Şimdi Ara

TRT World'e yatırım yapılıp geliştirilmeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TRT World'e yatırım yapılıp geliştirilmeli
    Şu an dünyada müthiş bir Türkiye karşıtlığı var. Siyasi çevreler Türkiye'den nefret ediyor. İşid destekçisi, sivilleri katleden, etnik temizlik yapan, cihadçı diktatörlük olarak görüyorlar.

Her ülkenin böyle kendi propaganda kanalı var bizim kanalımız da TRT. Bilhassa şu son olaylarda bizim derdimizi iyi anlatıyor.
    Ama İngilizce dışında başka dillerde de hizmet vermeli ve muhabir sayısını artırarak ses getirecek haberlere imza atmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Intermediate İngilizce ile eminim tüm dünya izliyordur kardeşim. Sonra da diyorlardır aa Türkiye ne güzel ülke her şey ucuz her şey kaliteli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Montmartre

Intermediate İngilizce ile eminim tüm dünya izliyordur kardeşim. Sonra da diyorlardır aa Türkiye ne güzel ülke her şey ucuz her şey kaliteli

Kimden duydun bunu?

• Esasen inanmak istemeyen yabancılar yine inanmaz, ağzımızla kuşta tutsak hiç bir zaman onları ikna edemeyiz mutluda edemeyiz.

TRT World kanalının youtube sayfasında bir video var, YPG teröristleri tarafından atılan roketler sonucu hayatını kaybeden genç kızımızın videosu, yabancılar videoyu dislike yağmuruna tutmuş, yorumlarda görüntülere fake yazan bir zihniyetten bahsediyoruz.

İşte sorunda burada, tamam biz gerçekleri yinede anlatacağız ne kadar dinlemek istemeselerde, ama ondan sonra banane onlardan yani, onlar kimki ben kendimi batılıya beğendirmeye çalışacağım, benim kültürümü dinimi aşağalıyıp küçük gören kibir budalası yabancılara zerre müsemma göstermem, çünkü onların zihniyeti baştan kötü.

Bu arada konu mevcuttu hemde baya detaylı. Gördüğünüz gibi yinede uğraşıyoruz;
    https://forum.donanimhaber.com/trt-world-turkiye-nin-uluslararasi-sesi--131034508

quote:

Mesela bakın şu TRT World videolarını Türkiye düşmanları basmış. Videolara dislike savaşı açıp yorumlardada Türkiye'ye iftira atıp terör propagandası yapmışlar.

Bizim milletimiz milyonlarca izlenme sayısına ulaştırdığı saçma şaka videolarına aktardığı enerjisini şu videolara verse ya.

Lafa gelince herkes atıp tutar ama iş elini taşın altına koymaya geldimi ortada göremezsin bu kesimi.

Yazık ya. Videolarımızı resmen terörist seviciler basmış, bizim milletten ses yok.

Şu videoları acil beğenelim, videoların altındaki teröristlerin yorumlarını dislike edelim. Türkiye'yi savunan mesajları beğenelim. TRT World kanalınada abone olalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SurlarÖnünde -- 17 Şubat 2018; 10:49:13 >

• TRT 1 dışındaki tüm TRT kanalları kapatılmalı. Faturalardan alınan TRT bedeli denen saçmalık da iptal edilmelidir.
  • merve kavakcı gelsın trt worlda
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    TRT spor bence güzel bir kanal,

TRT belgesel de çok güzel belgeseller yayınlıyor veya iyi belgeseller yapıyorlar.

TRT bedeli saçmalık evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: winwin35

TRT spor bence güzel bir kanal,

TRT belgesel de çok güzel belgeseller yayınlıyor veya iyi belgeseller yapıyorlar.

TRT bedeli saçmalık evet.

Valla 1 aydır filan işsizim hocam bakıyorum çoğu zaman aynı belgeselleri yayınlıyor TRT Belgesel. Evet kaliteli ama aynı şeyleri döndürüp durduktan sonra anlamı yok.
  • umarım en kısa sürede hepsi kapanır.. trt world denilen çakma ahaberi de izleyen varmış demek ki... bizim vergimizle gece gündüz akp propagandası yapıyorlar...
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    TRT HABER ve TRT Belgesel güzel kanallar neden öyle dediniz ki?

Not: TRTHABER'i sadece Doğadaki İnsan programını izlemek için kullanıyorum

• Saygınlık kazanmak isteniyorsa, hukuk'a önem, insan haklarına ve demokrasiye önem, ohal'in bitirilmesi, tutuklu gazetecilerin mağduriyetleri giderilmesi, ancak bu adımlarla saygınlık kazanırsın.

