Şimdi Ara

TRT'nin yeni dizisinde dakika bir gol bir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
1
Favori
15.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kes tıraşı.Burada atarlandığın adamı karşında görsen "abi abi" dersin.Troll seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mis Kokulu Yalanlar

quote:

Orijinalden alıntı: Sahîpkıran

Boş kemalistler, siz kendi dizinizi yapında onu da izleyelim. Olmayan tarih bilginizle gelip şu forumda tatava yapmayın.

Bizim tarihimizde, tarihcilerimizde belli. Diziye gerek yok. Akp yalan bir tarih yaratip sizi inandirmaya ve ulkeyi bolmeyi amacliyor bunu goremeyecek kadar korsunuz. O dizilerin hepsi ulkedeki butun vatandaslardan alinan vergilerle yapiliyor ustelik hatirlatirim. Trt'de yapilan diziler, programlar madem sadece sizin yalanlarinizi yaymaniz icin bir amac o zaman sadece akp'lilerden trt vergisi alinsin.

Gözümü açtın teşekkürler, kördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • patya P kullanıcısına yanıt
    bence etkisi çok büyük tartışmaya girmek istemiyorum ben dizi yi izlemedim isteyen izler istemeyen değiştirir kanalı bu kadar basit Tarihi kendi gözünden anlatmak isteyen de çeker bi dizi bir sürü yazı okudum Atatürk'ü öven de Osmanlı'yı öven de son dönem için konuşuyorum isteyen istediğine inanır ikisini de kötüleyende yani bu Atatürk'ü övüyor yada kötülüyor diye okumamazlık yapmadım aynı şekilde Osmanlı için de beğenmeyen gitsin dizi çeksin

Tekrar söylüyorum diziyi hiç izlemedim tokat sahnesinide izlemedim

• drejtc kullanıcısına yanıt
    Ceza alacak bir üye için seviyemi bozmayacağım.
  • Vaovvvv oda tv

• Mustafa kemalin askörleriyük

Mustafa kemalin askerleriyük

Heykel heykel heykel istiyoyukkkkk

• Muhteşem yüzyılı da gördük herkes kendi çerçevesinden olaylara bakıyor, yapacak bir şey yok ülkenin hali bu

• TRT'i sadece mac zamanlarinda izlerim onun disinda cok bos kanal izlemeyin izlettirmeyin

• Bu tokat bazılarını bayağı bi çıldırtmış

• Atatürk'e alternatif yaratmaya çalışıyorlar, bence tek çaba bu. Mesele tarihe önem vermek, Abdülhamit'in kıymetini bilmek değil, biraz reel hayata bakın, Abdülhamit ile ilgili şeyler çok fazla arttı. Bunlar tesadüf değil. Kendi Atatürklerini yaratıyorlar. Halbuki Abdülhamid hayatta olsa ilk tokatlayacağı güruh bunlar olurdu. Yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 25 Şubat 2017; 9:58:19 >
  • quote:

Boş kemalistler, siz kendi dizinizi yapında onu da izleyelim. Olmayan tarih bilginizle gelip şu forumda tatava yapmayın.

Atam ülkeyi karı kız için satmadı ama senin ataların bir anahtara karıya kıza nelerini verdi
  • Ulan yapılan bir emeğe de saygı gösterin yol istemeyruk, köprü istemeyruk,havaalanı istemeyruk,cami istemeyruk, başkanlık istemeyruk,bu olmamış,bunu yapamamış ,bunu yalan yapmışlar.adamların HAYIR ruhlarına işlemiş.sanki bize bu güne kadar öğrettikleri tarih doğruymuş ta bir bu dizi gerçeği yansıtmıyor.anlaşılan payitaht Abdülhamid malum zihniyeti çok rahatsız etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

quote:

Atam ülkeyi karı kız için satmadı ama senin ataların bir anahtara karıya kıza nelerini verdi

Videosunu koyalım da tam olsun Övündükleri insanlara bak.Bir de 'hadi ben kaçtım' işareti yapıyor ingilize

• Atam büyük adammış harbiden, kimler geldi, kimler geçti, toplayıp üstüste koysan bir atam etmiyor kimse. Böyle uyduruk diziler izlemiyorum, zaman kaybı.

