Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.839
Cevap
55
Favori
116.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PlayerX

An itibariyle 3.sezon resmi olarak onaylanmış, gözümüz aydın.

kaynak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

kaynak

Muhtemelen ekşi'de görmüştür, elemanın biri ortaya sallamış ergenler de ergenliğini konuşturmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

quote:

quote:

kaynak

Muhtemelen ekşi'de görmüştür, elemanın biri ortaya sallamış ergenler de ergenliğini konuşturmuş.

Gördüm o başlığı boş beleş tipler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Imdb'de 3.sezon kısmını eklemişler, internette de doğrulayan haberler çıkmaya başladı.

http://renewcanceltv.com/true-detective-officially-renewed-season-3-hbo/

• İlk sezona tekrardan bakıyorum da bazı şeyleri yeni anlamaya başladım, buna benzer dizi var mı ilk sezona benzer?
  • Şu diziden sonra aradığım hiçbir polisiye dizide tadı bulamadım lan. :(
  • İlk sezonu 4 defa sıfırdan sanki daha önce hiç izlememiş gibi bir iştahla izledim ve bence 1.sezon çekilmiş en iyi dizidir.Şimdi otursam yine aynı iştah izlerim.O karakter gelişimi,Rust'ın aforizmaları ve yalnızlık hissini buram buram yaşatması Marty'nin kızamadığınız kişiliği çekimler,müzikler o tadı başka bir dizide filmde alamıyorum.

2.sezonda kendi içerisinde güzel dizi ancak 1.sezon çok tazeyken çıktı ve doğal olarak altında ezildi.HBO arada geçen sene bir yaz dizisi çekti The Night Of diye True Detective tadını o dizide ciddi biçimde veriyordu.

Nic Pizzolatto'nun 3.sezonla ilgisi var mı bu arada?
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Senaryoyu yine Nic Pizzolatto yazacak. Bu arada Deadwood'un yaratıcısı David Milch de ekipte yer alacakmış.

İlk iki sezonda başroller beyazdı. Mahershala Ali ile birlikte siyahilerin ağırlıkta olduğu bir kadro kurulabilir.

İlk sezonun kalitesini zaten yakalayamazlar da bari ikinci sezonu geçseler.
  • Pizzolatto gördüğüm en underrated isimlerden biri

• Get Out gibi bir şey olabilir mi ki?
  • Mahershala Ali yi House of Cards'dan tanıdım.Sonrasında bir kaç filmine denk gelmiştim.Bana kalırsa başrol için yanlış bir seçim olmuş.
  • https://www.instagram.com/p/BXBq8tTldbZ/

http://edition.cnn.com/2017/07/26/entertainment/true-detective-season-3/index.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 19 Ağustos 2017; 22:26:7 >

• quote:

Pizzolatto gördüğüm en underrated isimlerden biri

Underrated olduğunu hiç mi hiç düşünmüyorum, 2. sezon için haklı olarak çok eleştirildi. Magnificent Seven yeniden yapımı öyle ahım şahım değildi (bence). E bundan başka da birşeyi yok zaten. Eğer olur da 3. sezon da bekleneni veremezse bence "one hit wonder" olur.

Not: Kitaplarını okumadım onlar hakkında bir fikrim yok.

Edit: 1. sezon başarısının çok büyük pay sahibi da ayrıca yönetmen Cary Fukunaga'dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mnrl89 -- 20 Ağustos 2017; 1:39:48 >
  • Mahershala Ali'yi epey severim ama bu diziye gider mi bilemedim. İlk sezonki gibi ortaya bir şey çıkmaz ama 2'den iyi olur umarım.
  • Tekrar izlemeyi düşünüyorum diziyi

• Ali nin yanına kimi alacaklar acaba bence matthew ve colin den sonra ali çıta düsuyor net

İlk sezon olmasada hic degilse 2. Sezondan kotu olmasa bari

• Carmen Ejogo kadroda

True Detective (2014 - )
  • Yeni sezondaki cast kalitesi aralarinda en kotusu olacak herhalde. Gidisat bunu gosteriyor.

• rust cohlo nerdesin be
  • 2. sezonu pek beğenmemiştim. 1. sezon gibi bi efsane zor gelir sanırsam. Hele intro müziği yokmu efsaneee :)
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.