Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.839
Cevap
55
Favori
116.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Börcır

quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Geçen sezon 5. bölümden sonra akmaya başlamıştı dizi. Yarin büyük gün.

Geçen sezon her bolumu ayri heyecanlıydı, bu sezon cogu kisi konu ne anlayamıyor bile

Şimdiye kadar bir şey anlamamıştım ama şimdi anladım olayı baştan tekrar izleyince güzel aslında konusu 5.bölüm ile aşacağını düşünüyorum ben.
  • 1.Sezonu yeni bitirdim ve Diğer 5 bölümü arka arkaya izleyesim var.
  • 5. Bölüm kick*ss de mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook'ta yorumlarda falan bütün olayların birbirine bağlandığını söylemişler bu bölümde hadi bakalım altyazı gelsin de görelim :))
  • 6. bölüm fragmanı HBO:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad -- 20 Temmuz 2015; 16:21:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

6. bölüm fragmanı HBO:

Büyük ihtimalle Tascha nın peşine düşmek için böyle bir olayın içine giriyor Bezzerides.

• 2x5

Sezonun en iyi bölümüydü bence, olayların bağlanışı ve yeni bir yola girilmesi açısından baya tatmin edici bir bölüm geldi.

pain is inexhaustible. it's only people that get exhausted. Çatışmadan 66 gün sonrasında geçiyor bölüm. Ray işi bırakmış Frank'in yanında çalışıyor. Ani olayları unutamamış hala araştırma derdinde. Ray karakteri adına etkileyici bir bölüm olduğunu söylemek lazım. Bana göre dizideki en sağlam karakter kendisi zaten. Avukatıyla konuşmaları, Frank için dedektiflik yapması, Dr.Pitlor'ı halletmesi ve tabi ki Frank'in verdiği tecavüzcünün yanlış adam olduğunu farkettiğindeki halleri. Colin Farrell bu bölümle beraber rüştünü ispatlamıştır diyebiliriz artık. Yani adam akmış bölüm boyunca.

Bu arada spoiler içeren güzel bir entry ekşiden. Bölümü izlemeden okumayın olayları anlamakta zorlanan arkadaşlara yardımcı olsun.

https://eksisozluk.com/entry/53342524

• beyler altyazı düşmedimi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anterman

beyler altyazı düşmedimi ya

http://altyazi.org/sub/s/367090/True-Detective.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 20 Temmuz 2015; 17:41:07 >
  • 2x5

Güzel bölümdü. Sarı hatınu yine gördük. Ray estetikçiyi döverken acayip hırslandım. İleriki bölümde, bahsedilen orgy partilerini görebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Prestige -- 20 Temmuz 2015; 19:19:56 >

• güzel bölüm yalnız colin farrell dışında kaliteli oyunculuk gösteren kişi yok gibi dizide.
  • Güzel bölümdü umarım izlediğime değer iyi bir finalle biter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 3 bölümde olaylar tavan yapacak..

Velcoro'yu isyan mermisiyle vuran karga maskeli herifle bölüm sonunda gittikleri yerde havada uçan leş kargaları arasında garip bir bağıntı var bence. Barakada işkenceyi yapan kişi de bence karga kostümlü herif.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bergov

güzel bölüm yalnız colin farrell dışında kaliteli oyunculuk gösteren kişi yok gibi dizide.

Woodroughda iyi oynuyor bence.

• bergov kullanıcısına yanıt
    Colin Farrell zaten tartışılmaz

• Velcoro'ya acayip üzülüyorum lan, adamın hayatını yemişler resmen.

Sonu mutlu bitse bari...
  • Surveillance kullanıcısına yanıt
    O değilde aralarında bir şey yaşanmadı hala ona üzülüyorum
  • @YunotheKid
    Bu bölüm performansı hiç hoşuma gitmedi nedense.
    @Eagle Claw
    Diziyi batıracak falan diyordu millet sene başında, diziyi taşıyan adam o şu an.

• 2x5

Güzel bölümdü olaylar kızışıyor. Diyaloglar sağlam yazılmış bu bölüm. 3.sezon onayı gelmedi hala herhalde bu sezon son olacak.
  • olaylar cok karısık gitse de bu bolumde kafamız da olayların gidişatı hakkında bazı yargılara varabiliyoruz.bence bu sezonun en iyi bölümüydü.

2*6 fragmanı adrenalin yükseltir
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.