• Aslında şurda tartışılan sorun ordaki tokat vs. değil. Sorun, şucu ve bucu diye insanları ayırmak. Evetci-hayırcı , osmanlıcılar , akpliler diye insanları değerlendirmek. Arkadaşlar insanları savunduğunuz bir görüşten dolayı karşınıza alıp genellemek ne kadar doğru? Size aynı şey yapılsa ne hissedersiniz? Empati. Bi birlik olsak, şu tepeyi aşsak hep beraber. Ama yok, biz hep kavga edelim. Çünkü bize yakışan birlik olup ilime gitmek değil, her yeni güne kavgayla uyanıp boş muhabbetlerle debelenmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neeo -- 25 Şubat 2017; 10:8:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thawne

quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

quote:

Videosunu koyalım da tam olsun Övündükleri insanlara bak.Bir de 'hadi ben kaçtım' işareti yapıyor ingilize

Eline sağlık hocam tam oldu şimdi. Adamlar o yıllarda bile kameraya almış ilerisini görüp ispatlı yani

• neden eleştirenlere hemen hain chp zihniyeti, hepiniz ingilizci olmuşssunuz tarzında yorumlar oluyor? Tokatı ingilizin yemesi kimseyi rahatsız etmez. Tokat sahnesi topluma gaz vermek için yapılan bir sahne. Reyting olayı yani.

Gerçekten de o dönemde elçiye tokat atılmış olabilir mi? Açıkcası keşke gerçekten atılmış olsa..
  • Abdülhamit İngiliz elçisini mi tokatlamis???

Vay be...

Şu TRT nin bir çok dizisini severek izlerim. Diriliş vs başta...

Ancak Abdülhamit dizisinde büyük Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı Mustafa Armağan denen içindeki nefret için tarihi yorumlarken nefret hamuru ile yoğuran bu zatın diziye senaryo desteği vereceğini öğrendiğim an, vazgeçtim seyretme fikrinden...

Önceleri hep ismet İnönü ye çakar, Atatürk ile ilişkisi olan bir konuda Atatürk ün haberi olmadığını hep ismet in alavere dalavere ile Atatürk ün kandırdığını yazardı korkudan

Şimdi artık korkusuz.. Atatürk ten nefretini kusuyor...

Abdülhamit söyle böyle muhteşem diyenler... Çok sevdiğimiz Mehmet Akif Ersoy un Abdülhamit düşüncelerini de paylaşabilirler mi?

• dizide İngilize tokat atılıyor

ama

SESİ NERELERDEN GELİYOR

hey hat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ACF8F4F94 -- 25 Şubat 2017; 10:21:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Tarih YouTube'dan, sosyal medyadan, oradan buradan ve en önemlisi dizilerden ya da filmlerden öğrenilmez, tıpkı diğer bilim dalları gibi. Yani evet bir şeyler öğrenirsin ama öğrendiklerin içerisinde epey yanlış bilgiler olabileceğini de kabul edeceksin. O yüzden diziymiş filmmiş bilgi bağlamında çok takmayın, bunları kaynak olarak bellemeyin. Özellikle tarihi olaylar söz konusuysa filmi ya da diziyi izlerken bu yapımların içinde bilgi aramaya çalışmayın. Senarist yanlış biliyordur veya doğrusunu bilse bile diziyi/filmi farklı yorumlamak istemiştir, gerçeklerden farklı bir öyküleme yapmıştır.

Yani kısaca daha ne goller, ne ofsaytlar olacaktır. Bu aslında genel bir şey.

Haklısın ama şu zamanda bu dizinin ortaya atılması sebepsiz değil, bu kadar saf olmayın. Cahil kesimin aklını iyice zırvalıkla dolduracaklar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.