Şimdi Ara

TSBT NBA2K23 MyLeague Online Turnuva - 66. Sezon (PlayStation) 13 YIL (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.668
Cevap
25
Favori
110.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BrkD22

quote:

Orijinalden alıntı: halukgs

quote:

Selam beyler,

Haluk, bu aksam musait misin?
    Playoffa baslayalim musaitsen.

Bu akşam 12 gibi 1 maç yapabilirim 2. için net konuşamam ama 2 gündür lige giriş yapamıyorum ben Failed to Communicate Server diyor. Herkestemi böyle bilmiyorum??

Tmm bugun 1 mac yapalim gerisini hallederiz sonra.

Sizde sorun varmı sadece bende sorun varsa hiçte yapamayabiliriz :)

Edit : Ayrıca Oğuz Türk'le eşleşmişim diye yazmış eşleşmelerde. Bizde Nets'e hazırlamıştık kendimizi Cavs olarak ama demek Nyk çıktı bahtımıza :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halukgs -- 29 Nisan 2013; 19:47:12 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Selam beyler,

Haluk, bu aksam musait misin?
    Playoffa baslayalim musaitsen.

Bu akşam 12 gibi 1 maç yapabilirim 2. için net konuşamam ama 2 gündür lige giriş yapamıyorum ben Failed to Communicate Server diyor. Herkestemi böyle bilmiyorum??

Tmm bugun 1 mac yapalim gerisini hallederiz sonra.

Sizde sorun varmı sadece bende sorun varsa hiçte yapamayabiliriz :)

Edit : Ayrıca Oğuz Türk'le eşleşmişim diye yazmış eşleşmelerde. Bizde Nets'e hazırlamıştık kendimizi Cavs olarak ama demek Nyk çıktı bahtımıza :)

2k bu, sağı solu belli değil.

Lige normal girilebiliyor. Herkese playoffta başarılar, keyifli maçlar dilerim.

Her sezon artık bir öncekinden daha keyifli dha çekişmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haluk 12 ye kadar gelebilirsen cok sevinirim, bayagi yorgunum daha gec saatlere kalamayabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BK 1-0 Toronto

Kyrie Irving 25 sayı
    Varejao 18 RİBAUND
    K-Mart 18 sayı ve maçı getiren dagger 3lük
    Cousins 16 sayı 12 ribaund
    Blatche 10 sayı 7 ribaund

BROOKLYN WE GO HARD, WE GO HARD !!!!!!!!!!
  • Dakika itibariyle, Msn zorla kendini skype'a güncelledi. İletişimi nasıl halledeceğiz bilen varsa ses versin:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geralt the Witcher

Dakika itibariyle, Msn zorla kendini skype'a güncelledi. İletişimi nasıl halledeceğiz bilen varsa ses versin:)

Whatsapp üzerinden iletişim iyi gidiyor.

Arkadaşlar bugün tatil zaten ve maç sıklığına göre şu anda zamanı durdurdum ayın 26sındayız yani 4. Maçların bittiği gün demek.

Perşembe gece yarısı serilerin bitmesi gerekmektedir. Perşembe gece yarısı itibariyle zamanı 6şar saatten akmak üzere zamana ayarlıycam ve bildiğiniz üzere o gün geçince ondan önce oynanmayanlarıda simliyor, geriye dönük sim olmadığı gibi o gün itibariyle seride 4. Maç olunca hepsi bir tarafa w olursa seri geride alınmıyor.

Yeterince açıkladım.bilginize koçlar.

Whatsapp nolarını bana iletin sizi gruba ekliyim, skype tarafına da bir grup kurarız bu arada yine bulunur. ;)

• Playoff serisinde 2. ve sezonun en iyi galibiyet oranına sahip Brooklyn Nets ile karşılaştığımız ilk 3 maç sonunda 3-0 yenik durumdayız.

İlk 2 maçı çok küçük farklarla kaybederken, çok büüyk farklarda bir hücum ribaundu verdik rakibimize her 2 maçtada 20 gibi bir h. ribaunduna ulaşan maçlarıda bu şekilde kazandı.

