alıntı: Marvel_Recai

Düz kalçalı kızlara karşı artı katabilir ciddiyim 

Hocam sorun şu ki ben böyle daha çok resmi giyinmeyi seven biriyim ne bileyim takım elbise gömlek pantolon falan ama gömleği pantolonun içine sokup giyemiyorum ya o beni çok üzüyor o yüzden şimdiden kilo falan versem olur mu acaba dedim yoksa sıkıntı olmaz. Üstüne ceket atınca oluyor ama ne bileyim öyle heryerede takım elbiseyle gidilmez :D

• Bayanlar ve erkekler büyük kalçalılardan hoşlanır. Kalça üremeyi sembolize eder.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lefter62 -- 23 Mayıs 2021; 23:2:10 >
  • Kızlar koca popolu erkeklere bayılır kardeşim. Bu yönüyle düşün ne kadar şanslı olduğunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.