Şimdi Ara

TSBT NBA2K23 MyLeague Online Turnuva - 66. Sezon (PlayStation) 13 YIL (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.668
Cevap
25
Favori
110.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fenerlieren33

Beyler selam, ben de katılmak isterim bu lige sezon ne zaman bitecek ve yeni sezon ne zaman başlayacak? Biraz olayı anlatırsanız sevinirim...

Yeni sezon yarin basliyor, olay hakkinda fikir sahibi olabilmek icin ilk sayfaya gitmen yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2nizide ayrı ayrı tebrik ederim süpersiniz .
    Şampiyonluk çok yakıştı patrona.
  • Bu sezon lige renk katan butun koclari tebrik ederim.

Her seride ozel performanslar sergileyen oguz baskani , sampiyonu ayrica tebrik ediyorum.tebrigin , tesekkurun en buyugu ona

Ben de boylece bu sezonki basarisiz sonucu "sampiyona elendik" seklinde aciklayabilirim

Yeni sezon herkese hayirli olsun.her zamanki gibi keyifli olsun

• Ben de yeni sezona başvurmak isterim tabii kabul olursa..

PSN: edonmez33
    E-Mail: erendonmez33@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerlieren33

Ben de yeni sezona başvurmak isterim tabii kabul olursa..

PSN: edonmez33
    E-Mail: erendonmez33@hotmail.com

Dekan53 benim psnim eklersen deneme maci yapmamiz lazim.

• I LOVE TSBT, yeni sezon herkese hayirli ugurlu olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi philly13 -- 25 Mart 2013; 21:21:07 >
  • Tüm tebrikler için teşekkür ederim. Zaman ayırıp yazılarını esirgemeyen tüm koçlar sağolun. Bugün siz yarın başkası birbirimize iyi dileklerimizi sunmak en önemli unsurlarımızdan TSBT'de, unutmayalım.

14. sezonumuz hayırlı olsun.
  • oğuz abi tebrik ederim cidden çekişmeli bir seri oldu.ilk şampiyonluğunu tebrik ederim sonunda haketmiştin.
  • BROOKLYN GÜLE OYNAYA..

Brooklyn Nets bugün oynadığı 6 maçın tamamını kazanmayı bildi.

OKC W
    Blazers W
    Lakers W
    Kings W
    Bucks W
    Celtics W

Takımın yıldızları Deron Williams ve Brook Lopez ise çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Lopez:Lige iyi bir giriş yaptığımız için mutluyuz, umarım bu performansım 1 numaralı center olduğum gerçeğini kanıtlamıştır dedi ve tüm medyayı şaşırttı.

6 maçta 22.2ppg 5.7 rpg %.693 fg ortalaması yakaladı Brook Lopez

Deron Williams ise 21.7 ppg 10.8 apg %.517 fg gibi bir ortalama yakaladı.
    Her ne kadar takımın 3.yıldızı Joe Johnson istediği performansta görünmese bile bu hali bile takıma oldukça verimli gözüküyor

Brooklyn medyasından haberleri yansıttık sizlere, önümüzdeki değerlendirmelerde görüşmek üzere BROOKLYN WE GO HARD !!
  • Chicago bulls takimi rose deng noah boozer ve hinrich haric takasa aciktir.tekliflerinizi burdan veya psn den iletebilirsiniz.

Net sutu olan veya defansif yonu kuvvetli oyuncular ilgi alanimdir

• Lige giris yapilamiyor sanirim .

Fail to communicate with server hatasi veriyor yine

Belki de sadece bende oluyodur.anlik bi hata da olabilir bilmiyorum

• oğuz başkan tebrikler....

Bu sezon sas ile yeni sezonun ilk macını dün akşam yıldızlar topluluğu heat ile yaptık.. başa baş gecen maçta lebromun son saniye basketi ile heat galip geldi..
    manu 25 sayı, parker ise 23 sayı 8 asist ile ön plana çıktı. duncan 8 sayıda kaldı.. duncan ı daha verimli kullanabilirsem bu sezon iddalı konuma gelebilirim..
    sezon 14 herkese hayırlı olsun..
  • TEBRİKLER OĞUZ ZORLU YOLLARDAN GEÇTİN

LA Lakers ile yaşadığım sezonun ardından koçluk görevime doğu da devam etme kararı aldım ve MİLWAUKEE BUCKS ile anlaştım...

Sezona fırtına gibi girdik Cleveland karşısında akıcı ve güzel oynumuzla galibiyet almayı bildik ve takımı bad boys sürükledi adeta ( monta and Bjjjjjjjj ) ama kadromuzda hala eksik olan bir takım şeyler vardı ve FA dan iki oyuncu kattık kadromuza michael reed ve morice evans hem savunma hem hücumda katkı vereceklerine inanıyorum...

