Şimdi Ara

TRT ÇOCUK HD (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trt Hd kanallarına devam etse böyle iyi olur. Sadece Çocuk kanalı değil diğerleri de HD olsun. Ve artık yavaş yavaş SD kanallar kapansın. Yenilikler bu kadar mı zor?
  • Trt cocuk hd kanali digiturkte simdilik yok sanirim.
  • Eklendi
  • Evde çocuk olmadığı halde favorim de yerini aldı HD Kanallara saygım var
  • Kanal D HD kayboldu yerine bu geldi. Neden bu geldi? Kanal D niye kayboldu? Kendiliğinden oldu herşey.
  • Kanal D yerinde duruyor bir yere gitmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Kanal D HD kayboldu yerine bu geldi. Neden bu geldi? Kanal D niye kayboldu? Kendiliğinden oldu herşey.

Cihaz ne senin? Listede başka yere gitmiştir o.
  • umut_baris kullanıcısına yanıt
    LG TV kendi uydusu. Bir araştırayım belki başka yerdedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

LG TV kendi uydusu. Bir araştırayım belki başka yerdedir.

Büyük ihtimal. LG de liste işi tam bir bela.
  • umut_baris kullanıcısına yanıt
    Baktım ama yok. Yeniden frekans girecem.

• quote:

Orijinalden alıntı: aliann34

Güya tgrt haber, 360 tv ve 24 tv yılbaşında hd yayına geçecekti ses seda yok.

Tgrt haber,360 tv,24 tv,a haber bunları listeden sildim,kanal diye izlenmez bunlar.Hd ye geçse ne olur geçmese ne olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

quote:

Orijinalden alıntı: aliann34

Güya tgrt haber, 360 tv ve 24 tv yılbaşında hd yayına geçecekti ses seda yok.

Tgrt haber,360 tv,24 tv,a haber bunları listeden sildim,kanal diye izlenmez bunlar.Hd ye geçse ne olur geçmese ne olur.

Başka hangi kanalları sildin?

• A haber hd yayın yapıyor TGRT de Youtube da 1080p yayın yapıyor demek ki altyapıları hazır. Favorim var benim senin dediğin kanalların hiç birini almadım izlenenbilecek gibi değil

• TGRT Haber, 360 TV, 24 TV ve TLC HD yayına geçmezlerse bu gidişle ya kanal listesinden silinecek ya da arkalara atılacak.
  • İlk açıldığında pek fark görememiştim ama şimdi baya baya HD yayın. Hele hele diğer çizgi film kanalları arasında çok fark var. Test yayını bitince daha kaliteli olacaktır.
  • Test yayını bitti,normal yayına geçti TRT çocuk...
  • yaşasın trt çocuk...
  • hayırlı olsun
  • trt öocuk iyi hoş ama devletin kesinlikle 21:30'dan sonra tüm çizgi film kanallarının yayını durdurması şart. bizim çocuk bıraksan 24 saat izleyecek durumda. mecbur elektrik gitti kapandı gibi bir yalan atmak zorunda kalıyoruz.
  • amonRa kullanıcısına yanıt
    Eskiden sabah saat 7.30 da kalkar kanal d nin vereceği 30 dakikalık çizgi filmi beklerdik.Şimdi en az 10 tane kesintisiz çizgi film gösteren kanal var.Çok özledim o günleri..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.