Şimdi Ara

Trump: 'Brunson'ı bırakın dedim, bıraktılar'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
3.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ulan turp bizi dunya aleme rezili rusva ettin ama Allah senin de belani verecek çin her gun hiper gucluge yaklaşırken venezuela Türkiye suriye irak afganistan gibi garibanlarla ugrasmaya devam et

Cidden bu donem abdnin super guclukten dususunun baslangici diye geçecek obama da durakladi bununla geriliyor abd bushtan ultra nefret ediyorum ama amerikali olsam ona oy verirdim koltugu dolduran ulkeyi cidden guclendiren bir herifti

Gorbacov neyse sende osun osuruklu mezopotamya esekleri icin bizi sattın ya Allah belani verecek
  • Ulan turp bizi dunya aleme rezili rusva ettin ama Allah senin de belani verecek çin her gun hiper gucluge yaklaşırken venezuela Türkiye suriye irak afganistan gibi garibanlarla ugrasmaya devam et

Cidden bu donem abdnin super guclukten dususunun baslangici diye geçecek obama da durakladi bununla geriliyor abd bushtan ultra nefret ediyorum ama amerikali olsam ona oy verirdim koltugu dolduran ulkeyi cidden guclendiren bir herifti

Gorbacov neyse sende osun osuruklu mezopotamya esekleri icin bizi sattın ya Allah belani verecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adamın normal olduğunu düşünen var mı aranızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Bu adamın normal olduğunu düşünen var mı aranızda?
    Normal olan sensin yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Normal olan sensin yani

Alıntıları Göster
    Senmişsin atladığına göre her lafa?
  • Normal değil Trump ama Putin'den posta üstüne posta yiyor
  • Hiçbir ülke hiçbir ülkenin HUKUKUNA İÇ İŞİNE KARIŞAMAZ. ama görüyoruz ki gücü elinde bulunduran bazı kabadayı ülkeler bunu çiğniyorlar. yazık ne diyeyim
    bu ülkelerin hukuktan en çok bahseden ülkeler olmaları da ilginç
  • Trump reis emri verir gerisi emri alanlara kalır.Bu emirlere son yıllarda tek erkek gibi göğüs geren bülent ecevit kıbrıs çıkartmasıyla yapmıştır.Halk ise bu yaptığı dimdik ayakta durmasına sinirlenmiştir.Sonucu malum.Şu anda akp en iyi yoldan gidiyor ve abd nin her emrini harfiyen yapıyor.Arada sırada heyt hüyt diyor ama trump bir twittle dizginliyor.Ondan sonrada bu aktroll organizmaları kola dökerek iphone kırarak bizi tüm dünyaya kepaze rezil ettikleri hallerle karşı geldiklerini zannediyorlar.İşte cahillik bunu gerektirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 123zlatan1234

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Tamam 123zlatan1234

Shshsjsjsk

Blok

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Trump reis emri verir gerisi emri alanlara kalır.Bu emirlere son yıllarda tek erkek gibi göğüs geren bülent ecevit kıbrıs çıkartmasıyla yapmıştır.Halk ise bu yaptığı dimdik ayakta durmasına sinirlenmiştir.Sonucu malum.Şu anda akp en iyi yoldan gidiyor ve abd nin her emrini harfiyen yapıyor.Arada sırada heyt hüyt diyor ama trump bir twittle dizginliyor.Ondan sonrada bu aktroll organizmaları kola dökerek iphone kırarak bizi tüm dünyaya kepaze rezil ettikleri hallerle karşı geldiklerini zannediyorlar.İşte cahillik bunu gerektirir.
    +1500

"Ecevüt eğonaamiyi bidirdi yeğenim ağmak su ğuyruğuna giriyoğduk"

• Dolar 7,5 lira olduğunda ülkede rahip için referandum yapılsa bırak salınmayı, %80 oyla Başkan seçilirdi. O günlerde herkes salınsın kurtulalım diyordu. Şimdi herkesin tuzu kurudu, niye saldık demeye başladı.
  • Kandırıldım...
  • Eee doğru haber.. Bırakın dedi bıraktık
  • CyClopSx kullanıcısına yanıt
    Yo alakası yok. Burada ağır ahpartili kerimcem “bu duruşu sürdürün soğan ekmek yemeğe razıyız yeter ki onur şeref gurur” filan diye on tane yazı yazdı. Ver papazı al papazı dönemleriydi. Sonra tamam canım vermesen de olur al papazı olunca uzun süre ortalarda görünmedi. Sonra tabi yazdıklarını yiyip aynı kafa devam etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 8 Şubat 2019; 18:54:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güçlüyse gücünü kullanırsın
    Eğer kullanmayacaksan güçlü olmanın ne anlamı var ki ?

Çoğu kişi Trump için deli vs diyor ama şu an inceleyin ABD de ki çoğu istatistikleri hepsi son 50 yılın en iyisi. İşsizlik çok çok düşük ve normalde Trump u de sevmeyen göçmenlerin en fazla saatlik ücret aldığı donem Trump dönemi. Ve enflasyon neredeyse yok şu an ABD de. Dış piyasada atarlı olabilir ama şu an ABD Trump ile birlikte altın yıllarını yaşıyor ve bir daha ki seçimi de Trump kazanırsa sürpriz olmaz.

Bizim açımızdan olaya bakarsak. Biz hep kendi eksenimizden bakıyoruz. Çocuk gibiyiz. Kendimiz atarlandim mi nasıl da koyduk olurken baskasi bize atarlandiginda hemen ne vuruyon çocuğa oluyor

Örnek ; Çoğu kendini Osmanlici addeden kişiler Kanuni nin Fransa'ya bir mektupla baleyi bı asır yasaklandığını ve geciktirdigini gururla anlatırken başka ülkelerin bize karışmasına şerefsiz şu bu diye atarlanirlar. Ayarlanması yerine ben nerde yanlış yaptım da buna maruz kaldım diyip hatayı düzeltmeye çalışan yok. En basit en kolay yöntem olan Allah CC ye haval etme Allah CC den kahhar sıfatını kullanmayı isteğinde bulunma face den İsrail ve ABD boykotlari vs. Bu şekilde mı ABD batacak

Ha battı diyelim çin gelince sizce ABD den çok mu iyi olacak da Çin'den medet umar oldunuz.

Unutmayın. Adalet istiyorsanız kendi adaletini kendiniz yapmalı uygulamalı hakim olmalısınız . Başkasının adaletine kaldiysak vay halimize. Bu kucak olmamıştı başka bu kucak olmuş. Kucak olduktan sonra ne farkeder ki..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 15 Temmuz'un planlayıcısı Rahip Brunson, 2 tweet ile serbest kaldı :D Şimdi gülüyoruz geçiyoruz da 20 sene sonrasının siyasi malzemeleri bunlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.