Şimdi Ara

Troy logolu banka ya da kredi kartıyla tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişe 25 TL opet yakıt kart (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
13
Favori
4.818
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim fiş okunamamış 2 parça halinde çekip gönderdiğim halde.

masa lambası kurup altında fişi aydınlatıp yeniden gönderdim bütün şekilde

bakalım benzin kartı veya kodu verecek mi vermeyecek mi?

alabilen oldu mu ? 1000 kişi doldu mu dolmadı mı?
  • fişi attım ertesi gün katılım oldu bildirimi geldi plaka adres güncelleyin yakıt kartı göndereceğiz diye ama 1 hafta oldu gelen giden yok
  • İnternetten yapılan alışverişleri nasıl beyan ederiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    internetten de markette ürün faturası troykart resmi ve hesap hareketlerinin resmini mail at qumparaya (ad soyad ve telefon no dahil) sonra ürün fatura resmini yükle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizcisercan

şartlara baksana 31 aralık sonrasında kartlar gönderilecek

şartlara baktım zaten hocam "Ay içerisinde kazanılan Opet yakıt kart ödülleri sonraki ayın başından itibaren yollanır" diyor

benim fiş 28 Ekim idi kazandınız Onayı 29 Ekim de geldi yanı kasımda gelmesi gerekir.
  • 1000 kisi doldu mu arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • renklinot kullanıcısına yanıt
    Bence dolmamıştır önceki gün fiş gönderdim 25 tl kazandınız dedi. Bu karttan ve kampanyada çoğu habersiz.

• benim opet kart 20 kasımda yurtiçi kargo ile geldi. dün de içindeki 25 TL ile benzin aldım fişi ekim sonu yüklemiştim
  • Benim hesabım kayıtlı gözükmüyor. Tekrar kayıt oldum bildirimler gözükmüyor. 2 gün önce göndermiştim fişini. Bu durumda olan var mı ?

• MaMi63 kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta slip resmini gönderdim. Ne sms geldi, ne de uygulamada bilgi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: L0D0S

benim opet kart 20 kasımda yurtiçi kargo ile geldi. dün de içindeki 25 TL ile benzin aldım fişi ekim sonu yüklemiştim

tarihler ve gelişmeler benim içinde aynı . .
  • ben de benzinimi aldım, sorunsuz bir sistem
  • benim yakit kart gecen hafta geldi 1 hafta icinde gonderdiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaky kullanıcısına yanıt
    Tekrar kayıt olduktan sonra biraz önce bildirim geldi onaylandığında dair. Plaka ve adres bilgisini güncelledim , adrese göndereceklermiş.

• 1000 kişi dolmuşmu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaMi63

Tekrar kayıt olduktan sonra biraz önce bildirim geldi onaylandığında dair. Plaka ve adres bilgisini güncelledim , adrese göndereceklermiş.

Bende de şu oldu. 48 saat içerisinde değerlendirecek yazmasına rağmen kuponlar içerisinde opet var. Adres ve plaka bilgisini daha önce girmiştim zaten.

• Plaka bilgisini sallasak oluyor mu? İllaki verdiğimiz plakalı araca mı akaryakıt almak gerekiyor kart ile?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert969

Plaka bilgisini sallasak oluyor mu? İllaki verdiğimiz plakalı araca mı akaryakıt almak gerekiyor kart ile?

Bana gelen kart üzerinde aracın plakası yazılmış.Sallamasyon plaka ile kullanamama durumunuz olabilir yakmayın 25 TL yi.
  • ıstasyonda fişi giriş yapmadan içerde eleman postan geçmiyor kartı

plakayı giriyormuş posa

ilk önce kartta 25 yuklu mu dıye kontrol ettım sonra adam pompaya geçerek bu ısleşmleri yapmamı ıstedı

4,41 lt benzin aldım

fişin altında hediye kart yazıyor.. ekstra slip alıp pompacıya vermıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.