Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
3.839
Cevap
55
Favori
116.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk sezonda böyle sıkıcıydı ki başları? Ama sezon bitip konuyu tamamen karakterleri tamamen anlayınca her bölüm inanılmaz güzelmiş gibi oldu tahnminen b urda da olur. Olay bitince karakterler tamamlanınca ya ilk b ölümdeki şu detay bile çok iyi dersin Ama ben bu sezonu da inanılmaz buldum
  • 2x6

Bizim Frank'ı Casper satmış halbuki. Afalladım burda. Sezonun başından beri Frank'ın bütün işleri yerine koyan sağ koluymuş gibi gösterildi. Colin Farell üstüne koyarak performansı ilerliyor. Frank-Ray, kafayı bulma ve oğluyla gözetmendeki sahnelerinde iyi oynadı. İlk sezondan alıştığımız ilginç imgeli, sapkınlık figürlü bir dekorlar tarzı bir sahne bekledim parti benimde beklediğim gibi çıkmadı.
  • Orgy e katılmadı ama seri pıçak darbeleriyle deşti kalbimi o da yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ray'in oğlu acayip itici. Öyle bir karaktere böyle çocuk oturmamış. Demekki çocuk tecavüzcüden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Ray'in oğlu acayip itici. Öyle bir karaktere böyle çocuk oturmamış. Demekki çocuk tecavüzcüden.

Çok pardon da nerenizle izlediniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

quote:

Ray'in oğlu acayip itici. Öyle bir karaktere böyle çocuk oturmamış. Demekki çocuk tecavüzcüden.

Neden?

• Frank ve Ray'in masadaki dialogları güzeldi.Onun dışında Ray'in kafayı bulduğu sahne iyiydi...
  • quote:

quote:

quote:

Neden?

Harbi neden ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yengec1907

quote:

quote:

quote:

Neden?

Harbi neden ?

6. Bölümü izlemedim ama arkadaş 5 teki babalık testi olayından dolayı böyle demis olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Neden?

Dizide bir kaç defa çocuğun tecavüzcüden olduğu söylendi diye hatırlıyorum tepkim fazla olmuş olabilir kusura bakmayın

• quote:

quote:

quote:

quote:

Neden?

Dizide bir kaç defa çocuğun tecavüzcüden olduğu söylendi diye hatırlıyorum tepkim fazla olmuş olabilir kusura bakmayın

Hala muallak diye biliyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Aras.

1. sezon 2ye gore efsane diyorsaniz zirvede birakayim :)

2 bence cok kotu gidiyo..ne dedektifi yaa..abi ben daha simdiye kadar dedektif merkezindd donup bukadar gizemsiz bukadar sıkıcı ne bi film nede dizi izledim..ilk sezon mükemmel di bana gore bu baska bi dizi true detective falan degil !!!

• Şimdi şuraya yazılan bazı şeyleri gerçekten anlamıyorum hani bir kesim var oyunculukları eleştriyor birşey diyemem her ne kadar sanki colin farrell film,dizi çekmeye yeni başlamış gibi konuşanlar olsa da adam zaten iyi bir oyuncuydu çok şaşırmaya gerek duymuyorum birde şunu merak ediyorum kaç kişi konudan dolayı true detective in ilk 2-3 bölümünde of ne harika dizi felan dedi bence ilk sezonun bukadar beğenilmesinin bir sebebi de baya vahşi sadistçe şeylerin olmasıydı bunda olmayınca bir boşluk hissi yaratmış olabilir ama ben ümitliyim bu sezondan da
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

1sezonu bitirdim 2sezon birinci bölümden sonra hayal kırıklığı geldi bana devam edeyim mi 1sezon kalitesini yakalıyor mu?

4.bölüm de biraz açılıyor 5.bölüm gayet iyi 6.bölüm süperdi bence az önce izledim her saniyesinde stres oldum resmen
  • Ya forum harbiden ergen dolu yada forumun yarısı sapık ulan filmdeki karakterler sevişsin diye gözleyen mi ararsın toplu seks sahnesi çıksada izlesek diye bekleyen mi ararsın millet kafayı yemiş.

Bölüme gelince dizi aşırı derecede iyi bir halde bence eleştiren adam kumda oynasın hele bu bölümden sonra oyunculuk konusunda laf eden varsa hakkaten farklı birşey izliyor yada hiçbirşeyden anlamıyor demektir.
  • 2x6 izledigim en guzel true detective bolumu olabilir. ozellikle velcoro ve frank'in cocuklu sahneleri cok iyiydi. velcoro karisiyla konusurken gozum doldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mizuhara -- 29 Temmuz 2015; 12:28:52 >
  • Bölümün son 10 dakikasının içine eden soundtrack e sahip berbat bir bölümdü. Adamlar gerçekten parçanın iticiliğiyle beni gerim gerim germeyi başardılar. Sinirimden küfredip bölümün son 1, 2 dakikasını izlemedim. Son on dakikası kurtlar vadisinin yanında absürt kalır. Partideki güvenlik önlemleri gerçekten üst seviyeydi! elinizi attığınız her yerden bıçak kapabilirsiniz. hadi seni buradan çıkartalım nedir lan? nereye çıkartıyorsun? ikinizin kafası bi milyon halde çam yarması adamı ko yapıp yüz kişi arasından yürüyüp kimsenin beklemediği dış kapıdan dışarı çıktılar bravo.
  • 2x5 ve 2x6 izlendi.
  • ya bu 2.sezona ısınamadım ben ya oturup izlemeye vaktim yok diye mi acaba 1.bölümü açtım 10 dakika izledim ve kapattım
  • Herşey güzel hoşta

Ani niye o partiye katıldı hiç bişe anlamadım , öyle gizliden sızıp istediğiniz bilgileri çalabiliyodunuz madem kızı niye tehlikeye attınız boşuna :)
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.