Şimdi Ara

Trust Çanta+Powerbank+Selfi Çubuğu+micro usb kablo 89tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
6.025
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi USR. -- 6 Ağustos 2021; 13:43:40 >

• Hikvision araç kamerası kampanyası isteriz.
  • Büyük bir indirim göremedim
  • Zaten direkt renklerden kaybediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derebey44

Büyük bir indirim göremedim

tek çanta satılsa 89₺ ye piyasada 120₺ cıvarı o zman evet

ama set içerisinde powerbank felan var bence avantajlı

• USR. kullanıcısına yanıt

Powerbankın genel fiyatı 40 Tl civarı indrimde 19 29 bandında alınabiliyor, çantalar şu dönemde baya ucuz zaten, yanında verilen selfie çubuğu ve kablonun fiyatı da 10 TL yi geçmez, kesinlikle bir indirim söz konusu değil

• Derebey44 kullanıcısına yanıt

• USR. kullanıcısına yanıt
    Hocam site guvenilir mi cantayi laptop degil gundelik kullanacağım poliester yagmur gecirmez vs midir

Powerbank is gorur mu xiaomi ayarinda midir

Usb girisi iphone icin de olur mu

Selfi çubuğu bluetoothlu mu

Eger set fiyati 200tl yi buluyorsa uygun gibi ben canta icin alacagim bilhassa gundelik kullanim cunku puma vs 150tl amazonda 85e düşüyor anca
  • Haber verdiğiniz için teşekkür ederim, ben aldım yeşil renginden… Ürün ile ilgili yorumlar iyi gibi. Gelince ben de yorum yaparım

• Geçen biri ifşalamıştı bu riverteknoloji konu sahiplerini Siz değil miydiniz bozacı ve şıracı
  • Bu arkadaş konu açıyorsa bilin ki ürünün markası trusttur
  • tam alacaktım ki 10 liralık kargo herşeyin içine etti

• renkler kötü olmasaydı alınırdı.

• mtan M kullanıcısına yanıt
    89tl odeme mi kargo var mi hocam ben canta icin alacaktim gundelik kullanmaya sanirim spor çantalar gibi degil kalin kece kumas devam ediyor mu alsam mi?
  • Bilmiyorum ki , kargo gelince yazarım

• slm arkadaşlar link verdiğim şirket daha öncede söylemiştim tanıdığım çalışıyor genelde trust ve dexim ürünlerinde bütçeli ürünler piyasaya göre uygun ürünler gördükçe paylaşıyorum. Site güvenilir daha önce araç kamerası hikvision yaklaşık 10 sf konusu vardı.Marketplace den hb,trentyol ve ınstagramdada varlar

linkteki pembe çantalı seti kızıma aldım fiyatına göre kullanışlı zaten tek çanta internette bile en uygun 120₺ altına yok

• Çanta geldi, ben beğendim fiyat performans olarak daha ne olsun. Fotoğrafları da paylaşıyorum ilk izlenimlerim olumlu…

• kargo olmasa alıyordum

• hepsiburadada aynı fıyattan satıyorlar arkadaşlar

Trust 22857 Lima Pembe Notebook Sırt Çantası + Pembe Fiyatı (hepsiburada.com)

https://www.hepsiburada.com/trust-22856-lima-yesil-notebook-sirt-cantasi-yesil-powerbank-selfie-cubugu-1-m-micro-usb-kablo-p-HBCV00000FMQ1I?magaza=RiverTek

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.