Şimdi Ara

Truvatek PhalanX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu kasayı alıp kullanan varmıdır? Aşşağıya Linkini veriyorum.

Kasa İncelemesi

• Aşağıda da pencereli olan modeli incelemişler. Aklınıza takılacak her türlü soruya cevap verebilecek bir inceleme hatta sonunda sıvı soğutma bile kurmuşlar. Bence fiyatına göre süper bir kasa

http://site.hardwarena.com/TruvaTek-PhalanX-Big-Tower-PC-Kasasi-Incelemesi.html
  • fiyatına göre alınabilcek en iyi kasa, tr malı olduğu için fiyat gayet uygun, kısaca bu fiyata kaliteli full tower kasa varken aynı fiyat aralığındaki hiçbir mid tower kasa alınmaz
  • Ben de tam yerli üretim mi diye soracaktım. İsimlendirme güzel olmuş, phalanx : Truvalıların kalkanları yan yana dizip tank misali savaştıkları taktiğin adı. İlk onlar bulmuş meşur eden Romalılar tabi bizm süvariler karşısında bu sistem darmadağın olmuş Gönül isterdi ki bizim tarihimizden bir isimlendirme olsun neyse en azından Anadolulu.
  • Ben daha yeni gördüm.Gerçekten fiyatına göre mükemmel kasa.4 tane fanın zaten fiyatı 60 TL tutar.Fanların ses durumu nasıl acaba.Tam da askere gitme arefesindeyken yapılır mı bu şimdi.Bu kasa fazla stoklarda durmaz diye düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: iremmurat

fiyatına göre alınabilcek en iyi kasa, tr malı olduğu için fiyat gayet uygun, kısaca bu fiyata kaliteli full tower kasa varken aynı fiyat aralığındaki hiçbir mid tower kasa alınmaz

Yalnız incelemelerde Türk malı değil denmiş. Firebal tarafından Türk markası ile yurt dışında üretimi yaptırılmış. Bence ürünü Türk malı diye lanse etmek yanlış. Yalnız incelemelerden gördüğüm kadarıyla bu fiyata müthiş bir kasa, rakibi yok
  • Sıvı soğutma kurulabilir yapısı ile baya rağbet görecek gibi.

Truvatek PhalanX
  • Türk Malı değil Türk Markası desek daha doğru olur. Mühendisliği, tasarımı, üretimi bunlardan bence tamamı da tamamını geçtik hadi bir tanesi bize ait olsa o zaman haklısınız Türk Malı diyelim ama bu durumda Türk Markası olmaktan öteye gidememiş bir ürün. Fiyatı bence de uygun ve sıvı soğutma yada hava soğutma ferah mekan (kasanın içinin ferahlaması odanızın ferah seviyesini düşürebilir :P ) düşünenler için alınası bir kasa.

quote:

Orjinalden alıntı: iremmurat

fiyatına göre alınabilcek en iyi kasa, tr malı olduğu için fiyat gayet uygun, kısaca bu fiyata kaliteli full tower kasa varken aynı fiyat aralığındaki hiçbir mid tower kasa alınmaz

• Arkadaşlar kasanın pencereli modelini aldım toparlıyorum şu anda bu kasanın aynısı Sharkoon marka olarakta satılmakta yurtdışında.. şimdilik kasada bi sıkıntı görmedim. işim bitince foto atarım buraya...
  • Fotolar ne oldu? Merakla bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: superman34

Fotolar ne oldu? Merakla bekliyoruz

Bu akşam koyucam dün gece 2.den sonra bitirdim kasayı ve yorulup uyudum kusura bakmayın..
  • Resimleri siteye upload yapamadım hataya düşüyor. Bende başka yere yükledim linki aşağıda, fotolar ceptelefonundan çekilmiştir.

Resimler

Kasa alan başka arkadaşlarda topladıktan sonra resimleri koyup fikirlerini söylerlerse almayı düşünen arkadaşlara yardımımız olur.
  • Çok güzel durmuş hocam güle güle kullan. aşağıdaki konuyu inceleyebilirsen resim ekleme ile ilgili sorunlarınıda çözmüş olursun

http://forum.donanimhaber.com/m_27132526/mpage_1/key_resim%2Cekleme//tm.htm#32468359
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.