Şimdi Ara

Tripod & Çanta - Muğla / Bodrum Yakınlarında?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Fotoğraf makinem için öncelikle beni uzun süre idare edecek bir tripod istiyorum, şu an için ilgimi manzara fotoğrafları çekiyor o yüzden yüksek tepelere çıkıp oradan koy manzaraları çekmek istiyorum buna uygun her koşulda işimi görebilecek kaliteli bir tripod arıyorum, ayrıca ileride macro çekimleri yapmak isteyebilirim bu sebeple alçalma veya kafasını aşağıya doğru takma imkanı varsa büyük bir avantaj olur, 400ytl'ye kadar bütçem mevcut.
    Bu şekilde denemeler ve fotoğraflamalar yapacağımdan malum tripodu ve makinayı elimde taşıyamam çantaya takılan 2 güzel model gördüm lowepro mini trekker ile lowepro flipside 200 ancak bunlardan hangisi bana daha uygundur görüp takmadan bilemem bu yüzdende muğla veya bodrum yakınlarında bu tip ürünler satan veya sergileyen bir yer biliyormusunuz.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mberks -- 3 Ekim 2008; 15:24:51 >

• Slik modellerine bakabilirsin tripod için.
  • Teşekkürler inceleyeceğim manfrotto 055x ve 109x serilerinde aşağıya doğru cihaz takımı gerçekleşebiliyor mu?Birde dediğim şekilde çanta satan muğla-bodrum yakınlarında bi yer bilen varsa çok sevinirim çünkü 2 ay kadar istanbula gelme imkanım yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.