İkinci maçımızda ise sezona fırtına gibi giren Nets e konuk olduk elimizden gelen herşeyi yapmamıza rağmen maçın son 3 dk sında savunma rib de sıkıntı yaşadık ve Nets koçu T güzel hücumlarla maçı kazanmayı bildi tebrilk ediyoruz .. Ve dün gece OKC karşısında mütiş bir oyunla kazandık rakip takımda KD ve WESTbRook elinden geleni yaptı ama Bad BOYS fişi çekti

Takımda yaşanan bazı sıkıntılar sonucu koç casmet in direktifleri sonrası adeta GM ler atağa kalktı ve müthiş takaslara imza attı takasların ardından BUCKS ın güncel kadrosu şu şekilde oluştu ;

ilk 5 ; BRANDON JENNİNGS- MONTA ELLİS-TERENCE WILLIAMS-LARRY SANDERS-DEANDRE JORDAN

yedekler ; JJ REDICK-MICHAEL REDD-MORICE EVANS-DREW GOODEN-M.DUANLEVY JR.-PRZİBİLLA--M BAH MOUTE

TSBT NBA2K23 MyLeague Online Turnuva - 66. Sezon (PlayStation) 13 YIL

• Güneş Doğmuyor
    Büyük umutlarla bu sezon Phoenix Suns'ın başına getirilen başarılı koç Serdar sezona 3 maçlık mağlubiyet serisiyle başladı. Ligde görev aldığından bu yana en kötü sezon başlangıcını yaşayan koç durum hakkında değerlendirmede bulundu.
    Öncelikle bir enkaz demeyelim ama bireysel olarak kaliteli ama birlik olamamış bir takım aldığımızı ve kaybettiğimiz 3 maçında deplasmanda olduğunu hatırlatalım. Birlik içerisinde çok daha güçlü bir Phoenix izlemek için biraz zaman ve o muhteşem salonumuz ve seyircimize ihtiyaç duyuyoruz. Ve seyircimizle buluşacağımız günü heyecanla bekliyoruz. Oynadıkları 3 maçtada 5 yada 6 oyuncunun çift hanelere ulaşmasına dikkat çeken koç skoru iyi dağıtıyoruz ama eksiklerimiz var bunlar yüzünden galip gelemedik en yakın zamanda eksiklerimizi tespit edip gidericez.

Takas Tekliflerine Açık Oyuncularım
    Luis Scola
    Michael Beasley
    Shannon Brown
    Wesley Johnson
    Marcus Morris
    Markieff Morris
    Kendall Marshall
    PJ Tucker

Önceliğim Beasley yada Scolanın dahil olduğu bir takasla forvet ihtiyacımızı karşılamak ama her zaman dediğim gibi her türlü teklife açığız

• arkadaşlar çok özür dileyerek katılacağım dediğim lige katılmıyorum içimden hiç ps3 oynamak gelmiyor bu ara hepinizden çok özür diliyorum ligi yine elimden geldiğince takip edeceğim hepinizi özleyeceğim kendinize iyi bakın.
  • Sezonun belkide en çekişmeli maçlarından biri bugün yaşandı. Portland 120-126 Sacremento (OT)

12 sayı önde olduğumuz maçta, bir anlık rehavetle kendimizi 9 sayı geri bulduk, sonradan toparladık. Normal sürenin son 8 saniyesinde kurduğumuz inanılmaz hızlı sette 1 saniye kala top Willams ile buluştu. Her maç süpriz unsuru olarak takıma çok şey katan oyuncumuz, boş topu affetmedi ve maç uzatmaya gitti. Uzatmada maç başa başa giderken top çıkartırken yaptığımız 2 saçma hata maça mal oldu. Buradan bu güzel maç için Cem'i tebrik ediyorum.

Maçın yıldızı ise açık ara Tyreke Evans oldu. 51 sayılık inanılmaz bir performans gösterdi. Portlandda Aldridge'in 11de 14 ile bulduğu 27 sayısı ise malesef galibiyete yetmedi.

TSBT NBA2K23 MyLeague Online Turnuva - 66. Sezon (PlayStation) 13 YIL

• BROOKLYN İNANİLMAZİ GERCEKLESTİRİYOR VE 13-0lik Tsbt tarihinin en iyi baslangiclarindan birini, belkide en iyisini yapiyor.Bugun yapilan 2 zorlu macta deplasmanda Bullsu avlayan ve Brooklyndeki mucadelede NEW YORK DERBİSİNDE NEW YORK KNİCKSİ yenen Brooklyn tarihinin en iyi baslangicini kutluyor.Deron Willams ve Brook Lopez inanilmaz performanslar sergilerken, DWillin Nyk macinda MVP MVP diye anilmasi tum dikkatleri Williamsin ustune cekti.

• Lige alım devam ediyormu ?

ID : kiyanthony
  • Lig ne zaman allah askina 5 gun gecti takaslari beklemekten yaslandik.

• Deron Williams çıldırdı şampiyonluk istiyor, bugün ki maçlarda Celtics'e ve Sixers'a karşı yine muaazam performanslar sergiledi.Celtics deplasmanında 3.çeyrekte 16 sayı atan bu sene mvp yarışında olduğunu fark ettirdi. D-WILL TO MVP !!!
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.