3. maçta ise gerekli ayarlamaları yaptık ve gerekeni sahaya koyduk, bu sefer ribauntlar eşitti ve son topa maçı getirdik, ilk önce 1 dk kala hakemin inanılmaz shooting foul düdüğüyle şaştık kaldık. Ancak en büyük sıkıntıyı 1 sayı farkla hücumda iken kaptırdığımız topla yaşadık, foul yaptık fark 3e çıkarken kenardan topu çıkardık ve maalesef olmadı.

Gerçekten tecrübe edindiğimiz bir seri oluyor, 3-0 gerideyiz, ve buradan geri gelen yok ama 3-1den geri gelende olmadığı gibi bunu başardık, her playoffta yeni şeyler başarmamız lazım ve koç olarak bu ligte yeni şeyleri her şeyden daha fazla severim.

TORONTO RAPTORS

• Sacramento da geçen rahat 2 maçın ardından 3. maçta Texas ta kan gövdeyi götürdü. 1. maç sonunda sakatlanan Captain Tyreke Evans ın yokluğunda bütün sorumluluk Stephen Curry e yüklendi. Oda bu sorumluluktan kaçmadı.
    Bütün maçı geride götürmemize rağmen takımımıza olan inancımız ve ligin en iyi 6th Man Little Man İsaiah Thomas sayesinde maçın içinde kaldık. Son 15 saniyeye 3 sayı önde girmemize rağmen Chandler Parsons ın son sn de attığı 3pt ile maç uzatmaya gitti. Uzatmada kritik anlarda maçın kaderini lag belirledi. Kings Texas tan 106 104 lük üstünlükle ayrıldı.
    Steph Curry maçı 41 sayı 6 asist
    İsaiah thomas 24 sayı 4 rib 6 asist 2 steal 6 3pt isabeti ile maçın kahramanıydı.
    jThomp 14s4r
    Azubuike 10s5r
    PatPat 9s10r3s ile katkı veren isimlerdi.

Rockets cephesinde Deron Williams 52 dk sahada kalıp bütün gücüyle savaşmasına rağmen maçı getiremedi.
    37 sayı 5 rib 11 asist 4 steal ile süperstar performansı gösterdi.
    Chandler Parsons ta 25 sayı 11 rib ve clutch 3pt i ile gecenin en etkili oyuncularından biriydi.

4. maçta Tyreke Evans ında dönüşüyle full kadro sahada olacağız işi Sacramento ya bırakmak istemiyoruz Texas ta maçı kazanıp Sacramento da kutlama yapma amacındayız.

• Keyifli bir seriyi ve sezonu geride bıraktık.

Takımımıza kattığımız Sakal Harden ve Ömer Aşık ile güçlendirdiğimiz kadromuzla çok keyifli bir sezon geçirdik. Her maçımızdan keyif aldık ve keyif verdiğimize inanıyoruz, paylaşımcı bir takım olduk ve takım oyunuyla iyi mücadeleyi birleştirip sezon boyunca güzel galibiyetler aldık. Takımıma teşekkür ediyorum.

Nets serisinde gerçekten şansızdık, serinin şu anda 3-3 olması gerektiğine inanırken maalesef 4-1 ile veda ettik. Elendiğimiz Nets'in koçu Türk'ü tebrik ediyorum ve bir sonraki başarılar diliyorum. Seri keyifli son anlarda can yakan bir seriydi her maç keyifliydi, stratejik olarak hepdoğru hamleleri yaptık ama sonunda olmazsa olmuyor ve olmadı.

RAPTORS ile playoff son derece keyifli oldu. Gelecek sezon yine playoff savaşında olacağız.

• Furkan seni bekliyorum kardeşim akşam 10 a kadar bitirmemiz lazım maçlarııııı :)

• TSBT SEZON 15 Draft Sıralaması:

1-Türk
    2-Ata
    3-Övünç
    4-Mert
    5-Görkem
    6-Fırat
    7-Afşin
    8-Tolga
    9-Oğuz
    10-Burak
    11-Metin
    12-Ali
    13-Eren
    14-Egemen
    15-Cem
    16-Furkan ????????
    17-Ulaş ???????????

