Şimdi Ara

TSBT NBA2K23 MyLeague Online Turnuva - 66. Sezon (PlayStation) 13 YIL (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.668
Cevap
25
Favori
110.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Geralt the Witcher

quote:

Orijinalden alıntı: halukgs

Burdan herkesi uyarıyorum üstüne alması gereken alır. Maç yapmaya giriyoruz bekliyoruz. Psn'den cevap verilmiyor. Sonrada daha 1-2 saat online kalmaya devam ediliyor. Psn'den maç diye sorulduğunda cevap atılır. Yapalım yada yapmayacağım diye. Biz beklemek zorunda değiliz ne diycek acaba diye.

Şu konu hakkında biraz hassasiyet gösterin beyler. Lütfen.

Aynen, maç yapalım dediğim birçok kişi cevap bile atmıyor. Bende ilk başlarda yapmış olabilirim, özür diliyorum. Şu anda, en azından cevap atmaya özen gösteriyorum.
  • bugün gündüz saatleri müsaitim maçım olan arkadaşlar msn den ulaşırsanız yapabiliriz elimden geldiğince maçlarımı tamamlamaya çalışacağım.
  • @Bucks
    @Bulls
    vs Warriors
    @Nuggets
    vs Sixers
    @Cavs
    vs Suns

Kalan maçlarım bu şekilde denk gelmemize bağlı kalmayalım Psn msn Watsapp artık heryerden bi şekilde ulaşırsanız tamamlayabiliriz maçları.
  • @sas
    @cavs
    @gsw x2

benimde kalan maçlarım bu şekilde whatsapp çok yararlı katılmayan arkadaşlarımız lütfen katılsın oradan haberleşelim, ya da forum ve msnde aktifim.
  • Görüp de yazmama konusunda arkadaşlar bir şeyler söylemişler. Galiba ben de o grubun içine dahil edildim.

Öncelikle öğrenci olduğumu ve yalnız yaşamadığımı belirteyim. Yani ps açık olduğu süre içinde sürekli ben olamıyorum başında ev arkadaşım onun arkadaşları vs. de kullanıyor. Dolayısıyla eğer mesaj attığınızda dönüş yapmıyorsam başında değilimdir. O yüzden mesaj atıp cevap alamadığınızda küfür etmeyin lütfen

Bugün bütün gün online olabilirim. Hatta ben her gün illa ki 2-3 saat online oluyorum. Whatsapptan veya MSN'den ulaşamayan arkadaşlarım buradan pm yoluyla haber verebilir ve maçlarımızı tamamlayabiliriz.
  • An itibariyle online im, maclarimi bitirmeye calisiyorum macim olan koclara duyrulur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ONLİNE IM BENDE
  • TSBT 14. Sezon Playoff Eşleşmeleri:

Doğu

Nets vs Cavaliers
    Knicks vs Raptors
    Heat vs Bucks
    Celtics vs Bulls

Batı

Kings vs Rockets
    Lakers vs Clippers
    Thunder vs Suns
    Spurs vs TrailBlazers

Önemli Not: Nuggets Ulaş yeterli maç bitirmediği için galibiyet oranı yüksek olsada playofflara hak kazanamamıştır.

TSBT SEZON 15 Draft Sıralaması:

1-Türk
    2-Ata
    3-Övünç
    4-Mert
    5-Görkem
    6-Fırat
    7-Afşin
    8-Tolga
    9-Oğuz
    10-Cem
    11-Burak
    12-Metin
    13-Ali
    14-Eren
    15-Egemen
    16-Furkan ????????
    17-Ulaş ???????????

Soru işaretli arakadaşların lütfen yeni sezonda olup olmayacakları ile ilgili bana bilgilendirme yapsın.

TSBT FOREVER...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 4 Mayıs 2013; 22:14:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ataman5

TSBT 14. Sezon Playoff Eşleşmeleri:

Doğu

Nets vs Cavaliers
    Knicks vs Raptors
    Heat vs Bucks
    Celtics vs Bulls

Batı

Kings vs Rockets
    Lakers vs Clippers
    Thunder vs Suns
    Spurs vs TrailBlazers

Önemli Not: Nuggets Ulaş yeterli maç bitirmediği için galibiyet oranı yüksek olsada playofflara hak kazanamamıştır.

TSBT SEZON 15 Draft Sıralaması:

1-Türk
    2-Ata
    3-Övünç
    4-Mert
    5-Görkem
    6-Fırat
    7-Afşin
    8-Tolga
    9-Oğuz
    10-Cem
    11-Burak
    12-Metin
    13-Ali
    14-Eren
    15-Serdar
    16-Haluk ??????????
    17-Egemen
    18-Furkan
    19-Ulaş ???????????

