Şimdi Ara

TRT Belgesel Kanalındaki REZİLLİK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
7.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 66
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Qantas (5 mesaj) sukru50 (4 mesaj) CrkzEthem (3 mesaj) antylwa (2 mesaj) zengier (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (61 mesaj) Mobil (23 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
122 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> TRT Belgesel Kanalındaki REZİLLİK
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    171 Mesaj
    [09 Mayıs 2021 12:27:21 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Konu Sahibine Özel

Vatandaşa çöpten yemek yemeyi öğretiyorlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elvedakonsol -- 7 Şubat 2021; 17:18:10 >

•   adam yumurtayla deney yaptırıyor. Üstelik son cümlede çok güzel, "içinde bakteri oluşmadığından emin olduktan sonra" ... Çöpten yumurta toplayan adam laborant sanki   Lennn hasssan oğlimm, getir oradan bi petrikabı bakiiim, şu yumurtayı bi test edelim.

İçinde bakteri oluşmadığından nasıl emin olacaz la.

Bu arada TRT Belgesel zorlu okul yolları, ailenin yeni üyesi cart curt resmen Türkiye'den fakir neresi varsa orayı gösterin belgesel kanalı gibi bir şey.

Yıllardır ne zaman görsem fakirlik fetişizmi,alttan alta bakın şu bilgeliğe şu halkın ferasetine mesajı.

Sonra diyanetin makam araçlarına laf gelince müslümanlık fakirlik demek değildir müslüman lüks arabayada binebilir.

madem çöpten yiyecek çıkarmak ve yemek normal, bu ülkeyi yirmi yıldır tek başına yönetenleri saraylarından çıkıp çöpleri karıştırırken görmek istiyorum.. vatandaşa önce sizin örnek olmanız lazım, öyle değil mi?

Trt belgeselde bu programın amacı atık gıda vs konusunda bilinçlendirme oluşturmak
    Sadece gıda değil. Otomobiller hakkında da bilgi veriyor.
    Ben şahsen bu programı hiçbir şey bulamazsam izlemiyorum sıkıcı fakat bu programın kişisel gelişim açısından faydalı olduğunu düşünüyorum.

Yumurtadaki tett lerde geçen süreyi biraz geçirirseniz yiyebilirsiniz birşey olmaz. Kazayla yedim bişey olmadı bir keresinde de süt içmiştim birşey olmamıştı.
    Önemli olan tett ve skt farkını bilmek
    Tett tavsiye edilen demektir
    Skt ama kesin olarak son tarihi verir.

Alıntılayan kişinin haksızlık yaptığını düşünüyorum.
  • Yarbay
    6847 Mesaj

adam yumurtayla deney yaptırıyor. Üstelik son cümlede çok güzel, "içinde bakteri oluşmadığından emin olduktan sonra" ... Çöpten yumurta toplayan adam laborant sanki   Lennn hasssan oğlimm, getir oradan bi petrikabı bakiiim, şu yumurtayı bi test edelim.

• Teğmen
    171 Mesaj
    [09 Mayıs 2021 12:27:21 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Konu Sahibine Özel

abi tüm trt kanalları kapatılsın bu kadar bozulmaya bide biz trt katkı payı ödüyoruz rezalet ya

• Yüzbaşı
    613 Mesaj
    [09 Mayıs 2021 12:25:10 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Ne var bunda? Bu ülkede her gün milyonlarca ekmek israf ediliyor. Bu yokluktan mı varlıktan mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj

madem çöpten yiyecek çıkarmak ve yemek normal, bu ülkeyi yirmi yıldır tek başına yönetenleri saraylarından çıkıp çöpleri karıştırırken görmek istiyorum.. vatandaşa önce sizin örnek olmanız lazım, öyle değil mi?

• Yarbay
    6847 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Ne var bunda? Bu ülkede her gün milyonlarca ekmek israf ediliyor. Bu yokluktan mı varlıktan mı?

Aynen kardeş, o yüzden halk ekmek kapatılsın, çöplere yelkenler foraaa.

• Yarbay
    8665 Mesaj
    İçinde bakteri oluşmadığından nasıl emin olacaz la.

Bu arada TRT Belgesel zorlu okul yolları, ailenin yeni üyesi cart curt resmen Türkiye'den fakir neresi varsa orayı gösterin belgesel kanalı gibi bir şey.

• Çavuş
    69 Mesaj

Yıllardır ne zaman görsem fakirlik fetişizmi,alttan alta bakın şu bilgeliğe şu halkın ferasetine mesajı.

Sonra diyanetin makam araçlarına laf gelince müslümanlık fakirlik demek değildir müslüman lüks arabayada binebilir.

• Yarbay
    4825 Mesaj

bomboş bir kanal, açın discovery science,viasat, bbc earth izleyin bu nedir yahu.

|
    |
  • Yarbay
    2289 Mesaj
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Osmanesen

trt saçma sapan diziler bide vergi veriyoz   

|
    |
  • Çavuş
    84 Mesaj
    Trt belgeselde bu programın amacı atık gıda vs konusunda bilinçlendirme oluşturmak
    Sadece gıda değil. Otomobiller hakkında da bilgi veriyor.
    Ben şahsen bu programı hiçbir şey bulamazsam izlemiyorum sıkıcı fakat bu programın kişisel gelişim açısından faydalı olduğunu düşünüyorum.

Yumurtadaki tett lerde geçen süreyi biraz geçirirseniz yiyebilirsiniz birşey olmaz. Kazayla yedim bişey olmadı bir keresinde de süt içmiştim birşey olmamıştı.
    Önemli olan tett ve skt farkını bilmek
    Tett tavsiye edilen demektir
    Skt ama kesin olarak son tarihi verir.

Alıntılayan kişinin haksızlık yaptığını düşünüyorum.

• Yüzbaşı
    749 Mesaj

Yalnız programda gösterilen ve bahsedilen yumurtanın tavsiye edilen tüketim tarihi değil son kullanma tarihi geçmiş bir de sadece 2 gün diyerek durumu hafifletmeye çalışıyor, halbuki çok riskli bir durum .

|
    |
    Diktatör58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4967 Mesaj

ekmek koftesi yokmu 

|
    |
  • Yarbay
    5965 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaNy

Yalnız programda gösterilen ve bahsedilen yumurtanın tavsiye edilen tüketim tarihi değil son kullanma tarihi geçmiş bir de sadece 2 gün diyerek durumu hafifletmeye çalışıyor, halbuki çok riskli bir durum .

Eldiven ile dokunup başkasına yenilebilir demesi??

• Yarbay
    12876 Mesaj

Çöpe yemek atılmasını eleştirmiyorsunuz da, tüketilebilir gıdaların nasıl değerlendirileceğini eleştiriyorsunuz yani...

|
    |
  • Yüzbaşı
    749 Mesaj

Onu atlamışım evet o da var :)

|
    |
    wehrmacht kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
backlink paketleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.