Bu sıralamada soru işaretli arkadaşlardan Ulaş sanırım olamayacak gibi, Furkan'ın son durumunu iletmesi lazım.
  • Ankaraya dönmem sebebiyle 2. turu oynayamıyorum. Rakibimle bu durumu konuşmuştum maçlar onun lehine simlenirse sevinirim herkese başarılar.
  • Raptorsla birbirinden güzel 5 maç yaptık ve ilk turu başarıyla geride bıraktık.Oğuz başkana bu güzel seri için teşekkür ve tebrik ediyoruz.

2.turdaki rakibimiz Bucks ve bu turuda geçip doğu finaline adımızı yazdırıcağımıza eminiz.;

THE BIG THREE UNCLE DREW-KMART-DEAMAZING COUSINS.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataman5

TSBT SEZON 15 Draft Sıralaması:

1-Türk
    2-Ata
    3-Övünç
    4-Mert
    5-Görkem
    6-Fırat
    7-Afşin
    8-Tolga
    9-Oğuz
    10-Burak
    11-Metin
    12-Ali
    13-Eren
    14-Egemen
    15-Cem
    16-Furkan ????????
    17-Ulaş ???????????

Bu sıralamada soru işaretli arkadaşlardan Ulaş sanırım olamayacak gibi, Furkan'ın son durumunu iletmesi lazım.

Olucam abi ben

• quote:

Orijinalden alıntı: GsUltras34

quote:

1-Türk
    2-Ata
    3-Övünç
    4-Mert
    5-Görkem
    6-Fırat
    7-Afşin
    8-Tolga
    9-Oğuz
    10-Burak
    11-Metin
    12-Ali
    13-Eren
    14-Egemen
    15-Cem
    16-Furkan ????????
    17-Ulaş ???????????

Olucam abi ben

Tamam bu olucam aktif olarak olucam alıyorum Ulaş, aksi takdirde sıkıntı yaşamayalım ona göre.

Bir de bu mesajı mobilden attığını görüyorum madem mobil sürümden bu mesajı atıyorsun whatsapp'ın yok mu senin ?

• Arkadaşlar playoff'lar bittikten kaç gün sonra yeni sezon draft'ı oluyor? Ara veriliyor mu hiç?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GsUltras34

quote:

1-Türk
    2-Ata
    3-Övünç
    4-Mert
    5-Görkem
    6-Fırat
    7-Afşin
    8-Tolga
    9-Oğuz
    10-Burak
    11-Metin
    12-Ali
    13-Eren
    14-Egemen
    15-Cem
    16-Furkan ????????
    17-Ulaş ???????????

Olucam abi ben

Tamam bu olucam aktif olarak olucam alıyorum Ulaş, aksi takdirde sıkıntı yaşamayalım ona göre.

Bir de bu mesajı mobilden attığını görüyorum madem mobil sürümden bu mesajı atıyorsun whatsapp'ın yok mu senin ?

Bende varım.

• beyler..

ana konuda da yazdım ama..siz oynuyorsunuz diye buraya da yazayım dedim...

ben oyunu aldıgımdan beri online association oynayamıyorum...

join public e giriyorum..orada 3 tane çıkıyor...her defasında "failure to communicate with server" hatası alıyorum...

search association yapıyorum ..o da aynısı...

daha önceki 2k lerde böyle birşeyle karşılaşmadım nedir bu ya...

aylardır giremiyorum...
  • 15.SEZON DRAFT BU AKŞAM(10/05/2013) 22:30 DA CANLI YAYINLA YAPILACAKTIR. KATILIM ICIN WHATSAPP ,SKYPE VE YAYIN SITESI KULLANILACAK OLUP, KATILAMAYACAKLAR TAKIM SEÇİMLERİ İLE
    BİRLİKTE VEKİL TAYİN ETSİNLER LÜTFEN.

1-Türk
    2-Ata
    3-Övünç
    4-Mert
    5-Görkem
    6-Fırat
    7-Afşin
    8-Tolga
    9-Oğuz
    10-Burak
    11-Metin
    12-Ali
    13-Eren
    14-Egemen
    15-Cem
    16-Furkan
    17-Ulaş
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.