Şimdi Ara

Triger Değişimi için 3 farklı fiyat (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
62.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2004 benzinli c-max sahibiyim araç 98000 de. Serviste 90-100bin arası trigerin değimesi gerektiğini söylediler. Sanayideki ustam ise 120 bine kadar gider diyor. Sizce ne zaman değiştireyim? Ayrıca servis, bakım ile birlikte 1000Tl civarı bir fiayt verdi, bana biraz pahalı geldi sanayide değiştirsem bir sorun olur mu?
  • bende 2001 mondeo var tr,ger değişmiini sorduğumda aldığım cevap bunlarda zincir var 400000 km gider normal şartlarda dediler ... 250000 gibi kontrol yaparz demişlerdi .. araç 112000 de
  • ben focuslarda da zincir var dijye biliyordum..
  • Selamlar,

1.4 Dizel motorlu Ford Fusion'ların triger seti değişime kaça mal olur acaba bilen var mı ?

Triger seti kaç KM'de değişir Fusion'larda ?
  • Arkadaşlar ilk mesajı yazdıktan sonra yaklaşık 2 yıl geçmiş ve dün trigeri değiştirdim:) Bu arada arabam 10 yaşında ve 65.000km'de. Trigeri değiştirirken baktık ve trigerde hafif çıtırdama vardı, aracın orjinal trigeriymiş. Ama siz bu kadar geciktirmeyin... Özel serviste değiştirttim. Triger kayış kiti, v kayışı, 2 adet v kayış bilyası, devirdaim pompası ve işçilik toplam= 325 TL ödedim. Bu arada kullanılan parçaların markası Dayco. Yetkili servise gitsem herhalde bu fiyata çıkamazdım. Bu arada triger değişimi önemli bişey. Yetkili servise mi gitsem diye içim içimi yedi. Ama iyiki de gitmemişim. Gittiğim özel servis daha önce yetkili servisti. Gözümün önünde yapıldı, yaklaşık 3 saat falan sürdü. Bence illa ki triger değişimi için yetkili servise gitmek gerekmez tabii ki gideceğiniz servis ya da usta işi bilen, deneyimli biriyse yoksa sanayide her dükkana yaptırılacak bir iş de değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realmusician -- 16 Mayıs 2010; 23:12:39 >

• benim daw focus umun kitapçığında(2000 model) 10 yılda bir yada 120.000km. diyor triger için.
  • O zaman fazla geç kalmamışım. Km az ama tam 10 yaşında. Bu arada daw focus ne demek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realmusician -- 28 Mayıs 2010; 23:11:12 >
  • kayışı hangi serviste değiştirdiniz acaba,benim aracın da değişimi geldi de..memnun kaldıysanız bende o servise gideyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokin

kayışı hangi serviste değiştirdiniz acaba,benim aracın da değişimi geldi de..memnun kaldıysanız bende o servise gideyim.

Arkadaşım hangi ilde oturuyorsunuz bilmiyorum ama. Benim oturduğum yer Denizli iline bağlı ancak Uşak iline daha yakın. O yüzden Uşak'taki Ford Özel Servisi Türkmen Oto'ya gittim. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • GÜNCEL FİYAT

09/07/2016 tarihinde 2006 Renault Scenic 1.6 16 V 115 Bg aracımın triger setini su pompası dahil değiştirmiş bulunuyorum tutar 650 TL
    bilginiz olsun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.