Şimdi Ara

Silinecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2E804DB79 -- 1 Mart 2018; 12:58:57 >

• 80 ve 90lı yıllarda kaliteli yayın yapardı vay be eski günler 3,4 kanal vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trt 1 ve trt spor dışındaki kanallar acilen kapatılıp , trtye personel alımı önümüzdeki 10 yıl yasaklanmalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dini içerikten başka şey olmaz alıştık trt ye artık.
  • İyi güzel dönsün tabi ancak gereksiz kanalların da kapatılması lazım Trt Belgesel e biraz daha içerik eklenebilinir,bizden hala boşuna vergi aldıklarını düşünüyorum
  • TRT nin gerçekten gereksiz bir çok kanalı var. Trt avrupa hd bile gereksiz gibi. İçerikler farklılaştırılarak zenginleşmiş kaliteli yayınlar getirilmesi gerekiyor.

Bu arada verilen frekansları girdim kanal çıkmadı.

• Trt belgesel,trt spor bence iyi kanallar üstelik hd,belgesel içeriği zenginleştirilirse daha iyi olur.bir de trt avaz hd olursa iyi olur

• trt 2, cnbc-e (eski kanal e), sonrasında business channel en çok izlediğim kanallardı. hepsi de rahmetli oldu. özellikle cnbc-e'deki ustalara saygı, trt2'deki perşembe sineması bir üniversite öğrencisi için 15 sene önce en değerli yayınlar sayılırdı.
  • Trt 2 gece oldum mu çok sağlam filmler verirdi hey gidi günler
  • Gelse ne olacak? şuan ki trt çalışanları tam vafissiz işçi. zihniyet değişmedikçe trt 2 gelse farketmez.
  • Trt 2 de perihan abla yı izlerdim seneler evvel :)) o geldi birden aklıma.
  • Süpersin maziye döndük :)
  • Trt 2 eski haline dönmesi iyi olur.
    Trt haber diye yeni bir kanal açmalı.
    Şunu da söylemek istiyorum:Trt 1 de çıkan kovboy filmleri eskiden daha iyiyidi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz bilimden uzak yayın yapan Trt tamamen kapatılmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOKMENM -- 23 Aralık 2017; 16:50:42 >
  • Oran daki TRT Kampüsü'nün girişinde TRT Türk ün de logosu var. Ama kendisi hiç bir yerde yok. TRT Türk böyle bir şey.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devletin kendine ait tv kanali bile olmamali.hangi hukumet gelirse mecbur onun istedigini yapacagi icin yanli olacaktir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trt nin kadrolaşma ile ilgili baya sikintilari var. Trt nin sadece trt müzik kanalı ile trt spor kısmına arada bakıyorum. Hamile kadınlar sokağa çıkmasın diyen bir zihniyette kişiyi kanala çıkarması gibi bir sürü sebepten seyirci olarak trt den kopali çok oldu. Trt müzik yayını bitkisel hayatta diyebileceğimiz duzeyde. Yayının çoğu eski programlardan şarkı performansları yayınlayarak geçmekte. Ciddi bir yeni içerik uzun zamandır eklenmiyor. Bahse konu kanal açılırsa ayni duruma gelecek. Trt nin sanat kültür sanat kanalını kapatmasına bende kizginim ama kanalı açsa içeriğini istenilen düzeyde doldurabilecek ne anlayışı var ve tahminim gerekli bütçeyi de ayırmaz. Trt müzik in ilk yıllarında da içerik sıkıntısı vardı. O dönemde trt müzik in belli saatlerde müzik belli saatlerde sinema ve diğer sanat icerklerini sunması daha doğru olacağını düşünmekteyim. Ayrı kanal yerine trt müzik kanalı içeriğine girmesi daha uygun şu dönemde. Trt deki zihniyet değişirse ayrı kanal olması daha iyi olur. Trt deki zihniyet değişirse birde tiyatro ile ilgili hatırı sayılır süre verilen bir kanal olsa iyi olur. Eski tiyatro kabere müzikal tarzı oyunların yayınlandığı, aynı şekilde diğer ülkelerdeki tiyatro muzikallerı izleyebilecegimiz, güncel tiyatro oyunları ve oyuncuları ile ilgili programlarin olduğu yayin olsa iyi olur.

• yayın hd mi?

• Dönemedi hala?

• TRT kanallarının şifreli oluşu (TRT ye adına) aykırılık teşkil etmiyormu acaba .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.