Şimdi Ara

Tryndamere oynayın kazandırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Build:

İlk item statik kasıcaksınız can çalma itemini çıktıktan sonra ve sonrasında ebedi hayalet kanasusamış çizme son fısıltı belki birisi yerine mahvolmuş(özellikle karşınıza mobil herolar alırlarsa iş görüyor). Eğer karşıda hard ct varsa ve ya çok stun u olan o zaman son fısıltı ve ya kanasusamış yerine cıva da kasabilirsiniz.

Oynanış: Düz vuruyorsunuz, adc yi yakaladığınız zaman 2 vuruş yiyor zaten. Tank gelirse karşınıza 500 zırhı olsa da topu topu 5 vuruşta ölüyor. O da 2 saniye sürmüyor.
    Q yu sona saklıyorsunuz. Q yu olabildiğince geç atıyorsunuz ve ulti basmadan asla q basmıyorsunuz. Ulti bitmeden hemen önce q yu atıyorsunuz. İlk Q fulluyorsunuz.

Feedledim, ne yapmalıyım?: Sadece farma oynayın. 30.dk da 1vs1 de yenilmez oluyorsunuz zaten.

Lanede aşırı kastım ne yapmalıyım?: Sakın bir daha laneye dönmeyin. Mid gidin bot gidin ejder alın ama lanenize geri dönmeyin.

Karşıma mobility si çok yüksek bir şampiyon aldılar, ne yapmalıyım? Büyülerinde Tp ve hayalet olacak ve mobil herolara karşı mahvolmuş kasıcaksınız. Doğru kullanırsanız sizde lane.

Jungle gank geldi ne yapmalıyım?: 2vs1 girip 2 de 2 nizi alacaksınız tabikide. Ölümsüzsünüz ve full krtik atıyorsunuz. Lütfen...

Ben bu taktikleri uygulamak zorunda mıyım?: Hayır, düz vursanız bile maçı taşırsınız.

Peki nasıl bir kabiliyet kullanmalıyım? 18-12-0

Rünler?: Full ad ya da saldırı hızlı

Kostümler?: Herhangi bir kostüm olur.

5vs1 kaldım ne yapmalıyım?: ADC ye ya da apc ye saldırın.

Solo baron yapabilir miyim? 2 tanesini aynı anda kesersiniz itemlerinizi çıktıktan sonra dert etmeyin.

Karşıma try gelirse ne yapmalıyım?: Bitkinlik çözüm olabilir.

Hangi elolarda beni bu hero taşıyabilir?: Bronz5-Gold1

Heroya alışmama gerek var mı?: İlk elden ranked girip oynayabilirsiniz.

Karşıma yakın dövüşte aşırı güçlü herolar geldi(Darius,Renekton,Jax vb.) Ne yapmalıyım?: Dövüşü uzatın. Kritiğiniz üstünlüğü sağlayacakdır.

Bazı Tryndamere resimleri:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CC8BE145A -- 20 Mayıs 2017; 23:0:36 >

• Gördüğüm en iyi rehber diyebilirim bronzda takılmıştım sayende challenger oldum Allah razı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamdibey1

Gördüğüm en iyi rehber diyebilirim bronzda takılmıştım sayende challenger oldum Allah razı olsun

önemli değil
  • Şakacı tryn rehberi:

Q : can başar

W: tavuk sesi çıkartır

E: döner

R: ölmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Wednesday 13

Şakacı tryn rehberi:

konu özeti olmuş resmen tebrikler
  • quote:

Şakacı tryn rehberi:

Ben oynayinca E donmuyor ??????????????

Cin mali Fignet bile daha iyi donuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SourceCode

quote:

Şakacı tryn rehberi:

Ben oynayinca E donmuyor ??????????????

Cin mali Fignet bile daha iyi donuyor.

Hacım sen onu bi makina yağıyla yağlayı ver sana yemin ediyorum patinaj çeke çeke döner
  • Bil bakalım ne oldum
  • Bu rehber bu foruma çok fazla
  • build pek önemli değil o kısma takılmayın. Bütün high elo tryndamere oyuncularının buildleri farklı. Kimisi eski usül pd rushlayıp sonra ie alıyor, kimisi bc-frozen mallet çıkıyor, öteki youmuu-botrk çıkıyor beriki pd-static alıyor hepsi de challanger,master liginde. Tryndamere, vladimir gibi birkaç herodan birisi, klasmanındaki hangi item'ı alırsan al iş yapar. Ad veren bütün item'lar iş yapar trynda ile, as de olur, kritikte olur vs vs.

Westte bir eleman vardı ismini hatırlamıyorum, bildiğin fulltank-offtank trynd oynayarak challanger olmuştu adam. Pd-Ie alıp gerisi warmog,visage,randuin falan kasıyordu.

Ultiyi iyi kullanan ve oyunu iyi okuyan bir adam tryndamere ile zaten yükselir, çatır çatır da kazanır.

0 dmg tryndamere buildleri var millet 100 oyunla diamond1-2 oluyor, sadece split push yaparak, oyun başlar başlamaz mute all yaparak taşıyorlar oyunları.

plata kadar trynd taşır fakat plattan sonra sanılanın aksine tryndamere ile oynamak çok zor. Sw tr değilse, westte plat 1-2 bile olsa adamlar biliyorlar heroyu, chal ve dia1 e falan hiç girmiyorum. Tryndamere otp challanger adamların çoğu diğer bütün heroları şiir gibi oynayabiliyor aynı klasmandaki.

Sanılanın aksine aslında çok zor oynanması, çünkü mekaniği çok basit. Yapacakların sınırlı. Jax gibi, fiora gibi değil.

Builde pek takılmayın, push yapmayı çözün yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodimir -- 21 Mayıs 2017; 16:14:53 >

• dari de kazandirtiyor

• Tryn high eloda harcarlar yanlız. Hero kimseye yetişemiyor zaten bi cc de işi bitiyor
  • Bloodimir kullanıcısına yanıt
    Seni seviyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

Tryn high eloda harcarlar yanlız. Hero kimseye yetişemiyor zaten bi cc de işi bitiyor

Tryn ın kaçma veya yetişme ile derdi yok. Tryn ın tek problemi kitle kontroller. Ve o kitle kontrollerin 5 sn lik ultisine denk geldiği anlar. Bence statları oldukça iyi durumda. Tek problem ultisi. Ultisininde Jayce ultisi gibi düzenlenmesi gerekiyor. -10 Cd, asgari +20 hp ve +25 fury için ultiye verdiğine değmiyor. 16. seviyeye kadar diğer skilleri fullemek daha mantıklı ki neredeyse bütün tryn oyuncuları da böyle yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_DoMiNo -- 21 Mayıs 2017; 18:8:0 >
  • Üç tane büyük cevhere Kritik Vuruş Hasar Artışı koyun

• Vay be sağlam rehbermiş.
  • yıl 2011
  • villager V kullanıcısına yanıt
    hortlatmış bende kabiliyetler kısmını ve 18-12'yi görünce duygulanmıştım
  • Oynanış: Düz vuruyorsunuz kısmını anlamadım.

Ben oynarken kılıcını fırlatıyordu
  • Düşük elo herosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MechanicsSolid -- 28 Ocak 2018; 16:42:57 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.