Şimdi Ara

True Detective (2014)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
3.699
Cevap
61
Favori
102.781
Tıklama
Giriş
    4944 Mesaj
    Hadi ama artık rachel ramadan da bitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Frank in Ray e böyle bir oyun kurduğunu tahmin ediyordum da nezaman ortaya çıkacak onu bekliyordum açıkcası :) cinayetin detaylarıda çözülmeye başladı , olayın içinde bir şantaj şebekesi var bakalım daha kimlere kadar dokunacak bu cinayet merakla bekliyorum, Frank in karısından da başka bir haltlar çıkacak sanki
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Başarılı bir bölümdü. 4. episode ile şaha kalktı dizi. Colin Farrrell oyun gücünü fazalsıyla hissettirmeye başladı. Böyle devam ederse Rusty gibi hafızalara kazınır karakteri. 1. sezonla mukayese ediyorum da , 1. sezona vahşetül dehşet bir hayranlık duymama rağmen 2.sezondaki olay kurgusu ve konu derinliği müthiş başarılı. İple çekiyorum ep06 yı.
    |
    |
    Ama kesinlikle ne oyunculuk ne senaryo ne de başka bir hususta birinci sezon ile mukayese edilemez.
    |
    |
    oyunculuklar çok iyi, velcoro'nun Woodrugh'ın bezzerides'ın, özellikle rachel bacımız iyi döktürüyor , elektronik sigara içerkenki hali
    ayrıca frank semyon ile biraz sopranos havası da sezilmiyor değil
    |
    |

2. sezonunda kendine göre bir kalitesi var ben beğendim.
  • Yüzbaşı
    929 Mesaj

Şunu söylemesi gereken biri lazımdı.

|
    |
    Dil-hun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sherlock olayı çözerken adam hayran kalıyorsun. True Detective'de ise adam olayı çözerken bunun ismi neydi la diyorsun
    Yıllardır dizi film takip ederim kafamda milyon tane garip isimler var ama bu dizideki olaylar ve kişiler karmaşık geliyor hâlâ.
    Polisiye ve suç tarzı seviyorsanız tavsiye ederim güzel dizidir. İzlerken dikkatli izlemek gerekiyor yoksa kopmak mümkün. Tarz olarak da biraz ağır bir tarzı var. Olaylar ağır ağır ilerliyor.

|
    |
    Sean john kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel
    Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Epic: TheHumanSpectre
    İzlediğim diziler için TV Time profilim
  • Yarbay
    19458 Mesaj

Ben bolumu anliyorum ama dizi butunuyle baglanti kuramiyorum, dedigin gibi ana karakterler disinda ki isimleri de bilmiyorum hala finale kadar boyle devam ederse ilk kez bir diziyi 2. Kez izlemek zorunda kalacagim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Merc With a Mouth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    911 Mesaj
    |
    |
    |
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys - See - The Mandolarian
  • Binbaşı
    1009 Mesaj
    1. Sezonu olay çözme aşamasına kadar Rust sürüklemişti. Oyunculuğu, demeçleri dizinin yavaş akışının önüne geçti. Ama bu kez öyle bir karakter yok birçok olay var. Yavaş ilerlese de bana göre dolu dolu ilerliyor. Her olayın, her karakterin ana konu üzerinde etkisi var. Son bölümde de gördük
    Frankin yardımcısı, Tony hepsi olayın içinde
    . Geçen sezon bizde müthiş bir tad bıraktı, bu sezon da bana göre onun kadar iyi şimdilik. Sadece biraz karışık

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2x5

Farrell yardırdır resmen. Daha sezon başlamadan bu adam herkesi yanıltacak demiştim. Mükemmel oynadı bu bölüm.

Frank'in Velcoro'ye bir oyun oynadığı baştan belliydi. Ayrıca Velcoro'nun bunu öğrendiğindeki sahne Farrell'in oyunculukta aştığı noktaydı.
    |
    |
    |
    |
    Rachel Mcadams'ın sevişme sahnesini iple çekiyorum,az kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Dictator -- 24 Temmuz 2015; 20:22:32 >
  • Çavuş
    63 Mesaj
    Rachelin çiçikleri is coming
    |
    |
    |
    |
Canlı Tv izle
haberler
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.