Şimdi Ara

Tryndamare verebileceğiniz tavsiyeler .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar herkese , iyi forumlar . 1 hafta kadar önce yeni bir hesap aldım uygun fiyata (15 TL) Beonz 5 oldu 10 da 7 ile , şimdi Bronz 2 oldu , %70 Win-Lose oranı var sanırsam.Hızlı taşıyım , split yapıp oyun bitiriyim diye Tryndamare oynuyorum . Genelde ilk kanı level 2 ya da 3 de alıyorum . Top kulelerini de dakika 15 gibi yıkmış oluyorum . Sonra inhiyi zorlayip genelde inhiyi de açiyorum . Bundan sonra yapmam gereken ne var ? botu mu ittirmem gerekiyor ? Tf lere mi katılmam gerekiyor . Genelde 3-4 kişi bende oluyor . Ama bazen ben ittirdiğimde de bizim takım 4 vs 5 girip satıyor . Bu yüzden 2 oyun kaybettim . Tavsiyeleriniz nelerdir ? Bir kaç yayinci var izlediğim . Bu heroyla Plat - Dia ya kadar çıkmak istiyorum . Mid kaldiginda da bunu oynuyorum ama TF de oynayabilirim .

Bir de sup kaldiginda Bronz için ne onerirsiniz ? Genelde Lux aliyom damage atayim en kötu 1 vs 2 atarim diye .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• split push hero = çöp.
  • Daha hızlı bitmez mi ? Şimdilik bunu oynayim diyorum ,en azindan bi gold olunca TF felan oynamaya başlarim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sana gelenleri kesemeyecek durumdaysan topukluyorsun ya, senin takım arkadaşlarında görüyor peşine takılan 3 kişiyi. Bottan midden senin yanına doğru yürümeye çalışıyorlar. Onları uyarman lazım. Adamlar benim peşimdeyken kalkıp bottan yukarı koşmayın kuleyi alın falan diye. Yönlendirmen lazım takımı. Topu halledince diğer kuleleri aç. Kule savunması haricinde takımına yardıma gitme. Haritada boş boş dolaşıp dövüş kovalama
  • 6 ayda yaklaşık 300-350 tryndamere oyunundan sonra söyleyebilirim ki, 10-0 gitsen bile push yap. 0 dmg tryndamere diye arattır google'a, her oyun 0 damage oynayarak dia 2-3 olan adamlar var hatta rehberlerini falan da bulabilirsin. O derece yani adam 1 basic attack bile yapmadan oyun bitiriyor. lafın gelişi 0 dmg olarak düşünebilirsiniz lakin gerçekten bazı hastalar 0 dmg vurup s+ alarak taşıyorlar oyunu plat1 ve üstü elolarda. ghost+exhaust ya da ghost+teleport alıp youmuu+botrk almaya bak. ben ghost+exhaust ile oynuıyorum. rakip fazla pushladığında W tutturursam ghost+exhaust basıp %100 kesebiliyorum lvl 3-4 civarı. ignite+flash alıp BAM BAM BAM taktiği de var lakin stabil değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yorozuya Gin-chan

Daha hızlı bitmez mi ? Şimdilik bunu oynayim diyorum ,en azindan bi gold olunca TF felan oynamaya başlarim.

düşük eloda takımın ne yapacağını bilmez, çok iyi oynasan da kaybettirirler, yüksek eloda karşı takım oynatmaz.

al fiorayı, rivenı efor sarf etmeden kazan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

6 ayda yaklaşık 300-350 tryndamere oyunundan sonra söyleyebilirim ki, 10-0 gitsen bile push yap. 0 dmg tryndamere diye arattır google'a, her oyun 0 damage oynayarak dia 2-3 olan adamlar var hatta rehberlerini falan da bulabilirsin. O derece yani adam 1 basic attack bile yapmadan oyun bitiriyor. lafın gelişi 0 dmg olarak düşünebilirsiniz lakin gerçekten bazı hastalar 0 dmg vurup s+ alarak taşıyorlar oyunu plat1 ve üstü elolarda. ghost+exhaust ya da ghost+teleport alıp youmuu+botrk almaya bak. ben ghost+exhaust ile oynuıyorum. rakip fazla pushladığında W tutturursam ghost+exhaust basıp %100 kesebiliyorum lvl 3-4 civarı. ignite+flash alıp BAM BAM BAM taktiği de var lakin stabil değil.

Geçen bana öyle bir adam geldi oyun başında herkes sövüyordu çocuğa en son fight verdik bi baktık bizim çocuk nexusu kesiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: evaportian

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

6 ayda yaklaşık 300-350 tryndamere oyunundan sonra söyleyebilirim ki, 10-0 gitsen bile push yap. 0 dmg tryndamere diye arattır google'a, her oyun 0 damage oynayarak dia 2-3 olan adamlar var hatta rehberlerini falan da bulabilirsin. O derece yani adam 1 basic attack bile yapmadan oyun bitiriyor. lafın gelişi 0 dmg olarak düşünebilirsiniz lakin gerçekten bazı hastalar 0 dmg vurup s+ alarak taşıyorlar oyunu plat1 ve üstü elolarda. ghost+exhaust ya da ghost+teleport alıp youmuu+botrk almaya bak. ben ghost+exhaust ile oynuıyorum. rakip fazla pushladığında W tutturursam ghost+exhaust basıp %100 kesebiliyorum lvl 3-4 civarı. ignite+flash alıp BAM BAM BAM taktiği de var lakin stabil değil.

Geçen bana öyle bir adam geldi oyun başında herkes sövüyordu çocuğa en son fight verdik bi baktık bizim çocuk nexusu kesiyor

O cok aci bisey ya bam gum vuruyosun adamlara fighti kazaniyosun aha oyunu kazandik diyosun bi bakiyosun karsi yakimdan biri nexusu parcaliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• düşük eloda insanlar farm kontrolü bilmediği için hem cs hem de karşının ormanını alarak level üstünlüğü kurarsın ve karşı ormancıyı geri bırakırsın. bir koridorda inhi aldıktan sonra onun tersine gidip (topsa bota, botsa topa) orayı ittirmen lazım. dikkat etmen gereken şey senin takımın minyon ittirmiyorken senin de sonuna kadar gitmemen.takım arkadaşlarının rakip kulelere yaklaştığını görünce daha agresif oynayabilirsin. istersen dediklerimi youtube kanalımdan izleyebilirsin.
    https://www.youtube.com/channel/UCcX8Wt_4a7sfPFf6lQNOAgQ

Supporta ise agresif ap herolar öneririm ben bronzdan hesap çıkarırken sadece sup annie ve brand oynamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lugati Oyun YouTube -- 21 Şubat 2017; 0:39:8 >

• Boxer pete izle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.