Şimdi Ara

Tshirtlerinizi kısaltırıyor musunuz?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
11
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Tshirtlerinizi kısaltırıyor musunuz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3203 Mesaj
    bana uzun oluyor, siz?

|
    |
    manlet olmadığım için kısaltmıyorum

Orijinalden alıntı: SATANIST

manlet olmadığım için kısaltmıyorum
    bizim suçumuz mu yav
    quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

bizim suçumuz mu yav

Alıntıları Göster
    değil tabide hocem şakasına dedim. boyunuz ne kadar ki tişört kısaltıyorsunuz ilk kez duydum
    |
    |
    |
    |
    Bu da geçer hey koca Reis
  • Binbaşı
    1227 Mesaj
    Boyum 1.94 göbek de var XL giyiyorum tişörtün kısaltıldığını ilk kez duydum.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: İsen Buga

Boyum uzun , tişörtler daha uzun olsa uzununu alırım ama çoğu kısa kalıyor.
    aynen,

zamanında üst segment bir mağazada yöneticiydim ünide öğrenci iken.bazı kişiler geliyordu böyle kılkuyruk tipler,tişörtü daraltın,gömleğin uzunluğunu ayarlayın filan.bir iki üç artık bıktırmışlardı,100 - 150 tl tişörte -gömleğe verince üstüne oturan terzi dikişli bir şey bekliyordu çoğu müşteri ,çare olarak kadın reyonundaki ürünleri kullanmaya ikna etmiştim.ama görecektiniz bunlar zaten unisex ürünler filan bir sallıyorum. hele bir müşteri vardı hiç unutmam kız arkadaşıyla aynı ürünleri almak istiyordular yaz vakti tatil için ama istedikleri renklerin bedenleri farklıydı,onuda gaza getirdim kadın reyonundan L beden erkeğe - kıza ise XS beden olanından verdim toplamda 1200 TL alışveriş yapıp gitmişlerdi.

ayrıca size tavsiyem eğer boydan uzun ürünler istiyorsanız polo tişörtler alın,özellikle yanlardan dikişli olan modeller daha uzun oluyor.gömleklerde ise küçük ve kareli 3-4 renk karışımı olan gömlekler daha uzun oluyor.

• Yüzbaşı
    262 Mesaj
    öyle bişey varmı bizimi yiyiyon :D varsa evde mango tshirt var bedeni iyi geliyo boyu uzun onu kısalttırırım
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Holy Templar

aynen,

zamanında üst segment bir mağazada yöneticiydim ünide öğrenci iken.bazı kişiler geliyordu böyle kılkuyruk tipler,tişörtü daraltın,gömleğin uzunluğunu ayarlayın filan.bir iki üç artık bıktırmışlardı,100 - 150 tl tişörte -gömleğe verince üstüne oturan terzi dikişli bir şey bekliyordu çoğu müşteri ,çare olarak kadın reyonundaki ürünleri kullanmaya ikna etmiştim.ama görecektiniz bunlar zaten unisex ürünler filan bir sallıyorum. hele bir müşteri vardı hiç unutmam kız arkadaşıyla aynı ürünleri almak istiyordular yaz vakti tatil için ama istedikleri renklerin bedenleri farklıydı,onuda gaza getirdim kadın reyonundan L beden erkeğe - kıza ise XS beden olanından verdim toplamda 1200 TL alışveriş yapıp gitmişlerdi.

ayrıca size tavsiyem eğer boydan uzun ürünler istiyorsanız polo tişörtler alın,özellikle yanlardan dikişli olan modeller daha uzun oluyor.gömleklerde ise küçük ve kareli 3-4 renk karışımı olan gömlekler daha uzun oluyor.

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam mağaza öneriniz var mı?
    |
    |
    Bu da geçer hey koca Reis

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
bankalar.org
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.