Şimdi Ara

TSBT NBA2K23 MyLeague Online Turnuva - 66. Sezon (PlayStation) 13 YIL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.668
Cevap
25
Favori
110.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Psn id DR4DONOzzY 5-6 emimde alirim herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende varım oyunu bu hafta içi alırım beyler.

PSN:BrkD22

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toxotes10 -- 1 Ekim 2012; 10:11:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben başvuru mailini yolladım ama 1. sıraya GSW yazmıştım, bugün düşündümde 1.sırada Wizards olsun. Öyle değerlendirin formu lütfen.
  • Veteran koclarin hepsi geri donus yaptimi acaba ? Oyun muhtemelen carsamba spota dusecek. Hazirlik iyi giderdi

• Selam beyler.yaklaşık 3 aylık bir aradan sonra yeniden sizlerle beraber olmak güzel.

Herkese hayırlı,eğlenceli bir sezon diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataman5

quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Arkadaşlar konunuz hayırlı olsun ancak imzalarınızı düzenlemelisiniz.

İmzadaki resmin boyutu 100x100 olmalı bilginize.

Teşekkürler uyarı için hemen gerekli düzeltmeyi rica ediyoruz.

@sense-the-spark

Anıl Başkan rica etsek 100X100 olarak imza resimlerimizi hazırlayıp linkini bizlerle paylaşır mısın ?

Bir de başvurunu yap.

TSBT

Arkadaşlar Merhaba,

Yeni koçlara HOŞGELDİNİZ, eski dostlara ise HOŞBULDUK diyerek başlayalım :)

NBA heyecanı şu günlerde hepimizin ekstradan adrenalin pompalamasına neden oluyor gibi.
    Bu sene Vice Commissioner ve Art Sorumlusu olarak atanmam benim için ayrı bir öneme sahip. İnşallah vazifelerimizi aileden ve iş hayatından arta kalan zamanları iyi değerlendirerek layıkıyla yerine getirebiliriz.

Oyunun hem oynanabilirlik hem de OA modundaki olumlu yönde gelişmelerine bakarsak bu sene küçük-büyük takım, şanslı-şansız oyuncu gibi ayrımlar ortadan kalkacağa ve herkesin oynadığı oyuna göre ligdeki yerini kendi çabalarıyla ve lige göstereceği ilgisiyle belirleyeceğe benziyor. Şimdilik tek korkum, eskiden olduğu gibi bağlantı kopma durumları. Fakat şükür ki, RESET yeniden bizlerle :)

sense_the_spark psn id ile 2K13 te ben de aranızda varım diyorum. :)
    Oyunu da piyasaya düşer düşmez alacağım inşallah.

Herkese Keyifli Oyunlar...

NOT: Aşağıdaki linki kullanarak 100x100 ebatında TSBT LOGO imzasına sahip olabilirsiniz ;

http://imageshack.us/a/img59/8984/tsbtlogo1facebooktwitte.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sense-the-spark -- 1 Ekim 2012; 22:28:42 >

• Oyunun geldigi biyer varmi gidip alalim ? Bilgisi olan varsa paylassın lutfen ?

• Oyun yarin spota duser diye dusunuyorum. Bakirkoyde fifayi aldigim yere sordum 110-120 gibi bir fiyat olur dedi. Eger toplu alim yaparsak indirim alabiliriz diye dusunuyorum. Yarin adami arayip soracagim guzel bi fiyat cekerse sizede bildiririm.

• Tamam ben senle alirim nakit olarak yapsin indirim olmadi ...

• Store satış fiyatı 59$ haberiniz olsun 108 TL yani...
  • Abi sıkıntı falan olmasın bide kredi karti yok bankamatik var bende . Alamiyorum cd elimde olsun daha mantikli koleksiyon olarakta guzel oluyo hem oyun ciktimi acaba cift idman var bugun cikamiyorumda klubten uyuz oldum

• Aradim bir kac yeri ama daha gelmedi diyorlar. Tahtakaleden felan haber var mi acaba ?

• Bende aradim bikac yeride daha gelmedi dediler . Ne zaman gelicegide belli degilmis .

• o değilde oyun çıktı millet online demo da oynamıyo artık maç yapamıyoruz :))

Ankarada da yok hiçi biyerde off off !!!
  • Beyler benim hep oyun aldigim yer cadde'de ki toprak electronics aradi beni az once oyun 2 saat icinde ellerinde olucakmis fiyatida 120 olur dedi, ben gidip alicam. Diger yerlere de gelmeye baslar heralde

• Shopto'dan onsiparis vermistim, bugun 11.11 itibariyle postalanmis. Cumaya yetismesi zor, yani pazartesine kaldi gibi.

• Oyun gg düşmüş hemen aldım gelmesi 2 günü bulucak...

.şimdi istanbulda olmak vardıı..
  • Beyler oyunu usa pstoredan alıp oynadım oyun mükemmel oyuna daha girmeden Jay-z denen zenci sizi gaza getiriyor ve oyunun herşeyine hayran kaldım beğenmediğim bir noktası yok adamlar yapmış sanırım sabahlayacağım
  • Aramadigim spotcu kalmadi gelmedi diyorlar daha

• quote:

Orijinalden alıntı: II-TIMED-II

Beyler oyunu usa pstoredan alıp oynadım oyun mükemmel oyuna daha girmeden Jay-z denen zenci sizi gaza getiriyor ve oyunun herşeyine hayran kaldım beğenmediğim bir noktası yok adamlar yapmış sanırım sabahlayacağım

Kardeşim bana bi dönüş yap mail attım sana pm de attım çabıkkk çabıkk deli oldum oynamam lazım oyunu biran önceeeee :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.