Şimdi Ara

Trump'dan Türkiye'ye tehdit : Türk ekonomisini yok ederim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
3
Favori
37.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yarın birkaç iphone kırar, yere birkaç kola şişesi boşaltır intikamımızı alırız
  • Üretmezsek adamlar bizi böyle parmağında oynatır işte,allah belalarını versin bu trump ve türevinin.Bu ilke ne zaman üretime önem verecek
  • Trump'a gerek yok Damat hallediyor.
  • Hava sahasını da kapatmışlar. Hayırlısı bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir vatan evladı da çıkıp demeyecek ki, Trump denilen adam bu "bir kere yaptım" dediği işi nasıl yaptı? Kim izin verdi? Kim bizi bu hale düşürdü? Kim ekonomiyi bir delinin tivitlerine bile dayanamayacak hale getirdi? Kim???
  • Suriye'ye girersek, Akdeniz'de yanlışlıkla gemi vurulursa (!) Ve beklenen deprem olursa sevr i mumla ararız demedi demeyin. 3ünü kaldıracak güç yok bu ülkede artık. Hoş birlik de yok.

• Lan turump bizim derdimiz bize yetiyor bi de sen çıkma.

Biri şuna silme şamar atsın, dolar sabitken herşeye %20 %30 zam geliyor, 60-70 kuruş artarsa karınca yeriz artık.

• Suriye simdi sinirli sekilde kuzey sahasini turk hava sahasina actik dese abdye soz soylemek dusmez. Sonucta suriye topragi hala resmiyette

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekonomıyı yok etmek ıcın once bır ekonomı gereklı.

bizde ekonomi adında bişi var damat oyalansın dıye var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: qq12

Bir vatan evladı da çıkıp demeyecek ki, Trump denilen adam bu "bir kere yaptım" dediği işi nasıl yaptı? Kim izin verdi? Kim bizi bu hale düşürdü? Kim ekonomiyi bir delinin tivitlerine bile dayanamayacak hale getirdi? Kim???
    Tabiki CeHaPe ve dıjj güçler...diyecekler.

• yolcum kullanıcısına yanıt
    hacı adam daha önce yaptığım gibi diyor sen birileri diyon kendi yaptım diyor daha önce :D
  • emir.ksk kullanıcısına yanıt
    En azından başkasıyla billur geçiyor, bizimkiler gibi kendi halkıyla değil...

• Bu başlığı görünce aklıma bir sokak röportajında ahabere konuşan ordinaryüs ekonomi profu bir vatandaş aklıma geliyor.

Vatandaş: amariga doları 100 TL yapsa almadım mi elinde patlar...

• acura07 kullanıcısına yanıt
    Demek ki damat artık Amazon dan birşeyler alamayacakl..

• Bir yandan tr ile ticaret hacmi 5 katına çıksın diyorlar. Diğer yandan ağzımıza ediyorlar. Trump bey resmen dal başak geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: paylaşımcı

Sen ne diyorsun hocam ya
    Yayinlariz filan demisler Bahceli beyin kalbi teklemis...
  • MegaWindows kullanıcısına yanıt
    Çoğunluk neyi isterse onu yaşamak zorundayız, yapacak bir şey yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TÜRKİYE olarak muhtemelen dışa en bağımlı ekonomik dönemi yaşıyoruz teşekkürler akrabayı kalkındırma partisi.

ATATÜRK hariç her dönem bağımlıydık ama bu denli olmamıştık kıbrıs çıkartmasını bile ayşe tatile çıksın ile başlatmıştık olayı şimdi 1 senedir çocuk gibi parka gidicez gidicez diyip gidemedik.

Sözle amerikan karşıtı olunmuyor ajanı ver, diğer fetöcüyü ver, s400 gelsin ama kurulmasın eylemlere bakınca hiç karşıt bir tavır yok.Suriyenin toprak bütünlüğü de ama olması için en ufak bir hamlede bulunma.Irakta kurulan kürdistan gibi suriyede kürdistan kurulmasına müsade et sonra BOP eşbaşkanlığını alenen kanıtla ve de ki ben amerika ab karşıtıyım yersennn.

Neyse bağırır seçmenini milliyetçilikle gazlar aynı zamandada milliyetçiliği ayaklar altına alır.

• Ekonomi yi bulursa bizede söylesin.2 Senedir öyle bir şey görmedim duymadım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.