Şimdi Ara

Trine 3 Harika Bir Video ile Duyuruldu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Her yerinden güzellik akıyor...4k'cı,60 fps'cileri filan pek ilgilendirmiyordur sanırım bu haber

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • yeni oynanış dinamikleri platform oynu havasını az da olsa dağıtmış gibi iyide olmuş hani

• ya oyunun atmosferi,grafikleri,karakterleri çok güzel ama nedense bana keyifsiz bir oyun gibi geliyor.tamam şimdi denemeden konuşma diyeniniz olacak bildireyim 2.oyunu 6 saat kadar oynadım ama nedense bir türlü beni sarmadı.belki de co-op oynamadığım içindir.yine de yeni oyunun çıkması güzel.

• oo gelsin gelsin 2. oyunu bitirdim gerçekten muhteşemdi bunuda mutlaka alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: ohus

Her yerinden güzellik akıyor...4k'cı,60 fps'cileri filan pek ilgilendirmiyordur sanırım bu haber

4k falan bilmem ama 2. oyunun grafikleri şahaneydi. Bence şu an bile o grafikte yapsalar oynanır yani. Ayrıca optimizasyonu da çok iyiydi.
  • tam mobillik oyun
    steamde frozenbyte collection var 5 euro alayım hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geldimmigordun -- 2 Mart 2015; 21:33:42 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KortX

quote:

Orijinalden alıntı: ohus

Her yerinden güzellik akıyor...4k'cı,60 fps'cileri filan pek ilgilendirmiyordur sanırım bu haber

4k falan bilmem ama 2. oyunun grafikleri şahaneydi. Bence şu an bile o grafikte yapsalar oynanır yani. Ayrıca optimizasyonu da çok iyiydi.

Ayrıca 3D'yi de çok iyi kullanıyordu. Halen denememiş olan varsa en azından 3D TV'sine takıp oynasınlar. Harika bir atmosfere sahip oluyor oyun.
  • Müthiş gözüküyor ama ilk önce sadece PC ye çıkarsa mallık ederler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun çok güzel görünüyor, çok özgün bir yapım
  • Son 4-5 senedir çıkan en iyi bağımsız oyunlardan birisi hatta en iyi seri oyun belkide Trine üçüncü oyunuda çok güzel görünüyor oyunun dünyasına bayıldım, bu oyunu oynamamış olan varsa fiyatıda çok ucuz şu anda Steamde indirimde Trine 1 ve Trine 2 beraber tek pakette fiyatıda 6 tl olduğunu kesinlikle oynanması gereken bir oyun bence

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.