Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

trojen ve kendi açılan giriş sayfası!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> trojen ve kendi açılan giriş sayfası!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    752 Mesaj
    selam arkadaşlar.ben google a masaüstü indir yzdım masaüstünü düzenlemek için program indircektim.Aralarında bi sayfa açılmış onuda açtım ama adult sitesiymiş açtıktan sonra farkettim hemen kapattım ama windows xp trojen doldu.avg antivirüse taratıyorum buluyo ama yok edemiyo.internet giriş sayfasını da değiştirmiş onu da düzeltemiyorum.trojen remover diye bi program indirdim.update edilmesi gerekiyomuş 2003te yazılmış o da bulamıyo.NE YAPMAM GEREKİYO?Teşekkürler arkadaşlar

|
    |
    "TÜRKIYE'DE ILK OLARAK YAPILACAK ÜÇ ŞEY VAR. BUNU YAPMADIKÇA BU IŞLER OLMAZ. MAARIF, EKONOMI VE SAVUNMA MILLÎ OLACAK. BUNLARI SEN KUMANDA EDECEKSIN, EL ALEME KUMANDA ETTIRIRSEN BÖYLE OLUR. BIZ SAVUNMAYI NATO'YA VERMIŞIZ, EKONOMIYI AMERIKA'YA VERMIŞIZ. BAKIN MUSTAFA KEMAL’IN AĞZINDAN HIÇBIR ZAMAN ‘GARPLILAŞACAĞIZ’ LAFI ÇIKMIYOR.GAZI, BÜTÜN NUTUKLARINDA ‘MUASIR MILLET OLACAĞIZ’ DIYOR.MUASIRLAŞMANIN MUADILI ÇAĞDAŞLIKTIR, BATILILAŞMA DEĞIL. İSMET İNÖNÜ ILE BIRLIKTE BAŞLAMIŞTIR BU BATICI DEĞIŞIM.. OYSA CUMHURIYET KURULUR KURULMAZ MUSTAFA KEMAL’IN ILK IŞLERINDEN BIRI TÜRK DIL VE TARIH KURUMLARINI KURMAK OLMUŞTUR." ATTİLA İLHAN
  • Yüzbaşı
    904 Mesaj
    ad-aware virüs programını indirip kullanırsan sıkıntın çözülecektir ben cafemde giriş sayfalarını bu şekilde düzeltiyorum spam varmı bilgisayarında ?
    |
    |

Yamaha YZF R6
  • Yüzbaşı
    752 Mesaj
    spam yok sanırım teşekkür ederim
    |
    |
    "TÜRKIYE'DE ILK OLARAK YAPILACAK ÜÇ ŞEY VAR. BUNU YAPMADIKÇA BU IŞLER OLMAZ. MAARIF, EKONOMI VE SAVUNMA MILLÎ OLACAK. BUNLARI SEN KUMANDA EDECEKSIN, EL ALEME KUMANDA ETTIRIRSEN BÖYLE OLUR. BIZ SAVUNMAYI NATO'YA VERMIŞIZ, EKONOMIYI AMERIKA'YA VERMIŞIZ. BAKIN MUSTAFA KEMAL’IN AĞZINDAN HIÇBIR ZAMAN ‘GARPLILAŞACAĞIZ’ LAFI ÇIKMIYOR.GAZI, BÜTÜN NUTUKLARINDA ‘MUASIR MILLET OLACAĞIZ’ DIYOR.MUASIRLAŞMANIN MUADILI ÇAĞDAŞLIKTIR, BATILILAŞMA DEĞIL. İSMET İNÖNÜ ILE BIRLIKTE BAŞLAMIŞTIR BU BATICI DEĞIŞIM.. OYSA CUMHURIYET KURULUR KURULMAZ MUSTAFA KEMAL’IN ILK IŞLERINDEN BIRI TÜRK DIL VE TARIH KURUMLARINI KURMAK OLMUŞTUR." ATTİLA İLHAN
  • Binbaşı
    1989 Mesaj
    AVG anti-virüs programını neden kullanıyorsun ki onun kendine hayrı yok
    yani daha iyileri var
    http://www.inndir.com/program.php?id=8664 buradan AntiVir Personal adında anti virüs programı var onu kur
    hemde ücretsiz...
    ücretli istersen ZoneAlarm Security Suite çok iyidir tavsiye ederim....
    Ad-Aware yide kur oda gerekli bir program ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chiller -- 22 Aralık 2004, 21:22:36 >
    |
    |

en azından benim rengim belli, sen ne ayaksın
  • Binbaşı
    1989 Mesaj
    birde temporary İnternet files klasörünü sürekli boşalt(temizle)
    |
    |

en azından benim rengim belli, sen ne ayaksın
  • Yarbay
    3071 Mesaj
    hijack denedin mi?
    |
    |
    çek bi format.
    kur bi ANTİVİR
    oooo yan ,gel keyfine bak...
    |
    |

==> Chemical & Mechanical Engineer <==
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Masal
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.