Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.838
Cevap
55
Favori
116.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yine 4. bolum ve yine guzel bir aksiyon sekansi
  • 2x04

* Frank karakteri olmasa belki ilk sezondan bile başarılı diyeceğim. Karakter vasat, hikayesi vasat, oynayan aktör vasat. Resmen batırdı sezonu.

* Colin Farell beklediğim gibi, çok iyi gidiyor. Ari'nin babasının tespitlerine tepkisizliği çok iyiydi.

* Bardaki şarkıcıdan bıktım artık.

* Çatışması sonrası karakterlerin bakışmaları sezonun en iyi sahnesiydi belki de. Paul hiç etkilenmedi olaydan, hatta kendini buldu diyebiliriz.

* Bizimkilere tuzak kurulduğunun ipucu başkan yardımcısının kendinize dikkat edin bakalım demesiydi, sonradan düştü jeton.

* İlk sezon gibi olayı dolandıra dolandıra anlatıyorlar yine. Avrupalı herifler, maskeli adam, Frank'in ortakları... İyice karıştı hikaye.

* Ekşi'deki bir aptal Fukunaga daha iyi çekerdi çatışmayı demiş, ulan nereden biliyorsun kimin nasıl çekeceğini? Adamlar A kalite çatışma sahnesi çekmiş, hala bu olsaydı o olsaydı yazıyorsun. Ben de etrafta NBC çekseydi diziyi diye dolaşayım o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

https://www.youtube.com/watch?v=yL2JgT04ULw

Eyvallah sağolasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi biraz yavaş ilerliyor.
    Frank'in olayları çok kafa karıştırıyor bazen takip etmekte zorlanıyorum. Çok dikkatli izlemek gerekiyor. Çatışma olayına gelince elemanlarımız çok ciddi bir tuzağa düştüler. Taktik tim almadan gitmeleri sağlandı. Daha gelirken ateş açıldı adamlar hazırlıklı olduğu kesindi. Bu büyük ihtimalle belediye başkanının işi. Ya da Frank'i zor duruma sokmak isteyen kimse onların ki bence ortak çalışıyorlar. Yeni bölüm previewine bakarsak davanın üstü kapatılmış gibi görünüyor bu olay sonrası. Zaten hepsinin ciddi bir soruşturma geçirmesi lazım ki sıradaki bölümün daha da durağan olmasını bekliyorum. Sezonu yarıladık artık yavaş yavaş kopması lazım olayların.

Ben iki sezonu kıyaslayanlardan olmam. Bunda da oyunculukların hakkı veriliyor. Sadece Vince Waughn nedense gözüme hoş gelmiyor (belki de o tip bir rolüne alışmadığımızdan) ve Kelly Reilly çok sönük, tutuk görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtem

Dizi biraz yavaş ilerliyor.
    Frank'in olayları çok kafa karıştırıyor bazen takip etmekte zorlanıyorum. Çok dikkatli izlemek gerekiyor. Çatışma olayına gelince elemanlarımız çok ciddi bir tuzağa düştüler. Taktik tim almadan gitmeleri sağlandı. Daha gelirken ateş açıldı adamlar hazırlıklı olduğu kesindi. Bu büyük ihtimalle belediye başkanının işi. Ya da Frank'i zor duruma sokmak isteyen kimse onların ki bence ortak çalışıyorlar. Yeni bölüm previewine bakarsak davanın üstü kapatılmış gibi görünüyor bu olay sonrası. Zaten hepsinin ciddi bir soruşturma geçirmesi lazım ki sıradaki bölümün daha da durağan olmasını bekliyorum. Sezonu yarıladık artık yavaş yavaş kopması lazım olayların.

Ben iki sezonu kıyaslayanlardan olmam. Bunda da oyunculukların hakkı veriliyor. Sadece Vince Waughn nedense gözüme hoş gelmiyor (belki de o tip bir rolüne alışmadığımızdan) ve Kelly Reilly çok sönük, tutuk görünüyor.

Yorumunuza aynen katılıyorum hocam

Bölümün son 10 dk'sı gerçekten fenaydı.
    Çatışma sahnesinden sonra bizimkilerin endişeli halleriyli birbirleriyle kesişmeleri güzeldi Paul hariç.Paul çatışmadan sonra çok soğukkanlı duruyordu, adam aradığı ambiyansı sonunda buldu Yalnız o değilde patlama sahnesi efekt yönünden bence başarısızdı çok takılacak bi sahne değil ama dikkatimi çekti ister istemez.

• 2 sezon vasat devam ediyor benim açımdan.

• Son 10 dakika fenaydı. Şehirdeki bütün polisler öyleyse daha ne cinayetler işlenir Vinci'de

Fragman

İlk sezon gibi suçlu ölünce dava kapanacak ama bunlar yine olayın peşini bırakmayacaklar. Üniformalara ve tiplere bakılırsa ceza alacaklar ek olarak zamanda bir atlama da olabilir.

• Aynen dediğiniz gibi zaman atlaması olabilir. Bizim Ray'in bıyıklar gitmiş hem de
  • 2x4 izlendi

• Bayan dedektif aşırı iyi duruyordu enson sahnede

• AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt
    Kötü olmuş yakında saçlarıda keser o zaman kel aynağa döner.
  • Bunun bir polisiye dizi olduğunu hatırladılar sonunda.

Rachel çok vahşi bir hatun ya.
  • Polislerin çatıştığı sahne gerçekçi olmuş.
    2. sezon iyi gibi. Bakalım nolcak.
  • intro'daki sarkinin tamamini dinlemeyenler icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

intro'daki sarkinin tamamini dinlemeyenler icin

ezan mı var müzikte

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    sarkinin karizmasinin icine etmis
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    bıyıkları niye kesmiş
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt

2.sezon başlamadan önce resimlerde ilk bıyıklı haline gördüğümüzde Colin'i bıyık gitmemiş bir acayip olmuş filan dedik. Şimdi bıyıklı haline alıştık, bıyıksız bir tuhaf oldu şimdi.
  • Ilk sezon daha cok gizem uzerineydi ..tamam burdada gizem var ama cok fazla kalabalik basrol kadrosu tam odaklanamiyosun..cok dağınık gidiyo..ilk sezondaki gibi iki basrollr acayip bi bag kurabiliyorduk..bunda daha kimseyi benimseyemedim..gizem zayıf ..dedektiflik hissi zayif..eminim cok guzel devam edecek ama..izlemek simdilik keyif vermiyor bana..

• son sahneler efsanedi 4 bölüm kaldı aksiyon full devam eder heralde
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.