Şimdi Ara

Tristana hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce profesyoneller neden tristana yi cok fazla tercih etmiyor?Bir kere uçabiliyor,kaçabiliyor,çok hizli kule indiriyor,bire bir de iyi bir adc vs.Ama nerdeyse hiç almiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha çok içinde bulunduğumuz sezonda dürtme üzerine kurulu adcler ile ilerliyorlar kendilerini daha az riske atmak için

Tristana pasifi ile en uzun menzile sahip olabilir adcler arasında ama dürtmekten kastım mesela Varus q atar Ezreal q atar

Ayrıca hoplayıp zıplıyor ama çok düz bi yetenek setine sahip yani tam potansiyelde oynasan bile yapabileceklerin Ezreal'a göre daha kısıtlı,Caitlyn gibi kuşatma yapamaz,oyun sonu Jhin gibi hasar vuramaz,Varus gibi dürtemez gibi gibi
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    oyun sonu jhin gibi hasar vuramaz mı? sen late de tris kesebilirsen otur şükür namazı kıl
  • Anla diye yazayım o zaman hadi diyelim ki tris daha çok vuruyor en sevmediğim muhabbette böyle sığ görüş belirtenlere cevap vermektir

W mıhlaması var tf başlatırken kırılgan birisine tutarsa,e yeteneği var totem gibi görüş amacıyla kullanabilirsin baron ve ejder kısımlarını kapatmaktan ziyade güçlendirmelerin olduğu çimlerede yerleştirebilirsin

Ultisi var ki savaş başlatmakta zaten nimet ve sen gelip o eski püskü yetenek setli Tristana'yı övüyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 20 Mart 2017; 18:38:58 >
    Tristana oyundaki 5 hypercarryden biri corç haydi şükür namazına

Tamamen haklısın dostum güldüm adama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Anla diye yazayım o zaman hadi diyelim ki tris daha çok vuruyor en sevmediğim muhabbette böyle sığ görüş belirtenlere cevap vermektir

W mıhlaması var tf başlatırken kırılgan birisine tutarsa,e yeteneği var totem gibi görüş amacıyla kullanabilirsin baron ve ejder kısımlarını kapatmaktan ziyade güçlendirmelerin olduğu çimlerede yerleştirebilirsin

Ultisi var ki savaş başlatmakta zaten nimet ve sen gelip o eski püskü yetenek setli Tristana'yı övüyorsun

Tristana hakkinda

• quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Anla diye yazayım o zaman hadi diyelim ki tris daha çok vuruyor en sevmediğim muhabbette böyle sığ görüş belirtenlere cevap vermektir

+1
  • Fightlarda q cd olduğunda işlevsiz oluyor.
  • Genelde dünya şampiyonası zamanında metaya girer, dert etme.
  • SerkanHur kullanıcısına yanıt
    Hocam kendisi "Shyvana mobil değil" falan diyor :D onu ciddiye almayın siz.

• Ben çok seviyorum oynaması gayet eğlenceli şuan metada olmamasının sebebi seri hareket edememesi , W su var evet güzel bir kaçış yeteneği ama bir Lucian E si , Vayne Q su kadar seri değil .

Oynanabilir durumda , dengeli bir adc hele ki uyumlu bi supportla çok eğlenceli maçların olabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.