Şimdi Ara

TRX (Tron Coin)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar herkese, şu an itibariyle 600 satoshilere kadar düştü, 0.09 $

Coin burn falan diyolardı, hala yakamadılar mı? Yakın zamanda yükselişe geçer mi, takipte olan var mı?

• Cok deger kaybetti valla. Eksilere duserse ustune para mi vericez anlamadim
  • Coin burn martta daha çok var.
  • Tam bir balon coin iyi Pumpladı Justin nickli eleman. Geleceği yok bence.
  • Bu coinin ceo'su justin midir nedir, beş para etmez bir adam.. Bu adamın twitter hesabına bakılırsa anlaşma imzalamadığı bir bim marketleri kaldı.. artık benim gözümde inandırıcılığını iyice kaybetti. Fiyatı isterse aya çıksın artık tron yatırımı yapmayacağım tamamen çıktım.
  • Benim 1000 dolarımı hiç eden mal bir veletin yürüttüğü lanet bir proje kendisi. İşin kötüsü ben buradaki 3-5 kişinin lafıyla sürü psikolojisine aldanıp almıştım. Çok pis batırdı beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 16 Ocak 2018; 0:13:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

Benim 1000 dolarımı hiç eden mal bir veletin yürüttüğü lanet bir proje kendisi. İşin kötüsü ben buradaki 3-5 kişinin lafıyla sürü psikolojisine aldanıp almıştım. Çok pis batırdı beni.

Aynen benim de oyle ama hodl yapmaktan baska care yok simdilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

Benim 1000 dolarımı hiç eden mal bir veletin yürüttüğü lanet bir proje kendisi. İşin kötüsü ben buradaki 3-5 kişinin lafıyla sürü psikolojisine aldanıp almıştım. Çok pis batırdı beni.

Aynen benim de oyle ama hodl yapmaktan baska care yok simdilik

Hava cıva hocam tavsiye olarak algılamayın ama ben çıktım. Zaten çıkacak param kalmadı eridi gitti, yeni sermaye eklemeyi düşünüyorum.

Son atılan tweetlerden sonra bir cacık olmayacağını anladım. Çocuk, insanlarla dalga geçiyor. Sürekli bu hafta, önümüzdeki hafta şunu açıklıcaz, bunu açıklıcaz diye diye oyalıyor. Alibaba işi falan da hikaye. Haydi gerçek olsun diyelim zaten 3-4 günde %900'den fazla artan bir coinden bahsediyoruz. Geçen hafta bunun sabaha karşı Periscope yayınını izledim, ben de yayından önce dedim herhalde ciddi bir röportaj, ciddi bir toplantı olur dedim, velet eli şeyinde pijamalarla yataktan kalktığı gibi yayın açmış bu şekilde birisiyle soru-cevap olarak konuşuyordu, direk kapattım sinirden. Bu ciddiyetsizlikle bir şey olacağına asla inanmıyorum. Bunun dışında projesi de ahım şahım bir şey değil. Bundan kat be kat güzel ve gelecek vaadeden projeler var.
  • Valla 0.03'de girdim 0.25'de ciktim kafam rahat. Daha saglam projeler varken uzun donem tavsiye etmem tron.
  • an itibariyle 500 satoshinin altını görü trx. bakalım nereye kadar gidecek
  • yawan kullanıcısına yanıt
    ÇOK ZARAR ettirdi diye inadına bu sabah dipten aldığım %20 karla sattığım coin :))))
    halen almayı düşünüyorummm ::)))) total de çok zarar ettirdi çok :)
    inşallah çok düşmez...
  • herdemasivemavi H kullanıcısına yanıt
    satmasaydın keşke 900 satoshi şuanda, 1 günde %80 yaptı
  • Şaka mı bu TRX? Şuna bak ya balinaların oyuncağı galiba.
  • yawan kullanıcısına yanıt
    Aynı hareketi Tekrar bekliyoruz. ..0618 den aldık bakalım.
  • uzun zamandır takip ettiğim bir coin

sanki birileri şişiroyrmuş gibi geliyor

stabil değil devamşı düşüyor anlık yükseliyor ve tekrar düşüyor

bende dahil bir çok kişinin sermayesini eritti

çıkmak istiyrum aslında ama değeri çok düşük old için yükselme ümidim var açıkçası
  • Ben dayanamadım yine aldım

0.04$ dan

0.....462 den aldım.

Daha önce de ...484 den alıp satmiştım.

Btc kendini toparlarsa trx de artar. Ama bu coin purse değişik bi coin. Sanırım Justin diye birisi vardı başında ve kimse sevmiyor. O yüzden stabil değil spekulatif
  • Tam bir ay önce almıştım.

5 ocakta 500 dolarlık Tron şu an 80 dolar. Eridi gitti meret.
  • Btc de hareketlenme olursa trx xrp xlm gibi alt coinler daha çok artar
  • Tron çoğu kişiyi zarara uğrattı... Btc nin artışına bağlı olarak artabilir çok az da olsa...
  • Yine zarar ama hepsi düşüşde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.