Yitip giden saygınlık, bir medya kanalı aracılığıyla kazanılamaz. Üzgünüm..
  • Ağzımızla kuş tutsak yine bir şey değişmez. Batı gerçeği bilmiyor mu, biliyor. Peki neden Türkiye karşıtlığı yüksek. Çünkü çıkarları bunu gerektiriyor. Onlara dünyanın en güçlü televizyon kanalı ile seslensek, sabah akşam yayın bombardımanı yapsak bir şey değişmez. Emin olun onlar bizi bizden iyi biliyor. Bildikleri için böyle davranıyorlar. Bir an düşünün, dünyanın en demokratik en evrensel hukuk devleti olsak bile PKK'yı neden desteklemesinler, Türkiye'nin bölünmesine neden karşı çıksınlar?

• Trt world u izleyen olduğunu sanmıyorum. Onun yerine hakkımızdaki iddiaları ingilizce dilinde ve pek çok farklı dildeki altyazı ile cevaplayan bir Youtube kanalı açılsa daha çok kişi izler. Ak troll tayfası benzeri bir uluslararası troll tayfası kurulda ve yabancı forumlarda sitelerde hakkımızı savunma daha mantıklı gibi geliyor bana.

• asau kullanıcısına yanıt
    Siyasi adımlar zaten değişmez ama en azından halkın bir kesimi hakkımızdaki kötü imajı kafasından atabilir.

• TRT World kaliteli iş yapıyor. Taraflı bir kanal olduğuna katılıyorum. Türkiye lehine yayın yaparken tarafsız olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asau

Ağzımızla kuş tutsak yine bir şey değişmez. Batı gerçeği bilmiyor mu, biliyor. Peki neden Türkiye karşıtlığı yüksek. Çünkü çıkarları bunu gerektiriyor. Onlara dünyanın en güçlü televizyon kanalı ile seslensek, sabah akşam yayın bombardımanı yapsak bir şey değişmez. Emin olun onlar bizi bizden iyi biliyor. Bildikleri için böyle davranıyorlar. Bir an düşünün, dünyanın en demokratik en evrensel hukuk devleti olsak bile PKK'yı neden desteklemesinler, Türkiye'nin bölünmesine neden karşı çıksınlar?

Aynı kendinizi anlattınız, ne dersek diyelim ne yaparsak yapalım kafanızdakiler değişmiyor...

• sen cebinden vereceksen destekle gelişsin ben cebimden trtye herhangi bir destek vermek istemiyorum.

• İktidar aleyhine olabilecek bir skandalı tüm dünyaya duyurmayacakları için, trtnin hiç bir kurumu umrumda değil.Bizden trt payı adı altında aldıkları paralar da zehir zıkkım olsun.

Akp ortadoğu politikasını dünyaya anlatmak istiyorsa, kendi imkanlarıyla bir kanal kursun.Her şeyi devletten beklememek lazım.Davutoğlunun mahvettiği dış politikayı neden benim vergilerimle elaleme cici olarak gösteriyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: koçari

Trt world u izleyen olduğunu sanmıyorum. Onun yerine hakkımızdaki iddiaları ingilizce dilinde ve pek çok farklı dildeki altyazı ile cevaplayan bir Youtube kanalı açılsa daha çok kişi izler. Ak troll tayfası benzeri bir uluslararası troll tayfası kurulda ve yabancı forumlarda sitelerde hakkımızı savunma daha mantıklı gibi geliyor bana.

TRT World'un youtube ve facebook sayfasına bak. dediğini yapıyorlar . . .

aktrol sayfasından çıkmadığınız için göremeyebilirsiniz . . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

Esasen inanmak istemeyen yabancılar yine inanmaz, ağzımızla kuşta tutsak hiç bir zaman onları ikna edemeyiz mutluda edemeyiz.

TRT World kanalının youtube sayfasında bir video var, YPG teröristleri tarafından atılan roketler sonucu hayatını kaybeden genç kızımızın videosu, yabancılar videoyu dislike yağmuruna tutmuş, yorumlarda görüntülere fake yazan bir zihniyetten bahsediyoruz.

İşte sorunda burada, tamam biz gerçekleri yinede anlatacağız ne kadar dinlemek istemeselerde, ama ondan sonra banane onlardan yani, onlar kimki ben kendimi batılıya beğendirmeye çalışacağım, benim kültürümü dinimi aşağalıyıp küçük gören kibir budalası yabancılara zerre müsemma göstermem, çünkü onların zihniyeti baştan kötü.

Bu arada konu mevcuttu hemde baya detaylı. Gördüğünüz gibi yinede uğraşıyoruz;

https://forum.donanimhaber.com/trt-world-turkiye-nin-uluslararasi-sesi--131034508

Fake deseler de yabancilardan tepki almak bile onemli. Turklerin yaptigi cogu video maalesef sadece turkler tarafindan izlenip yorum aliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Punk -- 13 Şubat 2018; 23:56:34 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.