Soru işaretli arakadaşların lütfen yeni sezonda olup olmayacakları ile ilgili bana bilgilendirme yapsın.

TSBT FOREVER...

14. ye ne kalır acaba çok kötü olmasa bari takım

• kotu takim yoktur kardesim.. iyi oyun vardir.. cok takma bu siralamayi. iyi yoldasin.. boyke devam et

• An itibariyle ligden ayrıldım. Tırnak ucu kadar bile olsa maçlarından keyif aldığım arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim. Bir parça renk katabildiysek arkadaşların boş zamanlarına ne mutlu bize. Kırgın ayrıldığımı bilmenizi isterim bugüne kadar herşeyi konuşarak çözmeye çalışmış olan bana karşı sürekli arkadamdan konuşan insanlar vardı ve artık yoruldum...
    Hayatta herşeyin gönlünüze göre olmasını dilerim. Serdar
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdr91

An itibariyle ligden ayrıldım. Tırnak ucu kadar bile olsa maçlarından keyif aldığım arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim. Bir parça renk katabildiysek arkadaşların boş zamanlarına ne mutlu bize. Kırgın ayrıldığımı bilmenizi isterim bugüne kadar herşeyi konuşarak çözmeye çalışmış olan bana karşı sürekli arkadamdan konuşan insanlar vardı ve artık yoruldum...

Yolun açık olsun serdar..
  • Bu arada ligde devam etmek istiyorum ama bu sezon da gördüm ki çok zor zaman ayırabiliyorum inş işler yoluna girer ve ligde devam ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdr91

An itibariyle ligden ayrıldım. Tırnak ucu kadar bile olsa maçlarından keyif aldığım arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim. Bir parça renk katabildiysek arkadaşların boş zamanlarına ne mutlu bize. Kırgın ayrıldığımı bilmenizi isterim bugüne kadar herşeyi konuşarak çözmeye çalışmış olan bana karşı sürekli arkadamdan konuşan insanlar vardı ve artık yoruldum...

Msnde de konuştuğumuz üzere dostluğumuz her zaman kalıcı, bu bir oyun her şey için teşekkürler. Umarım her şey seninde gönlünce olur bundan sonraki zamanda.

• Bizimde bu sezon itibariyle son buluyor ligimiz. Mayıs ayı ve devamı gerçekten ps'e hiç vakit ayıramıyacam. Buda 2k13 serüvenimizin sonu anlamına geliyor. Arada çok sıkıntılı maçlar yaşasamda ve halen galibiyet odaklı kişiler olsada genel anlamda çok güzel maçlar yaşadım. Özellikle Türkle, Atakanla, Furkanla, Cemle, Övünçle vs. herkese yaptığımız maçlar için teşekkür ederim. Oğuzda gerçekten elinden geleni yaptı lig için onada teşekkür ederim.

Kendimize baktığımızda özellikle geçtiğimiz sezon top sezonumuza çıktık Boston'la. Özellikle Atakan'ı süpürmemizi hep hatırlayacaz
    Daha sonra son maçın son saniyesinde Oğuza yenilip şampiyonluğu 4-3 versekte bize yetti gerçekten.

Bu sezonda 8den Nets'in karşısına çıktık ona sürprizlerimiz var Bakalım güzel bi seri olacağı kesin. Sıkıntı çıkarmaya çalışıcaz Brooklyn'in çocuklarına

• ve playofflar geldi çattıııı !!!!

BUCKS VS HEAT !!!!

FURKAN NE ZAMAN ONLİNE OLURSUN BURDAN HABERLEŞELİM YAPALIM MAÇLARIMIZI
  • http://www.ajansspor.com/nba/h/20130429/stephen_curry_sov.html

Seyredin arkadaşlar,Curry slider hilesi yapmış
  • Selam beyler,

Haluk, bu aksam musait misin?
    Playoffa baslayalim musaitsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: BrkD22

Selam beyler,

Bu akşam 12 gibi 1 maç yapabilirim 2. için net konuşamam ama 2 gündür lige giriş yapamıyorum ben Failed to Communicate Server diyor. Herkestemi böyle bilmiyorum??
  • quote:

Orijinalden alıntı: halukgs

quote:

Orijinalden alıntı: BrkD22

Selam beyler,

Bu akşam 12 gibi 1 maç yapabilirim 2. için net konuşamam ama 2 gündür lige giriş yapamıyorum ben Failed to Communicate Server diyor. Herkestemi böyle bilmiyorum??

Tmm bugun 1 mac yapalim gerisini hallederiz sonra.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.