Şimdi Ara

trt-1 reytinglerinin düşük olması !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaş anlamıyorum. Bu sene 10 numara ailecek izlenilenebilecek dizileri var.
    Leyla ile mecnun
    seksenler
    zengin kız fakir oglan
    böyle gitmez ve aklıma gelmeyen 1 2 güzel dizisi daha var.

dila hanım, 20 dakika pis yedili gibi dandik diziler reyting yapmasını bir türlü anlayamıyorum. Neyse tamam sakinim. Bu saate nereden esti bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• trt reyting olayıyla ilgilenmiyor, izleyicisi çok dizilerinin her yaşa hitap eden dizileri var, ayrıca böyle bimtesin dizisi devlet destekli proje.
  • Hadi ya... Gerçekten düşükmü ? Bütün dizileri kaliteli, aldatma temalı 2 dizi koysalar, 2 de şapşal yarışma, birde evlendirme programı rekora koşar Bol bol TRT seyrediyorum şu sıralar.
  • Valla 2 yıl önce TRT'nin yüzüne bakmazdım kore dizileri ve haftasonu yayınlanan kovboy filmleri hariç(:D) ama artık izlenebilir diziler yayınlıyor.
  • trt son on yılda bir dönem ideolojik bir çizgi izledi ve yayınları da olabildiğince kötüydü. Eskiden kumandada 1de çıkardı ama arkalara atıldı şimdi de izlemeye sıra gelmiyor. Ağzıyla kuş tutsa çok izlenmiyor

• vatandaşın beklentisi milyar kez işlendiği halde ısrarla işlenmeye devam eden kaprisli ihtiraslı gereksiz bunalımlı aldatmalı Türk ahlakına aykırı diziler vatandaş böyle yapımlardan hoşlanıyor istenilirse sanki breaking bad tarzı dizi yapılamaz mı tabiki yapılır ama her şey arz talep meselesi vatandaş o tür yapımı kesinlikle beğenmez üstelik gençleri uyuşturucuya teşvik ediyor diye de 2 bölüm sonra kaldırırlar yayından... Trt ve star abi eğer yerli dizi izleyeceğim diyorsan starın da bütün dizileri değil tabi behzat ç gibi kaliteli yapımlar işler güçler

• aksam valla hababam sınıfı sınıfta kaldı vardı onu ızledım bende bos vaktımı oyle degerlendırdım....

bu arada arkadas 20 dakıkaya kotu demıs ben katılmıyorum ızlemıs olsa boyle dusunmez tamam konu calıntı ama guzel dızı ılker aksum ıcın ızlenır yanı...

dıla hanım ehh ışte ask mesk olayları kadın kocasını vuran adama asık oluyor azer cokıyı rol yapıyor psıkopat gıbı onu da bızımkıler evde ızledıklerı ıcın arada ızlıyorum....

trt nın guzel dızılerı var seksenler leyla ıle mecnun zengınkız fakır oglan denk geldıgımde ızledıgım dızılerdır....
  • 20 dakika dizisi için biraz ön yargı olabilir. bir ara izledim ondan öyle kötü gelmiş. .

Sakarya fıratı da unuttun oda çok güzel dizii. Ayrıca arkadaşlar trt ye para veriyorsunuz izleyin izleyebildiğniz kadar. trt bence show tv kanal d yi atv'yi falan solladı

• Tamam oturup herkes senin beğendiğin dizleri izler reytingleri artar. Sanane dostum isteyen istediği diziyi izler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menanty

Tamam oturup herkes senin beğendiğin dizleri izler reytingleri artar. Sanane dostum isteyen istediği diziyi izler.

Bunada kuyruk acısı deniyor
  • Trt'nin reytinginin düşmesinin sebebi Trt'tin göze hitap eden dizi yapması ve uyduruk senaryo yapmaması bizim milletimiz uyduruk senaryolu dizileri seviyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: a4technic

quote:

Orijinalden alıntı: Menanty

Tamam oturup herkes senin beğendiğin dizleri izler reytingleri artar. Sanane dostum isteyen istediği diziyi izler.

Bunada kuyruk acısı deniyor

Tamam tabi ki herkes istediğini izler. Ama pis yedili, akasya durağı gibi dandik diziler tutulunca her gün bir yenisi ekleniyor ne zaman kanalı açsan bu dizilerle karşılaşıyoruz... Zamanında akasya durağı vardı şimdi aynı kadro yine dandik bir diziyle karşımıza çıktı.. Öyle bir senorya yazılıyor ki öğretmene şakalar falan, millet örnek alıp okulda orda yapılan saçma şakaları uygulamaya çalışıyor...

Bence biraz daha kaliteli dizilier izlensin ki daha kalitelisi çıksın.. Sonra Türk dizileri ve Türk sineması neden ilerlemiyor diye diyoruz..

• leyla mecnun
    seksenler
    avrupa avrupa en beğendiğim dizileri.

mustafa sandalın bir dizisi vardı keşke o da olsaydı.
  • reytinglerin düşük olması dizilerin kötü oldugu anlamına gelmiyor.
    Ayrıca devlet kanalı oldugu içinde reytingler pekte umrumda degil trt'nin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 11 Şubat 2013; 23:20:20 >
  • Leyla ile Mecnun'u kaçırmadan izlerim. Onları reytingin pek etkilediğini sanmıyorum, sonuçta devlet televizyonu.
  • kore dizileride iyi aslında hep dalga geçerdim bizim enişteyle birkaç bölüm izledim şimdi bende izliyorum
  • Trt'nin eski olayı bitti artık .
  • fene değil aslında ama
  • Eskiden TRT açmazdım bile şimdi en çok izlediğim kanal oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

Eskiden TRT açmazdım bile şimdi en çok izlediğim kanal oldu.

+1907
    L&M
    Seksenler
    Avrupa Avrupa
    Beni Böyle Sev

Hepsinide begenerke izliyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.