Şimdi Ara

TSBT NBA2K23 MyLeague Online Turnuva - 66. Sezon (PlayStation) 13 YIL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.668
Cevap
25
Favori
110.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: philly13

Beyler benim hep oyun aldigim yer cadde'de ki toprak electronics aradi beni az once oyun 2 saat icinde ellerinde olucakmis fiyatida 120 olur dedi, ben gidip alicam. Diger yerlere de gelmeye baslar heralde

Kaçta kapatiyo kardesim benim 16:30 idmanim var . Karsısıda cok uzak buyukcekmecedeyim tam trafigin oldugu saate denk gelirim basamamda gaza napcaz bilmiyorumya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah be abi karsida olmasa iyiydi ya hemen gidip alirdim ama simdi gidip gelmek eziyet olur. Avrupa yakasinda gelmis ya da bugun gelecek yer yok mu ? Bir iki arkadasimda us psnden oynamis anlata anlata delirttiler beni bugun almam lazim

• Beyler pick&roll oyunu sonra crossover oyuncu hareketleri setlerin akıcılığı muhteşem ve oyundaki bloklar gerçekten aşmış. lig'i sabırsızlıkla bekliyorum mükemmel bir atmosfer olacak eminim nasıl anlatılır bilmiyorum bir an önce oynamanız gerek :) mükemmel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi II-TIMED-II -- 3 Ekim 2012; 15:03:13 >
  • 1 de kapatiyo da sana cok uzak ya yakicagin benzinle 2 oyun alirsin muhtemelen :)

• Oyun an itibariyle elime gecti :) karsida oturan veya uzak kalan arkadaslar icin prensesstore.com oradaki numarayi arayip eve kargolatabilirsiniz 2K13 u cuzi bir kargo miktari karsiliginda, 120 tl oyun ve 1 saat icinde getiriyolar. Beklemek istemeyenler icin alternatif :)

• Beyler hic bakirkoy cevresinden alabilen varmi oyunu??

• Oyunu aldım!!!!

Tek söyleyebileceğim bu, sabah işe gidene kadar oynarım sanırım...

TSBT AKARRRRRR....
  • Herkes almis arkadas, biz shoptodan verdik rahat 3-5 gunumuz var o da en az, surec artabilir. Oyunun tum dinamiklerini cozun tabi bu surede Oguz hocam pm attiydim sana gozunden kacmis olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ataman5

Oyunu aldım!!!!

Tek söyleyebileceğim bu, sabah işe gidene kadar oynarım sanırım...

TSBT AKARRRRRR....

Nerden aldin oyunu dostum ? Avrupa yakasinda bi yer sole lutfen

• Oyunu buyuk bir hevesle aldim, cd yi taktim nba 2k13 e tikladim fakat siyah ekranla karsilastim, bozuk olma ihtimali yok oyunun zaten en basta da her sey guzel fakat simsiyah ekran var ve ps ye reset atmadan diger ekranlara girilemiyor, sorun ne olabilir bilen varsa bi yardim etsin. Diger oyunlar sorunsuz calisiyor bu arada

• cd de sorun olma sansi olabilir mi acaba ? Pc degil ki siyah ekran hatasi olsun :/

• Oyuna girdigi an siyah ekran oluyo takiliyo gerisi gelmiyo, internetim bozuk dunden beri uptade falan alamadi taktigim an cd yi ondan mi acaba bilemedim hicte anlamam bu islerden :)

• Diger oyunlarim fifa falan gayet guzel calisiyo oyun bozuk heralde, kismetsizligin bu kadari :)

• Evet oyunu baya bir kişi almış o zaman herkez chat room'a gelinde biraz lige hazırlık maçı yapalım :) chat room up up up :)
  • Cd den kaynakli bencede. Pes 2009 da benimde basima gelmisti bu tarz bir olay. Sans iste :/

• Bakırköy'de her yerde var world bazaar dan 115 tl ye aldım hayırlı uğurlu olsun tsbt :)
  • İstanbullular almış oyunu, yarın ya da cuma günüde sıra biz İzmirlilere gelir umarım
  • Kismetse yarin bende aliyorum oyunu. Bu arada takim isi ne oldu? oyunda geldigine gore alisma zamanlari baslasin

• quote:

Orijinalden alıntı: kebabistan

Bakırköy'de her yerde var world bazaar dan 115 tl ye aldım hayırlı uğurlu olsun tsbt :)

Bakirkoye geldiyse bende aliyim artik hic yeralti carsisina baktinmi

• Oyun açılış introsunu facebookta paylaştım sizlerle...

Ama bence izlemeyin oyunu takın ve ekrana gelsin öylesi daha güzel...

Oyun tek kelimeyle efsane olmuş, saatlerdir kalkmadım başından...

Bütün maçlarımda bir spikerler oooluyo bir ben oooluyorum... böylesine mutluluk beni çocukluğuma geri götürdü gerçekten..

Bence gelmiş geçmiş en iyi spor oyunu olmakla beraber aynı zamanda bu senenin en iyi oyununa da bir çok otoritenin de söylediği üzere en büyük aday...

TSBT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 4 Ekim 2012; 0:56:03 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.